Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Число хворих на туберкульоз ладижинців зростає

Число хворих на туберкульоз ладижинців зростає

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9790_tub.jpeg
За інформацією лікаря-фтізіатра МТМО Катерини Щупак у Ладижині за 2013 рік виявлено 13 хворих на туберкульоз, із них в 11 – легенева форма. У 8 осіб «відкрита» форма туберкульозу.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
Захворіти на цю важку недугу може будь-хто. Варто людині перенести стрес, кілька разів поспіль перехворіти ГРВІ та грипом – і у неї понижується імунітет. А це те, що треба для туберкульозу.
Поки що світ не придумав нічого іншого у профілактичній та діагностичній боротьбі проти туберкульозу, окрім щеплення та проби Манту.
Оскільки початкові стадії туберкульозу не мають виражених клінічних проявів і виявити їх можна лише при своєчасному рентгенологічному обстеженні, кожному з нас необхідно раз на рік проводити флюорографічне обстеження легень.
Одне-два рентгенівських обстеження на рік абсолютно безпечні для здоров’я людини, навіть для тих, хто безпосередньо постраждав від аварії на ЧАЕС.
21 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль