Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Скандалы, Відео Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани

Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани

7667_img_0702.jpg (54.08 Kb) В селі Ладижинські хутори Гайсинського району розпахали та посадили цукрові буряки скіфські кургани 4-6 сторіччя до нашої ери.
Про це стало відомо громадські організації «Народний центр екологічного контролю» під час одного із останніх екологічних рейдів в Гайсинському районі.

«На цих полях видніються пагорби, які являються скіфськими похованнями 4-7 сторіччя до нашої ери. Ясна річ, що раніше вони були набагато вищими. Але проходив час, дощі їх розмивали і вони ставали меншими. Хоча пару пагорбів досить чітко проглядаються. До війни пробували хлопці місцеві шукати і знайшли лише тільки кольчуги і більше нічого. А тягнуться вони з лад-хуторянських полів через ліс виходять на край губницького поля, і тягнуться аж на Одещину до Причорномор’я. Вони охороняються законом. Це пам’ятка культури археологічна,- зазначив губницький історик Іван Ткаченко.

Цитата:
Довідка: Скіфські могили (або скіфські кургани) — поховальні пам'ятники скіфського часу, у формі земляного насипу над поховальною ямою. Скіфи, що жили на території України (степова і лісостепова зона, зокрема Придніпров'я, Крим) з VII до ІІІ-ІІ ст. до Р. Х., залишили по собі велику кількість курганів-могил. Треба сказати, що скіфські могили знайдені і на території Північного Кавказу, у Прикубанні.
Найвідоміші скіфські могили на території України — Жаботинські кургани, могили Чортомлик, Огуз, Куль-Оба, Солоха, Козел, Гайманова Могила, Товста Могила, Мелітопольський курган, Мельгуновський курган, Олександропільська, «Перша Завадська», Чабанцева Могила, Золота і Ак-Мечетська, «Переп'ятиха». Загалом на наших землях датуються VII–VI ст. до Р.Х тільки 20 скіфських могил, кінцем VI–V ст. до Р. Х. — близько 100 курганів-могил. Пік будівництва поховальних споруд-могил припадає на IV ст. до Р.Х — розквіт Скіфії. Грандіозні поховальні «Царські кургани», в яких виявлені величезні цінності, у більшості локалізуються на Нижньому Подніпров'ї. Але на межі IV-ІІІ ст. до Р.Х настає спад їх будівництва та й взагалі проявів скіфської культури, яка занепадає.
«Нам відомо, що на поблизу села Ладижинську хутори знаходяться такі пам’ятки археології, як поселення трипільської та зарубинецької культури, а також знаходяться скіфські кургани, датовані 4-6 сторіччям до нашої ери. Згідно із законодавство такі пам’ятки археології охороняються законом, на них забороняється господарська діяльність. На фото ви можете побачити, що місцеве господарство перепахало ці кургани та посадило там буряки, що є недопустимим. Зі своєї сторони ми спрямуємо звернення в область у відповідні структури, щоб була проведена повноцінна перевірка, а винні особи були покарані», - зазначив голова ГО «Народний центр екологічного контролю» Володимир Катеринич.

Джерело

9681_img_0709.jpg (58.18 Kb)5254_img_0710.jpg (58.09 Kb)6286_img_0706.jpg (56.5 Kb)7667_img_0702.jpg (54.08 Kb)
23 липня 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3265 Коментарів: 5
Написав: Wanch 30.07.2017 - 09:23
На Холодівських полях є, так звана "Буськова",
там було поселення і його ляхи, чи хто? вирізали,
а на ранок по згарищах ходив лише бусьок.
Це також памятка загиблих, але там завжди росте, якщо не кукурудза, то буряки, або пшениця і хтось від цього
має прибуток.
Я - варвар і вважаю, що Трипільська культура давно минула, а кургани розповзлися. Треба було їх зберігати з давнини. У нас, як не що, то: "Зберігається законом!"
і тут же все розграблюють.Там від тих курганів, одна назва і нікому вони не потрібні, хіба галасливим дармоїдам.
Нехай кургани дають врожаї і приносять пользу.
Чому мовчать про те, що в Києві деребанять Дніпро,
вирубують заповітні зони, посадки, ліси,роблять забудівлі, розкрадають Українські землі і вивозять за границю, продають все, що лише можно...
А тут скіфські кургани!
А де скіфське золото, яке Яценюк вивіз в Америку?
Де золото Криму? Де золоту Фонду України?
Ще б Спарту увіковічили на території Ладижинського дендропарку,через який заборонили їздити на велосипеді, а самі заганяють гесеничні трактори.
Ще б заборонили мамам возити дітей в колясках на резиновому ходу.
У нас завжди знаходять лазійку, щоб відвернути увагу людей від основних подій.
Це моя особиста думка і я маю на це право.
Написав: nina 30.07.2017 - 10:22
Wanch, Смешались в кучу кони...люди...????
Написав: Wanch 30.07.2017 - 14:05
nina,
Смешались в кучу идиоты!
Потому что на одном конце воруют всё что можно, а на другом конце зашёренные рассказывают о достопримечательностях старины, которая нахрен никому не нужна.
Я, Нина, скажу более откровенно; ПЯТНАДЦАТЬ ЛЕТ некоторые пользуются моими паями и за эти года они на МНЕ заработали не выплаченных мне, примерно, 100000 грн.
и когда я решил это остановить, пошла бюрократия и мне оооочень долго придётся искать ту нашу украинскую правду.
Поэтому, те небольшие бугорки лучше будут под буряками, а не под сорняками.
И я считаю, что правильно сделали, что эти бугорки засеяли свеклой!
У нас, Нина, дармоедов до хренища! И все чего - то добиваются, все хотят жить лучше других не ударив палец об палец.
Главное в этом деле - пошуметь!
Написав: nina 31.07.2017 - 07:33
Wanch,Раскопать всё что только можно и засеять буряками,чтобы дать возможность дармоедам ещё больше богатеть? По паям же они всё равно не платят.И правды украинской не найдёшь.
Написав: Wanch 31.07.2017 - 07:47
nina, Тогда зачем шумим?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль