Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка ДЛЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ПРИДБАЮТЬ ДВА ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

ДЛЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ПРИДБАЮТЬ ДВА ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9522_shkolniy-avtobus-640x427.jpg

На Вінничині підвозять до шкіл 99,8% учнів, цього потребують і 81% педагогів.

Станом на 20 травня проведено конкурсні торги на закупівлю для Вінниччини 14 шкільних автобусів на суму 16,8 мільйона гривень: Барському району - 4, Крижопільському - 3, Липовецькому - 3, Немирівському - 2, Тростянецькому – 2, пише Реал.

«Договори на закупівлю транспортних засобів буде укладено в кінці травня - початку червня. Відповідно, поставка планується на липень », - зазначила перший заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна.

Крім того, подано оголошення на закупівлю ще 10 автобусів на суму 12 мільйонів гривень для таких районів: Жмеринському та Ямпільському - по 3, Мурованокуриловецькому та Тульчинському - по 1, Погребищенському - 2.

За словами Олени Чорної, за період 2003 - 2016 років в області придбано 242 автобуси, з них 145 за кошти державного бюджету, 92 - місцевого, ще 5 - за рахунок співфінансування.

У той же час організація підвозу в 2016-му здійснюється 328-ми автобусами, з них 242 шкільних та 86 орендованих. Всього в підвезення потребують 15431 учнів та 2487 вчителів. Забезпечено їм 15411 учнів (99,8%) і 2018 вчителів (81,1%).

«Залишається придбати 125 шкільних автобусів», - зазначила Олена Чорна.
3 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 373 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль