Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3 Чому працівники Ладижинської ТЕС проходять медогляд у Тростянці?

Чому працівники Ладижинської ТЕС проходять медогляд у Тростянці?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3884_lutes-blok-13.jpg

- Чому медогляд працівники ЛТЕС повинні проходити в Тростянці, коли поруч є своя лікарня? Хто буде оплачувати поїздку в Тростянець?

З такими запитаннями до газети «Нове місто» звернулися працівники Ладижинської ТЕС.

Ось що відповіли офіційні особи підприємства:

- ДТЕК Ладижинська ТЕС може закуповувати послуги лише за відповідною процедурою, відповідно до якої і були проведені відкриті торги. Наразі переможцем стала Тростянецька лікарня. Що стосується доставки працівників до районної лікарні, всі витрати станція бере на себе. Буде організована доставка працівників ТЕС до Тростянецької лікарні і в зворотному напрямку.

18 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 522 Коментарів: 2
Написав: Arhip 18.02.2016 - 19:49
Цікаво тільки, Ладижинська лікарня не брала участі в тендері чи його програла? Якщо програла Тростянецькій лікарні, то чому??? Як на мене, то в цій маленькій заміточці в Новому місті закопана дуже велика "безпритульна отруєна комунгоспом собака"...
Написав: OstapBender 20.02.2016 - 23:41

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль