Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство ДТЕК допоміг встановити в Ладижині спортивний майданчик під відкритим небом

ДТЕК допоміг встановити в Ладижині спортивний майданчик під відкритим небом

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2631_dtek.jpg
Шість тренажерів для реабілітації та підтримки у гарній фізичній формі людей з проблемами опорно-рухового апарату з’явилися у місті Ладижин на вулиці Піонерська біля будинків 14 та 11. Цей проект на конкурс міні-грантів «Місто своїми руками» подали активні мешканці вулиці. Користувачами спортивного знаряддя можуть бути ладижинці, які проходять реабілітацію після травм і інсультів, хворі на ДЦБ, та усі без винятку мешканці, незалежно від віку. Загальний бюджет проекту склав понад 22 тисячі грн.

Об’єднавшись у групу «Ініціатива Піонерського», активні мешканці однойменної вулиці аргументували потребу у встановленні майданчику тим, що поруч проходить популярний серед місцевих спортсменів маршрут до міського пляжу. До того ж, широка та затишна пішохідна доріжка, віддалена від транспортних потоків та міської метушні, приваблює містян, які проходять реабілітацію після інсультів різноманітних хвороб.
«Загальний бюджет проекту 22 330 грн, з яких 19 800 грн – кошти, які спрямувала компанія ДТЕК, решта – власний внесок громади вулиці Піонерська, ‒ каже один із ініціаторів проекту Олександр Олійник. ‒ Найголовніше те, що нам вдалося активізувати мешканців цього мікрорайону та згуртувати їх в роботі по встановленню тренажерів. Щоправда, першими зацікавленість до новинки виявили хлопці, які тут активно займаються дворовим футболом. Перші кроки цих дітлахів виявилися не на нашу користь, адже вони вирішили, що ми обнесемо майданчик парканом і будемо брати платню за користування тренажерами. Та коли ми їм пояснили, що все буде доступним кожному ладижинцю, а головне ‒ безкоштовно, вони одразу ж схопили лопати і почали копати на рівні з дорослими».

«Насправді, фізична праця об’єднує. Тут вже ніхто не дивився ні на вік, ні на посади. Усі працювали по мірі сил – і керівники підприємств, і працівники міської ради, і власники магазинів, і пенсіонери. Копали ями, заливали основи бетоном. Сам монтаж тренажерів виявився дуже легким, але, щоб вберегти знаряддя від вандалів, довелося шукати зварювальників, щоб надійно закріпити гайки на підошвах тренажерів. Тут нам не відмовили фахівці цеху гідротехнічного ДТЕК Ладижинської ТЕС. Що ж стосується паперової роботи над проектом (а її було дуже багато), наші дії чітко координувала Людмила Червонецька із Агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР). Дизайнер з місцевої поліграфічної артілі Богдан Ніколін розробив табличку, що сповіщає про ґрантодавця проекту та його вартість, і разом зі своїми колегами встановив її на новому майданчику. Одним словом, робота над облаштуванням майданчика під відкритим небом об’єднала людей із різних сфер, то ж спав на думку вислів, що дійсно – разом ми сила! Та найбільше варто дякувати звичайно, компанії ДТЕК за надані кошти, адже без цього не було б у місті такого чудового і необхідного майданчика» ‒ розповіла учасниця ініціативної групи Тетяна.

Нагадаємо, у 2012 році за ініціативи компанії ДТЕК в Ладижині було започатковано конкурс міні-грантів «Місто своїми руками», який проводиться в усіх містах діяльності компанії. Крім ініціативи створення, ДТЕК взяв на себе фінансування найактуальніших проектів, яке направлене на підтримку ініціатив жителів міста та втілення в життя найбільш цікавих ідей.

За останні 4 роки в рамках соціального партнерства ДТЕК спрямував на розвиток Ладижина майже 11 млн грн. Протягом 2014-2015 років компанія направить у Ладижин ще 7 млн 200 тис грн соціальних інвестицій.

Прес-служба компанії ДТЕК


7 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 557 Коментарів: 1
Написав: deva 10.10.2014 - 11:09
иногда обидно и досадно за некоторых жителей города!!!одни строят площадки для детей...убирают.... садят цветы разбивают ландшафты возле своих домов ..красят ...и приятно проходить мимо....А ДРУГИЕ ТОЛЬКО КАРМАНЫ ДЕЛАЮТ ДЛЯ СВОИХ "ДЕТЕЙ" МАШИН....КОНЕЧНО ПРОЙТИСЬ ДО ГАРАЖА ОЙ КАК ДАЛЕКО...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль