Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Цьогоріч у Ладижині рекордна кількість першокласників за останні 10 років

Цьогоріч у Ладижині рекордна кількість першокласників за останні 10 років

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8750_1819_img_0460.jpg

Цьогоріч у Ладижині за шкільні парти сіли 276 першокласників (у минулому році – 256). Це найбільше за останні 10 років.

По два класи буде у першій та третій школах, по три – в другій та четвертій, тобто загалом – 10 класів. Про це розповів начальник Ладижинського відділу освіти Юрій Журба.

Нагадаємо, 1 вересня в Ладижині, як і по всій Україні відбулось свято нового навчального року.

Наразі педагоги початкової освіти готуються до змін, які грядуть цього року. Зміни торкаються навчальних програм, умінь та навичок дітей. Зокрема, відміняються перевірки технічного читання, зубріння табличок додавання-множення та правил, нормативи з фізкультури тощо. Також, педагоги не використовуватимуть червону пасту, а діти писатимуть не ручками, а олівцями і оцінки їм не ставитимуть.

У першу чергу учням початкової школи прищеплюватимуться вміння та навички, які є прикладними, тобто потрібні їм для життя.

3 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 785 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль