Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin Число хворих на туберкульоз ладижинців зростає

Число хворих на туберкульоз ладижинців зростає

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9790_tub.jpeg
За інформацією лікаря-фтізіатра МТМО Катерини Щупак у Ладижині за 2013 рік виявлено 13 хворих на туберкульоз, із них в 11 – легенева форма. У 8 осіб «відкрита» форма туберкульозу.
Про це повідомляє газета «Нове місто».
Захворіти на цю важку недугу може будь-хто. Варто людині перенести стрес, кілька разів поспіль перехворіти ГРВІ та грипом – і у неї понижується імунітет. А це те, що треба для туберкульозу.
Поки що світ не придумав нічого іншого у профілактичній та діагностичній боротьбі проти туберкульозу, окрім щеплення та проби Манту.
Оскільки початкові стадії туберкульозу не мають виражених клінічних проявів і виявити їх можна лише при своєчасному рентгенологічному обстеженні, кожному з нас необхідно раз на рік проводити флюорографічне обстеження легень.
Одне-два рентгенівських обстеження на рік абсолютно безпечні для здоров’я людини, навіть для тих, хто безпосередньо постраждав від аварії на ЧАЕС.
21 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 429 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль