Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Цьогоріч у Ладижині рекордна кількість першокласників за останні 10 років

Цьогоріч у Ладижині рекордна кількість першокласників за останні 10 років

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8750_1819_img_0460.jpg

Цьогоріч у Ладижині за шкільні парти сіли 276 першокласників (у минулому році – 256). Це найбільше за останні 10 років.

По два класи буде у першій та третій школах, по три – в другій та четвертій, тобто загалом – 10 класів. Про це розповів начальник Ладижинського відділу освіти Юрій Журба.

Нагадаємо, 1 вересня в Ладижині, як і по всій Україні відбулось свято нового навчального року.

Наразі педагоги початкової освіти готуються до змін, які грядуть цього року. Зміни торкаються навчальних програм, умінь та навичок дітей. Зокрема, відміняються перевірки технічного читання, зубріння табличок додавання-множення та правил, нормативи з фізкультури тощо. Також, педагоги не використовуватимуть червону пасту, а діти писатимуть не ручками, а олівцями і оцінки їм не ставитимуть.

У першу чергу учням початкової школи прищеплюватимуться вміння та навички, які є прикладними, тобто потрібні їм для життя.

3 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 665 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль