Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Директор Ладижинської ТЕС пішов працювати слюсарем

Директор Ладижинської ТЕС пішов працювати слюсарем

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6256_13679913_10526634786873_5375367073994507108_o.jpg

Ладижинська ТЕС на день залишилася без директора, бо він працював слюсарем, повідомляють у прес-службі компанії ДТЕК Західенерго

27 липня Олександр Бобрик, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС, скинув краватку і цілу зміну виконував роботу звичайного слюсаря пліч-о-пліч з бригадою цеху технічного обслуговування та підготовки устаткування. А все тому, що такою є ідея масштабного проекту ДТЕК з підвищення культури безпеки праці.

Проект передбачає, що раз на місяць всі керівники станції (від директора до начальників будь-яких відділів), проводитимуть одну робочу зміну в якості співробітника робітничої спеціальності. Безпосередня участь керівників із інших підрозділів допоможе по-свіжому подивитися на процес організації трудової зміни, «зсередини» побачити різні аспекти техніки безпеки, як бачать їх ті, хто повинен їх виконувати. І, на меті, – покращити процес, зробити працю людей на станції безпечною. Бо коли люди розуміють і по-справжньому згодні з правилами безпеки, то тоді вони їх і виконують.
29 липня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 757 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль