Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Депутати облради від міста Ладижина проголосували за відсторонення від посади Антона Шевцова

Депутати облради від міста Ладижина проголосували за відсторонення від посади Антона Шевцова

0673_12794581_893106880788187_86516239870975608_n.jpg (53.07 Kb)

Депутати Вінницької обласної ради від міста Ладижин Ігор Лещенко та Людмила Головашич підтримали звернення до Президента України, Генпрокуратури, СБУ та Національної поліції щодо відсторонення від роботи та перевірки головного полісмена Вінниччини Антона Шевцова, що відзначився резонансом у пресі з приводу своєї приналежності до сепаратизму.

Втім, рішення Вінницькою облрадою підтримане не було. «За» проголосували лише 41 депутат. 28 депутатів з 84 в голосуванні участі взагалі не приймали. Про це, на своїй сторінці у Фейсбук, повідомив депутат Вінницької обласної ради свободівець Андрій Вигонюк.

«Вінницька обласна рада НЕ підтримала звернення до керівництва держави щодо ВІДСТОРОНЕННЯ та ПЕРЕВІРКИ Шевцова- керівника місцевої поліції, КРИМЧАНИНА, що відзначився резонансом у пресі з приводу своєї приналежності до СЕПАРАТИЗМУ
Підтримали лише 41 депутат
28 депутатів з 84 в голосуванні участі взагалі не приймали»,
- пише Андрій.

Нагадаємо, 26 лютого, відбулася позачергова сесія Вінницької облради
26 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 385 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль