Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Для учнів провели зустріч "Скажемо булінгу - НІ!

Для учнів провели зустріч "Скажемо булінгу - НІ!

7479_2.jpg (68.14 Kb)21 вересня в Ладижині було проведено зустріч представників відділу освіти, міської ради, поліції, державного нотаріуса з учнями 5-х класів Ладижинської ЗОШ №4 на тему «Скажемо булінгу - НІ».

Про це повідомляє відділ освіти Ладижинської міської ради.

Учні мали можливість отримати інформаційні листівки, буклети, послухати присутніх та поставити питання, які їх хвилюють.

Цитата:
Цькування, булінг (англ. bully — залякувати, цькувати, задирати) — прояв агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження. Така поведінка дає можливість людині показати більшості, що ти не слабкий. Але такі люди просто ховаються за маскою та дитячими образами. Це їхній спосіб помститися за дитячі травми. В системі цькування (булінгу) вирізняють три сторони: жертви, нападники та свідки. Вплив цькування відбувається на всі три категорії. Зокрема, український дослідник булінгу Богдан Петренко зауважував, що цькування є зменшеною копією терористичного акту — у ньому є прямі та непрямі жертви, насилля та інформаційний ефект, а його мета — не лише вплив на безпосередню жертву, а й формування відповідних моделей поведінки з боку всієї групи, у тому числі й свідків. До причин, які призводять до формування булінгу належать: людська нерівність, нетолерантність суспільства (у тому числі й суспільні стереотипи), сімейне виховання (насилля в родині, авторитарний стиль виховання, гіперопіка над дитиною, відсутність комунікації «батьки-діти»), формування ієрархії в дитячому колективі, ставлення до насилля у самому суспільстві.
26 вересня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 535 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль