Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство День незалежності в місті Ладижин: дитяча програма

День незалежності в місті Ладижин: дитяча програма

9340_diti-.jpg (256.04 Kb)
24 серпня 2012 року в рамках святкування Дня незалежності України та Дня міста була проведена дитяча розважальна програма «Народ веселий та кмітливий - ладижинці малі!» та урочиста хода новонароджених жителів міста. У дитячій розважальній програмі взяли участь біля 150 дітей міста. Зареєструвавшись, дитина отримувала картку учасника програми.

З цією карткою необхідно було пройти 5 станцій: «Пізнавальну», «Розважальну», «Спортивну», «Здоровчик» та «Музичну». На кожній з них були передбачені завдання, враховуючи вікові особливості дітей. Відповідно до рівня їх виконання, учасник набирав певну кількість балів та отримував подарунок. Активну участь у проведенні дитячої розважальної програми, акції «Поласуй морозивом» та вернісажу дитячих розваг взяли волонтери. Урочиста хода по вул. Будівельників напроти площі Фонтанів за участю новонароджених жителів міста та їх батьків проходила не вперше, але цього разу була включена в святковий парад з участю: духового оркестру, кінної ходи, учасників велопробігу, майстринь-вишивальниць з презентацією міського рушника, учасників конкурсу вишиванок.

Розмаїття візочків, кольорових кульок та учасників параду створили святкову атмосферу давно забутих першотравневих демонстрацій. Глядачі були в захваті. Після завершення параду всі учасники ходи новонароджених жителів міста отримали подарунки та масу позитивних емоцій.

Джерело: http://ladrada.gov.ua/uk/2011-05-31-11-29-17/998-dityatcha-rozvazhalna-programa.html

30 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 860 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль