Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка ДТЕК профінансував реконструкцію дитячого садка в Ладижині

ДТЕК профінансував реконструкцію дитячого садка в Ладижині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0802_fin.jpg
Дитячий садок «Барвінок» переїхав до нового приміщення. Тепер він розташований на першому поверсі сусідньої школи №1. Для цього була проведена реконструкція цієї частини навчального закладу. Відтепер дитячий садок «Барвінок» може приймати вдвічі більше дітей. Відтак побільшало і робочих місць. ДТЕК спрямував на реалізацію проекту майже 900 тис грн.
Через аварійний стан старого приміщення дитсадка міська влада прийняла рішення не закривати його, а перенести до сусідньої школи №1. Дитсадок «Барвінок» – єдиний дошкільний заклад, розміщений в старій частині міста, проте він не міг забезпечити місцями усіх бажаючих, тому що міг прийняти щороку лише 30 дітей. «Аварійною будівля садка була визнана у 2013 році. Нам знадобилося трохи часу, щоби переконати батьків погодитися на переведення садка у інше приміщення, - говорить начальник відділу освіти Ладижинської міської ради Юрій Журба. – Сьогодні ми маємо сучасну енергоефективну будівлю з новими ергономічними меблями. Школа розташована дуже зручно в плані транспортного сполучення, поблизу є зупинка міського автобуса. І вже двоє батьків, які проживають у старій частині міста перевели двох своїх діток із центра міста в садок «Барвінок».
Роботи проводилися швидкими темпами – з 1 липня цього року за три з половиною місяці у школі були створені і мебльовані три групи. Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев під час відкриття закладу висловив подяку компанії за те, що в скрутний час ДТЕК знайшов можливість створити для ладижинської малечі сучасні умови перебування. Міська рада також спрямувала в реалізацію проекту 200 тис. грн, ще 400 тис. передбачається вкласти найближчим часом.
«Зараз уся компанія ДТЕК, від ремонтних бригад, які відновлюють зруйновані лінії електропередач на сході України, до наших енергетиків від Луганської ТЕС до Ладижинської та Бурштинської ТЕС, працюють для того, щоб забезпечити людей світлом і теплом, - підкреслив директор ДТЕК Ладижинської ТЕС Олександр Бобрик. - Всі ресурси ДТЕК зараз спрямовані на підтримку роботи енергетичної системи України, яка наразі працює на межі. Станції, що працюють на антрацитовому вугіллі, відчувають дефіцит палива, тож значно збільшилося навантаження на Ладижин та Бурштин. І ми робимо усе, щоб забезпечити безперебійну роботу енергосистеми України. В той же час, компанія турбується і про розвиток соціальної сфери у містах, де працюють наші підприємства. І сьогодні ми бачимо ще один результат нашої роботи в рамках Стратегії соціального партнерства ДТЕК з містом Ладижин, націленої на сталий розвиток міста.
За словами директора Агенції місцевого економічного розвитку міста Ладижин Михайла Багнюка, ДТЕК інвестував в проект реконструкції приміщення для дитсадка 895 тис грн. Ці кошти були направлені на виконання внутрішніх будівельних робіт, заміну вікон та дверей на першому поверсі, заміну сантехніки та частини системи опалення. Також були замінені системи вентиляції, електропостачання, водопроводу та каналізації.
В 2014 році ДТЕК спрямував в Ладижин 5 млн 200 тис. грн соціальних інвестицій. Всього за останні 2 роки в рамках соціального партнерства ДТЕК спрямував на розвиток Ладижина майже 11 млн грн.

Прес-служба компанії ДТЕКНагадаємо, мер Ладижина дохазяйнувався до того, що фінансування реконструкції ладижинського дитсадка взяла на себе компанія ДТЕК
17 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 596 Коментарів: 2
Написав: lomov 18.10.2014 - 11:01
В городе за социальную сферу беспокоятся инвесторы. За 14 лет для города за бюджетные деньги был построен только общественный туалет на пляже. Подчёркиваю:за бюджетные и для города, но не за бюджетные для царя.
Написав: nina 20.11.2014 - 09:31
Спасибо ДТЕКу за финансирование. Но безрукие и безмозглые ворюги как всегда всё испортили течёт крыша садика. Зря тут некоторые восхищались и строили великое будушее садику. Я всегда говорила,что самое хорошее начинание в руках человеческих превращается в ничто. И человеческий фактор перепортит все даже наилучшие идеи. Не способны не красть. Чего-то недоложили.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль