Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Влада, Топ-5 Депутати Ладижинської міської ради провели останню у цьому році чергову сесію

Депутати Ладижинської міської ради провели останню у цьому році чергову сесію

29 грудня відбулось пленарне засідання чергової 2-ї сесії Ладижинської міської ради 7-госкликанняНапередодні Нового року депутати затвердили план роботи Ладижинської міської ради на 2016 рік, прийняли міську цільову програму «Турбота», екологічну програму, міську цільову соціальну програму «Молодь Ладижина», затвердили бюджет на 2016 рік, розглянули ряд земельних питань. Також, присутні на сесії вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять депутатки Ладижинської міської ради 6-го скликання Валентини Комишної.

Жоден «рудий» у місті Ладижині не постраждав!

На початку сесії міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев вирішив, так би мовити, розставити крапки на «ї». Інформація стосувалася чуток, які днями у нашому місті не обговорював хіба що ледачий. А саме бійки, яка нібито сталася між мером Ладижина та місцевим лікарем травматологом. Подейкують, що останній побачивши як міський голова чіпляється до його дружини з розпалу наніс очільнику міста ножове поранення у руку.

- Мого водія замучили запитаннями: Яка нахабна руда морда чіплялася до чужої дружини і цій нахабній рудій морді порізали руки?, - говорить Валерій Коломєйцев.

Мер наголосив, що втомився від того, що всі при зустрічі з ним відразу дивляться на його руки. Крім того, запевняє що все це вигадки і плітки. Міський голова навіть стверджує що знає автора цих безглуздих пліток. За його словами, це дехто суддя-поет-пісенник, з яким він мав особисту розмову з цього приводу.

Обурений чутками і інший «герой» трагікомедії – лікар-травматолог місцевої лікарні В.Колодій. Про це розповів сам міський голова.

- Я телефонував Колодію і він сказав, що нічого «рудому» не робив. Будь ласка, «рудий» же ж не один у нашому місті. Але, він сказав, що ніякому «рудому» нічого не зробив, - говорить мер.

Отже, якщо вірити меру, жоден «рудий» у місті не постраждав.

Депутати Ладижинської міської ради створили нову депутатську групу


Депутати Ладижинської міської ради заявили про створення нової депутатської групи під назвою «Прозора влада». До новоствореної групи увійшли 8 депутатів: Олександр Вандзіляк (ВО "Батьківщина"), Олег Великотрав ( ВО "Батьківщина"), Євгеній Якушин (ВО "Батьківщина"), Олександр Жаріков ("Рідний дім"), Віктор Піча (ВО "Батьківщина", Віталій Сутик (ВО "Батьківщина"), Тетяна Сагаєва ("Рідний дім"), Оксана Денисюк (ВО "Батьківщина").

Бюджет міста Ладижина на 2016 рік складатиме близько 190 млн. гривень

Депутати Ладижинської міської ради затвердили бюджет на 2016 рік. Згідно прийнятого рішення міський бюджет складатиме 189 967,252 тис. грн.. У тому числі доходи загального фонду міського бюджету заплановані у розмірі 187 673,489 тис. грн., доходи спеціального фонду - 2 293,763 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 200,000 тис. гривень.
Видатки міського бюджету депутати затверджені у сумі - 189 967,252 тис. грн.,у тому числі видатки загального фонду міського бюджету 169 880,089 тис. грн. та видатки спеціального фонду - 20 087,163 тис. гривень.

По витратам на культуру, освіту та охорону здоров’я Ладижин випереджує обласний центр

По видаткам з міського бюджету на культуру, освіту та охорону здоров’я Ладижин значно випереджає інші міста області.

Так, витрати на одну особу у сфері культури в Ладижині складають - 221,9 грн. Для порівняння у Вінниці - 142,4 грн.; Жмеринці - 137,5 грн.; Козятині - 168,7 грн; Могилів-Подільському - 132,5 грн.
Витрати на освіту із розрахунку на одну особу: Ладижин – 1933 грн.; Вінниця – 1323 грн.; Жмеринка – 1694 грн.; Козятин – 1697 грн.; Могилів-Подільський – 1369 грн.; Хмільник – 1400 грн.
Охорона здоров’я: Ладижин – 1025 грн.; Вінниця - 704 грн.; Козятин – 418 грн.; Могилів-Подільський - 484 грн.

В цілому, міський бюджет за 2015 рік депутати визнали задовільним.

Фонд міського голови у 2016 році складе 200 тисяч гривень

У 2016 році депутатський фонд Ладижинської міської ради складатиме 260 тис. гривень, тобто по 10 тис. на одного депутата.

У той же час, розмір фонду міського голови становить 200 тис. гривень.

Депутати затвердили новий склад виконавчого комітету

У 2016 році до складу виконавчого комітету Ладижинської міської ради увійде 17 чоловік.

На прохання міського голови, до складу виконкому увійшли люди, які, за його словами, вміють і хочуть працювати.

- Мені працювати з членами виконкому і мені по закону надано право подавати кандидатури, які увійдуть до складу виконавчого комітету, тому я прошу вас підтримати мою пропозицію, - сказав В.Коломєйцев.

Отже, з подачі міського голови, членами виконкому стали: Коломєйцев В.І – міський голова міста Ладижина, Анущенко П.Д. – перший заступник міського голови, Бучко Л.Д. – секретар Ладижинської міської ради, Олійник О. – заступник міського голови, Терепа, Ткачук О.М. – заступник міського голови, Бобрик О. – директор Ладижинської ТЕС, Бойко С. – начальник Ладижинської міліції, Гайдучик – директор агрофірми, Журба Ю. – начальник відділу освіти, Король В. – начальник ладижинського відділення Бершадської ОДПІ, Мисько – лікар, Мосійчук – пожежна охорона, Провільський М. – начальник управління ветеринарної медицини, Сирватка – ПП, Стоян С.М. – начальник відділу фізичної культури і спорту, Шайдюк – директор ладижинського ремонтно-механічного заводу.

15 депутатів проголосували за «кота у мішку»

Депутати Ладижинської міської ради своїм рішенням внесли зміни до пояснювальної записки Генерального плану міста Ладижина. Казус полягає у тому, що жоден депутат цієї пояснювальної записки в очі не бачив, оскільки на неї накладено гриф ДСК.

Тим не менш, за таємничу записку проголосувало 15 депутатів.

На стерилізацію собак виділять 5 тис. гривень

За ініціативи міського голови, з бюджету Ладижинської міської ради буде виділено 5 тис. гривень на стерилізацію безпритульних собак. Відповідальним за виконання рішення було назначено депутата Віталія Сутика.

Назву вулиці Карла Маркса поки що не змінюватимуть, решта вулиць, що підпадають під Закон про декомунізацію відтепер матимуть інші назви

Депутати одноголосно підтримали проект рішення "Про перейменування вулиць на території Ладижинської міської ради". Згідно прийнятого рішення нові назви отримають 10 вулиць переважно у старій частині міста.

Відтепер вулиця Дзержинського стане Соборною, Кірова замінять на Франка, вулиця Котовського іменуватиметься Довженка, Леніна перейменована на Незалежності, Петровського на Калинова, Радянська на Енергетиків, Свердлова - Козацькою, Щорса на Лесі Українки, вулицю Чапаєва перейменують на Солов’їну, вулиця Будьоного називатиметься вулицею Хліборобів.

Питання ж щодо вулиці Карла Маркса виявилося спірним. Дехто вважає, що ця вулиця підпадає під закон про декомунізацію, а дехто придержується інакшої думки.

Тому, міський голова запропонував депутатам повернутися до розгляду цього питання згодом.

- Мені Карл Маркс не заважає, - говорить Валерій Коломєйцев. - Я пропоную повернутися до цього питання у будь-який момент. Якщо ви знайдете підстави. Ми як прочитали закон Карла Маркса там не побачили.


8901_img_1733.jpg (87. Kb)3666_img_1734.jpg (87.19 Kb)3234_img_1737.jpg (73.46 Kb)1519_img_1742.jpg (61.9 Kb)
29 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 969 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль