Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin, Статьи Екологія чи благоустрій: куди витрачаються екологічні гроші ( перелік природоохоронних заходів)

Екологія чи благоустрій: куди витрачаються екологічні гроші ( перелік природоохоронних заходів)

На останній сесії, яка відбулась наприкінці грудня вже минулого року Ладижинська міська рада затвердила перелік заходів, які будуть фінансуватись за рахунок коштів природоохоронного фонду на загальну суму майже 16, 5 мільйонів гривень. Ці кошти повинні йти на екологічні заходи і потрапляють в місцевий бюджет в основному завдяки Ладижинській ТЕС саме завдяки шкоді, яку завдає здоров’ю ладижнців та навколишньому природному середовищу станція. Загальний розмір спеціального (екологічного) фонду до кінця року може сягнути 20 мільйонів гривень.
Ці кошти повинні використовуватись згідно законодавства для цільового фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, а також заходів для зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров'я населення, себто на зменшення шкідливого впливу, яку завдає Ладижинська ТЕС та інші підприємства міста.
Але на практиці в місті Ладижин природоохоронний фонд став фондом благоустрою і кошти в переважній більшості використовуються на зовсім неекологічні заходи, - купівлю тракторів та пилососів, боротьбу з вітроломами та криголамами!, купівлю квіточок та догляд за ними, які зовсім не мають відношення до екології, а радше до естетики та краси і жодним чином не впливають на якість води, яку п’ють ладижинці та повітря, яким вони ж і дихають.
Цього року Ладижинська міська рада вчергове «розтринькала» екологічні гроші на буцім то екологічні заходи, а в переважній більшості на благоустрій. Якщо аналізувати перелік екологічних заходів в 44 пункти на 2013 рік, то в кінцевому результаті виходить, що з них фактично екологічними заходами можна назвати з «великою натяжкою» десь до 10, все інше – це суцільний благоустрій та естетика. Тут і будівля для переробки твердих відходів з сортувальною лінією на мільйонів гривень, а разом з цим паркан зі спорудами для міського сміттєзвалища. Є і послуги в рослинництві спрямовані на садіння і догляд декоративних насаджень, боротьбу зі шкідниками та хворобами рослин (омела та каштанова міль, наслідками буреломів, сніголамів та вітровалів, вивезення листя на суму майже 2, 5 мільйонів гривень.
Минулого року, наприклад місто придбало два «пилососи» на суму майже 6 мільйонів гривень. Чи бачили ви їх цієї зими в місті? Кожного року міська рада виділяє півмільйона гривень на утримання та оснащення приладами, обладнанням і спеціальними транспортними засобами громадської організації «за чисте довкілля». Може вже час дати звіт цій організації, куди пішло кілька мільйонів гривень бюджетних коштів? Що це за прилади та спеціальні засоби?
Звичайно, що нічого незаконного тут немає і міська рада чітко, як пише постанова Кабміну прописала свої видатки на екологічні кошти, але тут питання в іншому. Чи повернуть здоров’я людям клумби, пилососи та тотальна вирубка дерев? І де наша опозиція, яка взяла половину мандатів в міській раді? Щось не чути їхніх проектів рішень та альтернативних програм...
Андрій Скакодуб
Голова ради управління Го «Ладижинська громадська рада»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7145_image008cv.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6392_image004.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6426_image006.jpg

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0222_image008-smsmms.jpg
5 січень 2013 | | Автор:Arhip | Переглядів: 2112 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль