Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Число хворих на туберкульоз ладижинців зростає

Число хворих на туберкульоз ладижинців зростає

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9790_tub.jpeg
За інформацією лікаря-фтізіатра МТМО Катерини Щупак у Ладижині за 2013 рік виявлено 13 хворих на туберкульоз, із них в 11 – легенева форма. У 8 осіб «відкрита» форма туберкульозу.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
Захворіти на цю важку недугу може будь-хто. Варто людині перенести стрес, кілька разів поспіль перехворіти ГРВІ та грипом – і у неї понижується імунітет. А це те, що треба для туберкульозу.
Поки що світ не придумав нічого іншого у профілактичній та діагностичній боротьбі проти туберкульозу, окрім щеплення та проби Манту.
Оскільки початкові стадії туберкульозу не мають виражених клінічних проявів і виявити їх можна лише при своєчасному рентгенологічному обстеженні, кожному з нас необхідно раз на рік проводити флюорографічне обстеження легень.
Одне-два рентгенівських обстеження на рік абсолютно безпечні для здоров’я людини, навіть для тих, хто безпосередньо постраждав від аварії на ЧАЕС.
21 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 378 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль