Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство ДТЕК Ладижинська ТЕС застерігає: купання в технологічних водоймах категорично заборонено!

ДТЕК Ладижинська ТЕС застерігає: купання в технологічних водоймах категорично заборонено!

http//img-fotki.yandex.ru/get/3906/vinantos.0/0_1b9a8_4b733b2e_L_MЯк ми вже повідомляли, 29 червня 2014 в 13:20 на території, що межує зі скидним каналом ДТЕК Ладижинської ТЕС, стався нещасний випадок, в результаті якого втопилась дитина, 2003 року народження.

Вранці 29 червня дві сім'ї відпочиваючих пройшли на територію, що межує із охоронюваною зоною технологічної водойми ДТЕК Ладижинської ТЕС в районі третього скиду (навпроти комплексу Ладижинської рибінспекції). Так як перебування на цій території заборонено, про що свідчать попереджувальні таблички, відпочиваючі залишили свій автотранспорт на дорозі і пішки подолали огороджувальні рови. Незважаючи на відповідні написи, розміщені по всьому периметру об'єкта, сім'ї перейшли на протилежний бік каналу по перехідному містку і розташувалися на іншому березі.

За інформацією правоохоронних органів, дівчинка 2003 року народження гралась біля бетонної конструкції, спіткнулась і впала у воду, де сильною течією її затягло на глибину. Під водою вона зачепилася ногою за предмет, схожий на дріт, що ускладнило пошуки батькам, які відразу спробували врятувати дитину. За повідомленням Держслужби з надзвичайних ситуацій, які прибули на місце події медики констатували смерть дитини.


Варто відзначити, що в теплий період року співробітники охорони ДТЕК Ладижинської ТЕС щодня виводять з охоронюваної зони скидного каналу по кілька десятків людей – рибалок та любителів купання. Наприклад, вранці 29 червня охорона видворила з цієї території шістьох підлітків – учнів місцевих шкіл та студентів Ладижинського коледжу ВНАУ.


ДТЕК Ладижинська ТЕС нагадує: технологічний водойма – не місце для відпочинку та купання! Територія скидного каналу укріплена бетоном, який під водою обростає водоростями і стає слизьким. У воді може знаходитися безліч гострих предметів, будівельні конструкції, які становлять велику загрозу для життя і здоров'я людини.

Але найнебезпечнішими для відпочиваючих є різкі перепади рівня води і труби скидного каналу. За рахунок скидання води від електростанції вода в технологічній водоймі трохи тепліша, ніж у самій річці Південний Буг, що в прохолодні дні особливо приваблює любителів купання. Але ціною такого відпочинку може стати людське життя.
2 липня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 551 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль