Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Відео, Топ-5 Екоактивісти Ладижина провели для школярів екологічні уроки (відео)

Екоактивісти Ладижина провели для школярів екологічні уроки (відео)

ГО «Ладижинська громадська рада» спільно з Народним екологічним центром України, вирішили завітати до учнів Ладижинської ЗОШ №2 та розповісти дітям про важливість дотримання заходів з енергозбереженняЛюдство в своєму розвитку не стоїть на місці. Сьогодні ми вже не уявляємо свого життя без електрики, автомобілів, мобільного зв’язку та інших благ цивілізації. Втім, комфортне життя має і зворотній бік. Потужні підприємства, велика кількість автотранспорту стали одними з найголовніших джерел викиду парникових газів, які поступово призводять до зміни клімату на Землі. Деякі наслідки таких змін ми вже відчуваємо зараз – посухи та сильні вітри, нестача питної води, зменшення врожаю, повені та надмірні опади, зміна сезонності. (До речі, все більш детальним стає у світі контроль за водними ресурсами, про що свідчать, зкрема, дані сайту показатели чистой воды)

Екологічні активісти по всьому світу намагаються привернути увагу громадськості до цієї проблеми і закликають владу впроваджувати заходи, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату.

Важливим етапом підвищення екологічної свідомості і культури громадян є виховання нашої молоді. Тому, громадська організація «Ладижинська громадська рада» спільно з Народним екологічним центром України, вирішили завітати до учнів Ладижинської ЗОШ №2 та розповісти дітям про важливість дотримання заходів з енергозбереження. Екологічні уроки в двох класах стали продовженням екологічної акції – Глобальний Кліматичний Марш, яка пройшла днями у Києві та інших містах України та світу.

На еко-зустріч зі школярами, яка відбулася у четвер 3 грудня, прийшли голова ГО «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб, а також Юрій Васильєв, Володимир Катеринич та Олена Червончук.

Гості розповіли учням про основні причини зміни клімату та глобального потепління. Особливу увагу приділили тому, як молодь може вплинути на вирішення цієї проблеми.

Адже, кожному по силам економити електроенергію, висаджувати дерева або поширювати інформацію щодо енергозбереження серед друзів та знайомих.

Крім того, Андрій Скакодуб окремо зупинився на такий важливій проблемі як дитяча захворюваність. Пан Андрій навів дані статистики щодо переліку хвороб, на які найчастіше хворіють ладижинські дітлахи.

Юрій Васильєв влаштував для дітей цікаву розповідь-подорож, під час якої діти дізнались про те, як впливають на організм людини радіохвилі, випромінювання від телевізійних антен та мобільних веж.

Володимир Катеринич нагадав школярам що від їх рішень залежить надзвичайно багато. Такі дії як випалювання трави та спалення опалого листя значно погіршують екологічну ситуацію у місті і тому є неприпустимими.

Спілкування виявилось досить жвавим і пізнавальним, як для школярів так і для представників ГО «Ладижинська громадська рада». Наостанок діти та активісти висловили сподівання що подібні зустрічі продовжуватимуться і надалі.

Усі учасники зустрічі отримали яскраві буклети з інформацією щодо ощадливого споживання енергоресурсів та захисту довкілля.

Олена Червончук3179_img_1309.jpg (79.54 Kb)3892_img_1312.jpg (89.9 Kb)2887_img_1315.jpg (76.76 Kb)2252_img_1319.jpg (83.31 Kb)9530_img_1321.jpg (85.52 Kb)6013_img_1327.jpg (101.8 Kb)4518_img_1328.jpg (89.74 Kb)5831_img_1329.jpg (95.31 Kb)8747_img_1335.jpg (101. Kb)4346_img_1337.jpg (76.41 Kb)2584_img_1338.jpg (78.79 Kb)0658_img_1340.jpg (78.03 Kb)7856_img_1341.jpg (71.72 Kb)9118_img_1342.jpg (96.8 Kb)
3 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 759 Коментарів: 4
Написав: Wanch 4.12.2015 - 11:56
Авжеж! Якщо діти будуть збирати кришечки від бутилок на коштилі воїнам-оборонцям, батарейки на дальнішу переробку, то, звичайно, наша екологія покращає!
З дітьми треба, звичайно, проводити співбесіди, але понове (цікаво, з яких пір Скакодуб став паном?)
треба самим діяти, а не замилювати очі людям своєю пропагандою. Я уже раз запитував наших "екологів", а скільки машин по викидах важких елементів, чадного газу та іншого заміняє Ахметовська ДРЕС?
Мовчать "екологи" бо страшно, якби ЩОСЬ на них та не так подіяло.
А тут така просвітительська робота!!! Ще б про песиків розказали, щоб дітки розбирали по квартирам.
aleksandr
Написав: aleksandr 4.12.2015 - 17:44
Wanch, Що тут поганого ?! Ви не можете , щоб все спохабити... Таке враження , що Скакодуб Вам десь дорогу перейшов...
Написав: Wanch 4.12.2015 - 17:57
aleksandr, Ніхто мені дороги не переходив.
Але, коли я чую, як наші грошомани називають себе панами, мене розбирає сміх; ПАНИ З ДИРЯВИМИ КИШЕНЯМИ!
Та й про кришки з пляшок і батарейки від фонариків наші пани взяли на озброєння. А що вони ще можуть?
Треба ж людям показувати ролики, як вони працюють і дбають за навколишнє середовище.
Отож, я й питаю, а чому із наших ДРЕСовських (ахметовських) труб валить чорний дим?
Це вам не кришечки і не батарейки...
ОСЬ ТАКЕ ВРАЖЕННЯ!!!
Написав: super-crush 5.12.2015 - 19:04
Навіщо дітям забивати мозок парниковими ефектами та іншими не потрібними для них речами? Розумні діти і так знають, що колись на нашу планету впав метеорит, піднялася пилюка, горіли ліси та вимерли динозаври. Завдяки цьому, на нашу планету не потрапляло сонячне світло і наша планета замерзла, з’явилися тони замерзлої води, так звані льодовики. Кожна людина знає, що чим гарячіше тим лід розтає скоріше пЃЉ. Дивно, що люди дивуються досі, що льодовики тануть і с кожним роком все скоріше і скоріше. Ще дивніше, що льодовики тануть і здавалося би що води повинно стати більше завдяки цьому, а натомість ми бачимо засуху як в Україні так і у всьому світі. Дивно? Може хтось пояснить дітям краще цей феномен? пЃЉ Їм було би цікавіше.
Мені здається, якщо у Вас є бажання зробити цей світ кращім і розповісти дітям дійсно щось цікаве, розповідайте про свій край, що потрібно робити саме їм. Не бити скло, не кидати сміття у своєму місті де попало. Не бути вандалами і цінувати те що робить місто саме для них. Культурі поводження з елементами живлення, які вони використовують у своєму побуті і інше.
Питання глобальної екології міста і країни, діти не вирішають. Розповідати, о шкоді підприємств міста теж їм ні до чого. У світі і так багато поганих емоцій їм на їх вік вистачить. Краще зробити все від нас залежне, щоб їх це питання не турбувало і вони пишалися своїм екологічно чистим та затишним містом.
А взагалі Ваша ідея заслуговує поваги. Готуйтесь краще, щоб школярам було цікавіше ;-)

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль