Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Директор Ладижинської ТЕС пішов працювати слюсарем

Директор Ладижинської ТЕС пішов працювати слюсарем

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6256_13679913_10526634786873_5375367073994507108_o.jpg

Ладижинська ТЕС на день залишилася без директора, бо він працював слюсарем, повідомляють у прес-службі компанії ДТЕК Західенерго

27 липня Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС, скинув краватку і цілу зміну виконував роботу звичайного слюсаря пліч-о-пліч з бригадою цеху технічного обслуговування та підготовки устаткування. А все тому, що такою є ідея масштабного проекту ДТЕК з підвищення культури безпеки праці.

Проект передбачає, що раз на місяць всі керівники станції (від директора до начальників будь-яких відділів), проводитимуть одну робочу зміну в якості співробітника робітничої спеціальності. Безпосередня участь керівників із інших підрозділів допоможе по-свіжому подивитися на процес організації трудової зміни, «зсередини» побачити різні аспекти техніки безпеки, як бачать їх ті, хто повинен їх виконувати. І, на меті, – покращити процес, зробити працю людей на станції безпечною. Бо коли люди розуміють і по-справжньому згодні з правилами безпеки, то тоді вони їх і виконують.
29 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 842 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль