Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Депутати затвердили список присяжних Ладижинського міського суду

Депутати затвердили список присяжних Ладижинського міського суду

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5438_spisok.jpg

25 грудня 2014 року відбулась остання сесія Ладижинської міської ради. Одне із питань, яке розглянули депутати, стосувалося затвердження списку присяжних для Ладижинського міського суду. Всього у списку 15 осіб.

Отже, список присяжних для Ладижинського міського суду затверджених рішенням чергової 36-ї сесії Ладижинської міської ради 6-го скликання:

М. Багнюк – директор АМЕР, депутат міської ради;

О. Гусак – підприємець;

О. Гуцал - депутат міської ради;

М. Загоройчук – директор ПМК-42;

Н. Кабанчук – підприємець;

Г. Конопелько – директор школи №1;

І. Король – директор МНВЦ «Спадщина»;

В. Косенко – лікар ЛТМО;

В. Обідник – завідувач заочним відділенням коледжу;

А. Сандуляк – завідувач відділенням механізації Ладижинського коледжу ВНАУ;

Ю. Сирватко – підприємець;

О. Солатенко – медсестра ЛТМО;

Л. Ткачук – вчитель школи №4;

Д. Шуліка – оператор із обслуговування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення міськвиконкому.
1 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 497 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль