Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3 Чому працівники Ладижинської ТЕС проходять медогляд у Тростянці?

Чому працівники Ладижинської ТЕС проходять медогляд у Тростянці?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3884_lutes-blok-13.jpg

- Чому медогляд працівники ЛТЕС повинні проходити в Тростянці, коли поруч є своя лікарня? Хто буде оплачувати поїздку в Тростянець?

З такими запитаннями до газети «Нове місто» звернулися працівники Ладижинської ТЕС.

Ось що відповіли офіційні особи підприємства:

- ДТЕК Ладижинська ТЕС може закуповувати послуги лише за відповідною процедурою, відповідно до якої і були проведені відкриті торги. Наразі переможцем стала Тростянецька лікарня. Що стосується доставки працівників до районної лікарні, всі витрати станція бере на себе. Буде організована доставка працівників ТЕС до Тростянецької лікарні і в зворотному напрямку.

18 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 508 Коментарів: 2
Написав: Arhip 18.02.2016 - 19:49
Цікаво тільки, Ладижинська лікарня не брала участі в тендері чи його програла? Якщо програла Тростянецькій лікарні, то чому??? Як на мене, то в цій маленькій заміточці в Новому місті закопана дуже велика "безпритульна отруєна комунгоспом собака"...
Написав: OstapBender 20.02.2016 - 23:41

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль