Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство ДТЕК Добротвірська ТЕС сумує за енергетиком, загиблим в АТО

ДТЕК Добротвірська ТЕС сумує за енергетиком, загиблим в АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6738_sum.jpg
26 серпня 2014 року під час бойових дій на території Луганської області загинув 41-річний працівник ДТЕК Добротвірської ТЕС Гнівушевський Ігор Васильович.
Ігор Васильович був призваний у Військові сили України 18 березня 2014 року Радехівсько – Кам’янка-Бузьким об’єднаним районним військовим комісаріатом. Служив у Яворівській 24-ій механізованій бригаді військової частини № 0998.
До мобілізації Ігор Гнівушевський працював машиністом бульдозера паливно-транспортного цеху. На ДТЕК Добротвірській ТЕС працював 11 років, свою трудову діяльність розпочав з команди воєнізованої охорони електростанції.
Загибель Ігоря Гнівушевського стала неймовірним горем для дружини та трьох синів, а також для всього трудового колективу ДТЕК Добротвірської ТЕС.
«Ігор був надзвичайно відповідальним працівником, виконавчим та працьовитим. Був прекрасним сім’янином – виховував трьох синів, а для друзів і колег по роботі – справжнім другом, на котрого завжди можна було розраховувати у скрутний час. Це трагедія для усіх нас. Війна забирає в нас кращих людей, котрих ми любимо і котрими ми пишаємось», – говорить начальник паливно-транспортного цеху Ярослав Трач.
Компанія ДТЕК та Гуманітарний штаб «Допоможемо» Ріната Ахметова обов’язково нададуть допомогу сім’ї загиблого енергетика.
За період бойових дій загинули вже 15 працівників ДТЕК – як мобілізованих в українську армію, так і цивільних, що забезпечували роботу вугільних та енергетичних підприємств в зоні бойових дій на Донбасі.

Прес-служба компанії ДТЕК


2 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 679 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль