Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка ДЛЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ПРИДБАЮТЬ ДВА ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

ДЛЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ПРИДБАЮТЬ ДВА ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9522_shkolniy-avtobus-640x427.jpg

На Вінничині підвозять до шкіл 99,8% учнів, цього потребують і 81% педагогів.

Станом на 20 травня проведено конкурсні торги на закупівлю для Вінниччини 14 шкільних автобусів на суму 16,8 мільйона гривень: Барському району - 4, Крижопільському - 3, Липовецькому - 3, Немирівському - 2, Тростянецькому – 2, пише Реал.

«Договори на закупівлю транспортних засобів буде укладено в кінці травня - початку червня. Відповідно, поставка планується на липень », - зазначила перший заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна.

Крім того, подано оголошення на закупівлю ще 10 автобусів на суму 12 мільйонів гривень для таких районів: Жмеринському та Ямпільському - по 3, Мурованокуриловецькому та Тульчинському - по 1, Погребищенському - 2.

За словами Олени Чорної, за період 2003 - 2016 років в області придбано 242 автобуси, з них 145 за кошти державного бюджету, 92 - місцевого, ще 5 - за рахунок співфінансування.

У той же час організація підвозу в 2016-му здійснюється 328-ми автобусами, з них 242 шкільних та 86 орендованих. Всього в підвезення потребують 15431 учнів та 2487 вчителів. Забезпечено їм 15411 учнів (99,8%) і 2018 вчителів (81,1%).

«Залишається придбати 125 шкільних автобусів», - зазначила Олена Чорна.
3 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 295 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль