Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Депутат Вінницької обласної ради від Ладижина Микола Кучер склав з себе повноваження голови обласного осередку УНП.

Депутат Вінницької обласної ради від Ладижина Микола Кучер склав з себе повноваження голови обласного осередку УНП.

Генеральний великого агропромислового підприємства "Зернопродукт МХП", що входить до складу групи компаній "Миронівський хлібопродукт" Микола Кучер, тимчасово склав із себе повноваження голови Вінницької обласної організації Української народної партії через проблеми із здоров’ям.

Про це ВИННИЦА.info повідомила член Центрального проводу УНП Наталія Погожева.

За її словам, рада обласної організації УНП, за участі лідера партії Юрія Костенка, розглянула й задовольнила заяву Кучера про тимчасове припинення повноважень керівника облорганізації партії.

http//www.vinnitsa.info/images/mod_news/2012-03-2323-kucher.JPG
На цей час виконуючим обов’язки голови облорганізації УНП призначений Олександр Стус, який очолює Шаргородську районну організацію партії.
Нагадаємо, що у грудні Кучер, який є депутатом Вінницької обласної ради увійшов до складу фракції Партії регіонів.

У жовтні 2010 року Микола Кучер, висунутий Українською народною партією, обрався до облради по округу 61 у Ладижині, набравши 36,11% голосів виборців.
Ориігнал новини тут: http://www.vinnitsa.info/news/kerivnik-zernoproduktu-virishiv-vidpochiti-vid-partiynih-sprav.html

Цікаво, що пан Микола розглядається як кандидат від партії регіонів по мажоритарному округу з центром в місті Ладижин, а тому питання зі складенням повноважень можливо слід шукати в цій площині. Дивує надто лояльна політика керівництва УНП, коли голова обласного осередку УНП спочатку входить до фракції партії регіонів в обласній раді, а потім лише складає повноваження без виходу з партії...
7 квітень 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 3465 Коментарів: 8
Написав: Олексій буряк 22.05.2012 - 02:11
Та хоч би від регіонів, тільки щоб така людина пройшла! Микола Іванович надзвичайно працьовитий та порядний! Скільки він зробив для людей та області. Дай Бог йому здоров'я!
Написав: Tatiana 23.05.2012 - 00:17
Чомусь наш народ недолюблює регіонів.
Написав: Сергій Вікторович 8.06.2012 - 22:40
Він не від регіонів ,а від Української народної партієї ,але й це неважливо ,головне те ,що він дуже розумна та працьовита людина!)
Написав: Tatiana 10.06.2012 - 11:57
Він уже зараз перейшов у фракцію регіонів. А таким опозиція морди б"є у Верховній раді.
Написав: Тарас 11.06.2012 - 00:52
Шановні, таким не б'ють морди, таких просто не пустять ті, які при кормушці все життя, типу заболотного, якому на пенсію давно вже пора. Кучер все життя на землі пахав, переіхав в Київ, але все одно повернувся туди, де народився і вже 7 років вкалує. Мільярд доларів інвестицій в ладижинський регіон, тисячі робочих місць, вся моя родина дякуючи йому працевлаштована! Але кого це хвилює? Прийдуть пообіцяють і проголосують, тільки за пустишок, такий вже у нас народ. Дай бог йому розуму
Написав: Tatiana 11.06.2012 - 01:13
Так, Кучер молодець! Зараз готується Законопроект про продаж землі. Єдине залишилося у нас -це безцінна українська земля. Ліси, луки, нерухомість - все це "дерибаниться, шматується, забирається незаконним шляхом у приватну власність.
Написав: Юрий 19.07.2012 - 10:25
Микола Іванович, йде у Верховну Раду не від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, він САМОВИСУВАНЕЦЬ!!!!
Ця інформація стовідсотково перевірена.
Написав: Arhip 19.07.2012 - 10:58
Микола Кучер ідеологічно не є регіоналом, всі знають, що він був членом УНП і має правоцентристські погляди, але він відразу буде вимушений стати тушкою і приєднатись до більшості, бо за ним стоїть велике підприємство, яке можна за тиждень задавати при бажанні. На жаль, він належить до тих мажоритарників-самовисуванців, які стануть частиною нової коаліції регіонів. От зараз, Микола Кучер є членом фракції регіонів в облраді. Хіба треба ще докази.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль