Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Дев'ятого квітня у Ладижині відбувся загальноміський суботник

Дев'ятого квітня у Ладижині відбувся загальноміський суботник

Суботник – це не тільки облагородження міста, а й хороший виховний процесс, пише Ладижинська міська рада.

Людина, яка власноруч намагається зробити своє місто чистішим та гарнішим, з великою вірогідністю, не стане там же смітити. Тому, чим масовішим цей захід, тим чистіша територія проживання.

В четвер, 9 квітня в Ладижині пройшов загальноміський суботник, в якому взяли участь працівники всіх бюджетних установ міста.
Ніхто з учасників не стояв, склавши руки, а навпаки, активно брався за роботу.

Працівники Ладижинської міської ради, музичної школи (137 осіб), КП «Ладжитлосервіс» (60 осіб), КП «ЛКПП» (30 осіб) приводили в належний санітарний та естеричний стан центральні вулиці міста, а саме: вулиці Петра Кравчика, Будівельників та прилеглі до них території. Були побілені бордюри і дерева.

Працівники ВП «Ладижинська ТЕС» ПАТ «ДТЕК Західенерго» (500 осіб) прибрали прилеглу до станції територію від стели до центральної прохідної. Були побілені бордюри та дерева та вивезли сухостій.

Працівники Ладижинського філії ВАТ «Вінницька птахофабрика» (30 осіб) прибрали частину вулиці П.Кравчика, побілили дерева в сквері по вулиці Процишина.

Працівники Ладижинського МТМО прибрали територію міського територіального медичного об’єднання. Були побілені бордюри та дерева, а також облагороджені клумби.

Заплановану по місту роботу вдалось виконати швидко та якісно.

0928_mr1.jpg (223.4 Kb)7773_mr2.jpg (502.74 Kb)5119_mr3.jpg (361.04 Kb)
15 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 468 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль