Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство ДТЕК Добротвірська ТЕС сумує за енергетиком, загиблим в АТО

ДТЕК Добротвірська ТЕС сумує за енергетиком, загиблим в АТО

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6738_sum.jpg
26 серпня 2014 року під час бойових дій на території Луганської області загинув 41-річний працівник ДТЕК Добротвірської ТЕС Гнівушевський Ігор Васильович.
Ігор Васильович був призваний у Військові сили України 18 березня 2014 року Радехівсько – Кам’янка-Бузьким об’єднаним районним військовим комісаріатом. Служив у Яворівській 24-ій механізованій бригаді військової частини № 0998.
До мобілізації Ігор Гнівушевський працював машиністом бульдозера паливно-транспортного цеху. На ДТЕК Добротвірській ТЕС працював 11 років, свою трудову діяльність розпочав з команди воєнізованої охорони електростанції.
Загибель Ігоря Гнівушевського стала неймовірним горем для дружини та трьох синів, а також для всього трудового колективу ДТЕК Добротвірської ТЕС.
«Ігор був надзвичайно відповідальним працівником, виконавчим та працьовитим. Був прекрасним сім’янином – виховував трьох синів, а для друзів і колег по роботі – справжнім другом, на котрого завжди можна було розраховувати у скрутний час. Це трагедія для усіх нас. Війна забирає в нас кращих людей, котрих ми любимо і котрими ми пишаємось», – говорить начальник паливно-транспортного цеху Ярослав Трач.
Компанія ДТЕК та Гуманітарний штаб «Допоможемо» Ріната Ахметова обов’язково нададуть допомогу сім’ї загиблого енергетика.
За період бойових дій загинули вже 15 працівників ДТЕК – як мобілізованих в українську армію, так і цивільних, що забезпечували роботу вугільних та енергетичних підприємств в зоні бойових дій на Донбасі.

Прес-служба компанії ДТЕК


2 вересня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 693 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль