Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Дев'ятого квітня у Ладижині відбувся загальноміський суботник

Дев'ятого квітня у Ладижині відбувся загальноміський суботник

Суботник – це не тільки облагородження міста, а й хороший виховний процесс, пише Ладижинська міська рада.

Людина, яка власноруч намагається зробити своє місто чистішим та гарнішим, з великою вірогідністю, не стане там же смітити. Тому, чим масовішим цей захід, тим чистіша територія проживання.

В четвер, 9 квітня в Ладижині пройшов загальноміський суботник, в якому взяли участь працівники всіх бюджетних установ міста.
Ніхто з учасників не стояв, склавши руки, а навпаки, активно брався за роботу.

Працівники Ладижинської міської ради, музичної школи (137 осіб), КП «Ладжитлосервіс» (60 осіб), КП «ЛКПП» (30 осіб) приводили в належний санітарний та естеричний стан центральні вулиці міста, а саме: вулиці Петра Кравчика, Будівельників та прилеглі до них території. Були побілені бордюри і дерева.

Працівники ВП «Ладижинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» (500 осіб) прибрали прилеглу до станції територію від стели до центральної прохідної. Були побілені бордюри та дерева та вивезли сухостій.

Працівники Ладижинського філії ВАТ «Вінницька птахофабрика» (30 осіб) прибрали частину вулиці П.Кравчика, побілили дерева в сквері по вулиці Процишина.

Працівники Ладижинського МТМО прибрали територію міського територіального медичного об’єднання. Були побілені бордюри та дерева, а також облагороджені клумби.

Заплановану по місту роботу вдалось виконати швидко та якісно.

0928_mr1.jpg (223.4 Kb)7773_mr2.jpg (502.74 Kb)5119_mr3.jpg (361.04 Kb)
15 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 476 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль