Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Цьогоріч у Ладижині рекордна кількість першокласників за останні 10 років

Цьогоріч у Ладижині рекордна кількість першокласників за останні 10 років

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8750_1819_img_0460.jpg

Цьогоріч у Ладижині за шкільні парти сіли 276 першокласників (у минулому році – 256). Це найбільше за останні 10 років.

По два класи буде у першій та третій школах, по три – в другій та четвертій, тобто загалом – 10 класів. Про це розповів начальник Ладижинського відділу освіти Юрій Журба.

Нагадаємо, 1 вересня в Ладижині, як і по всій Україні відбулось свято нового навчального року.

Наразі педагоги початкової освіти готуються до змін, які грядуть цього року. Зміни торкаються навчальних програм, умінь та навичок дітей. Зокрема, відміняються перевірки технічного читання, зубріння табличок додавання-множення та правил, нормативи з фізкультури тощо. Також, педагоги не використовуватимуть червону пасту, а діти писатимуть не ручками, а олівцями і оцінки їм не ставитимуть.

У першу чергу учням початкової школи прищеплюватимуться вміння та навички, які є прикладними, тобто потрібні їм для життя.

3 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 761 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль