Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада Депутати Ладижинської міськради звернулись до командування Нацгвардії із приводу стрілянини в місті

Депутати Ладижинської міськради звернулись до командування Нацгвардії із приводу стрілянини в місті

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9390_zver.jpg

На 42 позачерговій сесії Ладижинської міської ради, яка відбулась 28 липня, депутати одноголосно вирішили звернутися до командувача Національної гвардії України, генерал-лейтенанта Миколи Балана та головного військового прокурора України Анатолія Матіоса з приводу надзвичайної пригоди, яка сталася у центрі міста.

Нагадаємо, 17 липня боєць Нацгвардії влаштував стрілянину у центрі Ладижина

Пропонуємо вашій увазі текст звернення до командувача Національної гвардії Миколи Балана:

Вельмишановний Миколо Івановичу!


Висловлюємо Вам від імені громади міста Ладижина щиру повагу.
Ми - депутати Ладижинської міської ради, вимушені звернутися до Вас по суті неприпустимого для громади міста Ладижина надзвичайного випадку.
18 липня 2015 року, близько третьої години ночі, військовослужбовець військової частини 3008, який входить до складу підрозділу воїнів Національної гвардії у місті Ладижині із завданням охорони греблі Ладижинської ГЕС, покинув місце розташування вищеназваного підрозділу і влаштував дебош із застосуванням бойової зброї (автомат Калашникова) у приміщенні клубу «Європа-холл» у центрі міста Ладижина. При цьому він наставляв автомат на цивільних людей, зокрема, на бармена закладу, потім зробив штатними патронами постріли у приміщенні клубу.
Для жителів міста дана ситуація є шоковою. Люди занепокоєні, стривожені. І для того, щоб зберегти спокій та довіру до воїнів Національної гвардії України і в подальшому не допустити таких інцидентів, які однозначно у майбутньому можуть призвести до трагічних наслідків, громада міста переконливо просить Вас розібратися з даним кричущим випадком і притягнути до відповідальності винних у цій надзвичайній ситуації осіб.
Просимо Вас зобов’язати відповідних командирів організувати службу воїнів Національної гвардії, які знаходяться у місті Ладижині, у відповідності до військового статуту та законодавства України.
Зрозуміло, що даний випадок стався виключно з вини командування даної військової частини та командирів цього підрозділу.
Маємо надію на Вашу допомогу у вирішенні цієї проблеми. Бажаємо Вам, вельмишановний пане генерале, у цей непростий для України час витримки, сили та мужності, щоб утримати ситуацію в контрольованому руслі і навести порядок у частинах Національної гвардії, в тому числі і в структурному підрозділі, який знаходиться у місті Ладижині.
У свою чергу повідомляємо, що громада міста доклала максимум зусиль, щоб військовослужбовці даного підрозділу отримали умови проживання, харчування та медичне обслуговування на належному рівні.
Ми готові всіляко підтримувати наших воїнів. Але впевненість у тому, що вони не будуть на нас нападати, а захищатимуть нас у важку хвилину, залежить безперечно від командування Національної гвардії України.


Аналогічне за змістом звернення з проханням розібратися в надзвичайній ситуації та покарати винних направлене головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу.
7 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 441 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль