Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка Екологи встановили причину загибелі риби в Дмитренківському водосховищі

Екологи встановили причину загибелі риби в Дмитренківському водосховищі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6012_7a77015880c.jpeg

Екологи встановили причину загибелі риби в Дмитренківському водосховищі, що розташоване на р.Сіб в Гайсинському районі.
Інформація про загибель риби стала відома 18 вересня.

З метою визначення причин загибелі риби спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю відібрали проби поверхневої води в межах м. Гайсин з річки Сіб та Дмитренківського водосховища. Під час аналізу були визначені основні показники забруднюючих речовин, для яких встановлені гранично допустимі концентрації для водойм господарсько-побутового призначення.

За результатами аналізу проб води встановлено перевищення нормативів хімічного та біохімічного споживання кисню в декількох пробах, а також зафіксовано критично низький рівень кисню розчинного в пробі води з Дмитренківського водосховища.

Держекоінспекція у Вінницькій області направила матеріали до Гайсинського відділу поліції для встановлення причетних осіб та притягнення винних до відповідальності.

За матеріалами прес-служби Держекоінспекції у Вінницькій області.

5 жовтня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 589 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль