Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада, Топ-5 Депутати Ладижинської міської ради зібрались на останню сесію у нинішньому складі

Депутати Ладижинської міської ради зібрались на останню сесію у нинішньому складі

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9736_img_1209.jpg

23 вересня відбулась остання 43-тя чергова сесія Ладижинської міської ради 6 скликання.

Нагадаємо, в Україні стартувала виборча кампанія місцевих виборів запланованих на 25 жовтня цього року. Наразі триває процес висунення кандидатів у депутати місцевих рад, а також на посади сільських, селищних та міських голів.

Незважаючи на те, що депутати Ладижинської міськради, у нинішньому складі, ймовірно вже не зберуться, до розгляду питань порядку денного вони підійшли з усією відповідальністю.
Відтак, серед питань, винесених на порядок денний сесії, було затверджено проекти рішень, декотрі зі змінами та доповненнями.

Наркоманії – бій!

Наркоманам міста Ладижина, а також тим, хто займається розповсюдженням наркотичних засобів у нашому місті віднині прийдеться не солодко. Ладижинська міська рада прийняла рішення активізувати боротьбу із наркоманією.

Мер Ладижина Валерій Коломєйцев закликав працівників міліції, громадські організації та місцеву самооборону об’єднатися і разом викоренити це зло із нашого міста. Долучитись до цієї боротьби зможуть і прості мешканці Ладижина, задзвонивши на гарячі лінії, які невдовзі відкриються у міліції, в газеті та на радіо. Як наголосив міський голова Валерій Коломєйцев, на гарячу лінію можна буде повідомляти будь-яку інформацію пов’язану із наркотиками.

Користуючись нагодою, депутатка Ладижинської міської ради Валентина Комишна повідомила, що на її дільниці в Губнику, у напівзруйнованому клубі, існує наркоматський притон, який дошкуляє мешканцям селища. Щоправда, така інформація не викликала очікуваної зацікавленості ні у міського голови, ні у присутніх на сесії представників Ладижинського відділку міліції. Тож, залишається сподіватися, що правоохоронці таки прийняли до відома інформацію про губницький наркопритон і в подальшому приймуть відповідні міри.

І ще раз про наркотики…

Про бачення ситуації з проблемами наркоманії зі сторони правоохоронних органів розповів майор міліції Віталій Колвеліс.
Як зазначив Віталій Колвеліс, в поточному році Ладижинським відділом міліції була проведена певна робота у боротьбі із розповсюдженням на території міста Ладижина наркотичних засобів.

Зокрема, в поточному році було задокументовано 24 наркозлочини. З них: 13 фактів збуту і один факт збуту сильнодіючих лікарських засобів та 10 фактів їх незаконного зберігання; також проведено оперативну закупівлю наркотичного засобу наркотичного препарату амфітамін, наразі справа слухається в суді.

Ладижинська міська рада виділить кошти на експрес-тести для виявлення наркотичних засобів

На прохання майора міліції Віталія Колвеліса, депутати міської ради підтримали рішення про виділення коштів на спеціальні експрес-тести, за допомогою яких можна буде виявити, чи знаходиться людина під дією наркотичних засобів, чи ні. Така необхідність, за словами пана Колвеліса, виникає, наприклад, коли міліція зупиняє неадекватного водія. Проводитимуть експрес-тести у Ладижинській міські лікарні.

Депутати хочуть щоб у Ладижині була своя нова поліція

Депутати Ладижинської міської ради підтримали рішення про звернення до Міністра внутрішніх справ України із проханням створити у місті Ладижині нову поліцію.

Начальник Ладижинського Держземагенства написав заяву про звільнення

Начальник Ладижинського державного земельного агентства Сергій Петрович Баламут звільнився із займаної посади.

За словами Валерія Коломєйцева, Сергій Баламут звільнився за згодою сторін.

- Я пропонував Сергію Баламуту місце начальника Земельного відділу, але він відмовився, - сказав Валерій Коломєйцев.
Хто в подальшому очолить Ладижинське Держземагенство, наразі невідомо.

Проти Ладижинського спиртзаводу відкрито кримінальну справу

Проти Ладижинського спиртзаводу( ДП "ЕКСТРА"), по факту забруднення атмосферного повітря, відкрито кримінальну справу. Про це розповів начальник Ладижинського міського відділу міліції Сергій Бойко.

Нагадаємо, місяць тому, частина міста Ладижина опинилася під шаром чорної сажі, яка як зясувалось, стала наслідком недобросовісної роботи котельні, що належить Ладижинському спиртзаводу ( ДП "ЕКСТРА").

На сьогоднішній день відкрито кримінальне провадження за ст.241 кримінального кодексу України (забруднення атмосферного повітря), відібрані зразки викидів, згідно заяв постраждалих людей, та зразки викидів котельні, що знаходиться на території Ладижинського спиртзаводу. Зразки направлені на експертизу і вже за результатами даної експертизи буде прийняте рішення по даній кримінальній справі.

Варто відзначити, що наразі зазначена котельня працює в звичному режимі.

У власність Вінницької птахофабрики перейдуть дві земельні ділянки

У власність ТОВ «Вінницька птахофабрика» продадуть дві земельні ділянки.

1-ша ділянка - знаходиться за адресою вул. Хлібозаводська,2 загальною площею 20 тис. квадратних метрів. Із розрахунку 19 грн. 70 коп. за кв. м. земельна ділянка обійдеться інвестору у 512 тис. грн.

2-га ділянка – за адресою Промислова, 22, загальною площею 12 тис. 708 кв. м. Її вартість депутати оцінили у 41 грн. 45 коп. за кв. м., що у підсумку склало 526 тис. 746 грн.

Недобуду біля 19-го будинку дадуть ще один шанс

ПП В.Карпенко, якій належить недобудова, що вже кілька років спотворює центр міста Ладижина, продовжать пільгову на сплату земельного податку. У разі ж, якщо підприємиця не наведе лад на своїй ділянці, пільгову знижку на плату за землю, вона вже не отримає.

Нагадаємо, наприкінці 2014 року, депутати вже приймали рішення позбавити несумлінних підприємців права на отримання пільгової знижки на оплату за землю на період будівництва.

Торгівлю спиртними напоями після 23.00 заборонять

Депутати підтримали рішення щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв та пива на території населених пунктів Ладижинської міської ради після 23.00.

Варто відзначити, що дане обмеження не стосується кафе та ресторанів.

Стан виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року вважається задовільним

Про виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року розповіла начальник управління фінансів Ладижинської міської ради Валентина Пріщенко.

Так, загальний обсяг міського бюджету на 2015 рік, затверджений міською радою, складає 165 млн. 300 тис. гривень.
За І півріччя 2015 року, до міського бюджету надійшло коштів загального та спеціального фондів в сумі 87 млн. 600 тис. гривень.

По загальному фонду міського бюджету, у І півріччі, надходження склали 52 млн. 900 тис. гривень, що становить 123,7 % до затвердженого міською радою плану на 6 місяців.

Доходи спеціального фонду міського бюджету за І півріччя 2015 року з урахуванням трансфертів склало 1 млн. 930 тис. гривень.

Стан виконання міського бюджету за І півріччя 2015 року депутати визнали задовільним.

На адресу міської ради продовжують надходити судові позови про скасування державних актів на земельні ділянки

На адресу Ладижинської міської ради надійшло два судових позови про скасування державних актів на земельні ділянки, які були передані громадянам з порушенням чинного законодавства.

Нагадаємо, у 2008 році депутати Ладижинської міської ради, без рішення сесії, роздали у власність 37 земельних ділянок для ведення садівництва та городництва за рахунок земель водного фонду - прибережної захисної смуги річки Південний Буг в районі санаторію "Дубрава".

Бігборди з Ігорем Лещенком та Антоном Швецем прикрасять Ладижин

Місто Ладижин може пишатися здобутками своїх спортсменів.

Зокрема, директор ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" МХП став чемпіоном Європи з паурліфтінгу, а спортсмен ладижинського спортивного клубу «Синдо» Швець Антон став чемпіоном 6-го чемпіонату світу по паратхеквондо ВТФ серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

- Я висловив прохання, аби бігборди з Антоном Швецем та Ігорем Лещенком прикрасили наше місто, - сказав міський голова.

Пошту у старій частині Ладижина відремонтують

Незважаючи на те, що аварійне приміщення пошти, що знаходиться у старій частині міста Ладижина, належить Гайсинському центру поштового зв’язку, міська рада виділить кошти на його ремонт, аби жителі, що живуть у старій частині міста, могли обслуговуватися та сплачувати рахунки за комунальні послуги у своєму районі.

Із кожним прийнятим рішенням можна буде ознайомитися на офіційному сайті Ладижинської міської ради.
3425_img_1213.jpg (79.91 Kb)3628_img_1215.jpg (96.7 Kb)8388_img_1216.jpg (97.08 Kb)4338_img_1217.jpg (100.43 Kb)8684_img_1220.jpg (106. Kb)8120_img_1226.jpg (73.6 Kb)5534_img_1230.jpg (59.84 Kb)6018_img_1231.jpg (94.74 Kb)3919_img_1234.jpg (75.4 Kb)5159_img_1237.jpg (85.19 Kb)6778_img_1238.jpg (85.5 Kb)
23 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 1123 Коментарів: 3
Написав: Sidir-Gnatovich 24.09.2015 - 08:25
Поправка: не депутати роздали землю і не в 2008 році, а міський голова, його перший заступник і Баламут в 2011 році без рішень сесії передали у власність "працівникам соціальної сфери" тобіш: лікарям, вчителям, пенсіонерам, державним службовцям і т.д. 37 земельних ділянок на березі річки Південний Буг. Ось список частини «працівників соціальної сфери міста Ладижин», яких з барського плеча, вчиняючи злочин, обдарував міський голова земельними ділянками, і державні акти відносно яких уже скасовано Ладижинським міським судом.
№ П.І.П. Адреса

1 Войнаровська
Марина Олександрівна 49099, м. Дніпропетровськ, вул. Коробова, буд.20, кв.30
2 Войнаровський
Вадим Михайлович 49094, м. Дніпропетровськ, пров. Землеробський,1
3 Гурський
Дмитро Євгенович 24321, м.Ладижин, вул. Прибережна, буд.1-А, кв.22
4 Гурська
Ольга Михайлівна 24321, м.Ладижин, вул. Прибережна, буд.1-А, кв.22
5 Малик
Станіслав Миколайович 04213, м.Київ, вул. Прирічна, буд.17, кв.312
6 Малик
Тетяна Пилипівна 04213, м.Київ, вул. Прирічна, буд.17, кв.312
7 Малик
Микола Миколайович 20500, Черкаська обл., м. Катеринопіль, вул. Молодіжна, буд. 5
8 Малик
Роман Миколайович 20500, Черкаська обл., м. Катеринопіль, вул. Молодіжна, буд. 5
9 Заблоцька
Наталія Іванівна 03148, м.Київ, вул. В.Кучера, буд.6, кв.20
10 Заблоцький
Віталій Анатолійович 03148, м.Київ, вул. В.Кучера, буд.6, кв.20
11 Бабчинська
Наталія Дмитрівна 24321, м.Ладижин, вул. Будівельників, буд.51, кв.118
12 Бачинська
Марія Михайлівна Тернопільська обл., м.Чортків, вул. Юрчинських, буд.1
13 Семенець
Ірина Василівна 03179, м.Київ, вул. Ірпінська,буд.74, кв.116
14 Галушка Олена Володимирівна 03115, м.Київ, вул. Святошинська, буд. 1, кв. 346
15 Пучков
Олександр Євгенійович 49099, м. Дніпропетровськ, вул. Коробова, буд.20, кв.30
Написав: OstapBender 24.09.2015 - 09:12
1. "Мер Ладижина Валерій Коломєйцев закликав працівників міліції" - а ці скоти в погонах самі не знають, що з цим треба боротись, чи вони, як коти, що нашкодили?
2. "Депутати підтримали рішення щодо обмеження реалізації алкогольних напоїв та пива на території населених пунктів Ладижинської міської ради після 23.00." - це так боряться з алкоголізмом? Дурня повна.
3. "Місто Ладижин може пишатися здобутками своїх спортсменів. " - вже нудить від них... Таке враження, що у нас тільки спортсменами можна пишатись. Дивишся, на того бройлєра перекачаного на бігборді і просто нудить. Як дівчинку відправити на чемпіонат світу по логічним задачах, то ні, а як бройлєра перекачаного на бігбор, то Валєра ще й вилиже пернате гузно.
Написав: pash 25.09.2015 - 18:14
По питанню боротьби із наркоманією п.майор Колвеліс "загнув"...Починаючи із 2006 року у нашому славному і красивому місті боротьба із наркоманією досягла "страшенних" успіхів.Про це нам постійно тлумачила комунальна гпзета НМ.Це я пишу із іронією...По тому ж селищу Губник хто давав обіцянки побудувати клуб? Звісно що нинішній мер-п.Коломейцев! А хто виділяв кошти на будівництво клубу і де вони ділись?Запитайте шановні губничани і ладижинці у п.Коломейцева,Олійника,Бучко і Філіна,який був на той час першим заступником міського голови, а нині знову у команді мера....Получається як у народному прислів*ї=коні вкрали,а стайню спалили...Клуб розвалили,гроші громадські розтранжирили і ніхто не відповів за сотні тисяч витрачених коштів ????І кримінальна справа по цьому факту,ніби то, була???? А де ж вона ділась????Отож кажу; наші краяни, Ви правильно робите, що із регіоналів перефарбувались в інший колір=йдіть на вибори і будете нести відповідальність за те,що ви натворили будучи "голубими" чи іншими прихильниками нашого "не потопляемого" мера.....

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль