Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Топ-5 Чиновники Ладижина проігнорували спілкування з людьми з інвалідністю

Чиновники Ладижина проігнорували спілкування з людьми з інвалідністю

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2373__igp9978.jpg

В Ладижині чиновники проігнорували круглий стіл з питань інтеграції людей з інвалідністю в суспільство.

В Ладижині на круглий стіл з питань інтеграції людей з інвалідністю в суспільство не прийшов жоден із запрошених представників міської ради та соціальних служб.

Нагадаємо, Круглий стіл з питань інтеграції людей з особливими потребами в суспільство відбувся 25 жовтня цього року. Захід пройшов в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!», яка реалізовується громадською організацією «Ладижинська громадська рада».

Що стало на заваді місцевим чиновникам невідомо, адже, близько 30-ти учасників Круглого столу, серед яких були й користувачі інвалідних візків, прийшли на зустріч у назначений час сподіваючись почути відповіді на хвилюючі запитання.

Варто відзначити, що незважаючи на бойкот чиновників, Круглий стіл відбувся. Під час обговорення учасниками були сформовані найважливіші питання, які потребують першочергового вирішення. Всі вони були занесені до резолюції, яка стане планом подальших дій.
1 листопада 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 756 Коментарів: 10
Написав: OstapBender 2.11.2016 - 10:09
Та міська рада ігнорує всі заходи, де не можна "осовоїти" бюджет
Написав: pash 2.11.2016 - 14:30
Що найменше 10 років наш мер і його команда систематично ігнорують інтереси громади.... А громада мовчить...Депутати мовчать... А тому "владі" усе сходить з рук...Як говорив один мудрий- маємо те що маємо!!!Наведу кілька прикладів із власного досвіду.. Перший- "=2012рік міськвиконком-встановив тарифи /так саме встановив!!!\ тарифи на тепловодопостачанння що найбільший у країні\враховуючи специфіку ТЕС/ Зібрано більше 400 підписів за цю наругу над громадою....На круглий стіл прийшли аж 50 чоловік???? І один представник із міської ради, який до сфери ЖКП не має жодного відношення. Другий приклад-у грудні минулого року міський суд виніс рішення про незаконність рішенння виконкому по надання послуг...Аппеляція підтвердила рішення суду першої інстанції.А рішення виконкому про відміну попереднього- на виконанння рішенння суду Ви бачили?? Його не має і не буде... А Вас обікрали усіх разом майже на 3,5млн грн. А де ж так звана влада, що клялась захищати інтереси виборців, а де ж депутати, які обіцяли навести лад у сфері ЖКГ...... І накінець-а Ви шановні громадяни де-Вас систематично дурять а Ви. як риба в рот води набрали і мовчите....Ні не мовчите- на на кухні і на лавочці обурюєтесь.... А що із цього обурення ... Як переказав один блогер сайту, який не хоче почути коментарі-раби ми чи не раби....
Написав: Wanch 2.11.2016 - 16:26
pash, biggrin
Та ні! Коментарі він хоче почути!
Але не ті коментарі, де його поливають грязюкою за його думку.
Так що прошу до нашого шалашу!
Написав: pash 3.11.2016 - 10:42
Wanch. А наш мер, взагалі,прислуховувався чи прислуховується іншої думки? А, чи можна у нас її висловити на сторінках комунальної гаєети?І ще одне-найголовніше-якщо він такий "вразливий" якого дідька він сунув свого носа у політику і боїться втратити дохідне крісло?Чому йому і його команді можна ображати опонентів. ділити місто на своїх і чужих...порушувати закони, а нам не можна критично висловитись? До речі я намагаюсь не ображати і його і його прибічників...
Написав: Wanch 3.11.2016 - 13:44
pash,
Ти мене трішки не так зрозумів; я не мав на увазі Мера міста. У тебе була цитата: " ... Як переказав один блогер сайту, який не хоче почути коментарі-раби ми чи не раби...."
І я тобі відповів,що блогер хоче чути коментарі на свої дописи, але не хоче, щоб його обзивали, тому що у кожного є своя думка про ті події, що тепер ми кожний день зустрічаєм.
Я також твоєї думки, але я не раз казав: - Якщо так всі проти мера, то для чого ви за нього голосуєте?
Я, принаймні, НІ РАЗУ ЗА НЬОГО НЕ ГОЛОСУВАВ!
Але я казав: - Знайдіть кращого і не похабте того, хто для міста все-таки щось робить.
Думаєш, новий Мер зробить щось краще? Навряд чи!
Це не від Мера залежить все те, що ми маємо;
це залежить від тієї влади, яку обирала меньшість нашого населення. А тепер мають результат.
Я - не прибічник Мера, але і не його ворог, тому що знаю, що не все в нашому житті ВСЕ ТАК ПРОСТО!
КРАЩЕ СТОЯТИ НАД ТИМИ СКЛОКАМИ,ДЕ ЙДЕ ГРИЗНЯ ЗА ВЛАДУ,
НІЖ БУТИ ВСЕРЕДИНІ!
Написав: nina 3.11.2016 - 15:58
Ленин жил,Ленин жив,Ленин будет жить. И нефиг тут свои мы
сли иметь!
Написав: pash 3.11.2016 - 16:14
Так лозунг- рабы не мы,мы не рабы...саме із ленінського періоду....Від якого ми ніяк не можемо відійти. Все надіємось на доброго царя, справедливого вождя і чесну "владу" у особі мера..... А те,що у нас принцип народовладдя або не розуміємо, або не хочемо вважати себе учасниками здійснення цього принципу.Ми плачемо,що у нас беззаконня і корупція, а самі закриваємо на ці прояви очі. Так що Wanch, думаю, ми порозумілись тому,що хоча би на цьому сайті ми маємо можливість відкрито висловитись.... і головне без образ.
Написав: Wanch 3.11.2016 - 18:12
pash, Розумієш, я розказую, чи просто константірую той факт, которий (пробач)ви не завжди приймаєте, як правильний.
бУВ ЛЕНІНСЬКИЙ ПЕРІОД, і я його був глашатаєм.
А що було робити, коли працювала імперія?
Ми працювали на 300відсотків,а платили нам, як рабам.
Знаєш, кожний період життя має свої нюанси.
Який у нас принцип народовладдя? Ніякого!
Народ потрібний тоді, коли йдуть вибори, коли треба проголосувати за "вибранних".
Так, ми можемо між собою порозумітитись, але все-рівно багато хто не хоче розуміти того, що на сьогодні нам, ну як би сказати, "забезпечують"!
Написав: pash 3.11.2016 - 21:38
Wansh. Я також виріс із того.що ти-тобто із совкового періоду, але це нас не красить і ми повинні передати нашим дітям і внукам, як не ставати другий раз на одні і ті ж граблі. У нас уже був принцип народовладдя....Влада народу....земля селянам... фабрики-робочим...А що із цього вийшло???Ти, деколи звертаєшся до релігії... А я лише цьому учусь... Нам стверджували- влада від бога.... Так нам-Україні вперше прописано- влада належить народу. На місцевому рівні- територіальна громада -первинний і єдинний суб*єкт....А ми цього не хочемо прийняти і зрозуміти... А тому ти правий- раби... Я ж не хочу бути рабом... Я вважаю, що закон обов*язковий для всіх... А для тих хто вважає себе владою- тим більше....Готовий до дискусії... Бажано-надіятись на позитивний реєультат.
Написав: Wanch 4.11.2016 - 13:22
pash,
А що виходить їз принципу народовладдя?
В 1917 році купка "революціонерів" обманувши народ Росії під лозунгом: "Пролетарі всіх країн єднайтеся!"скинула законного царя і провела продуманний план Жовтневої революції! Але народу, який обдурили, ніхто не розказав і не розказує по сьогодні, що революцію зробили, ХТО?-
Євреї. Не було ні одного росіянина, чи українця в рядах "революціонерів", були євреї, яких спонсірували Німеччина, Америка, Ізраїль... Цього люди не хотять навіть слухати. Чому? Від страху? Чи, може, від глупості?
Це ж саме на сьогодні точно такий сценарій "Революція достоїнства!" А чийого достоїнства? На Майдан вивели одурачених людей, постріляли і правих, і лівих, підбурили один проти одного, об*явили частину людей "сепаратистами" і... зробили революцію, і знову гроші на ці дії дали ХТО? Америка, Ізраїль і інші європейські сили і не хто-небудь, а мільярдери-євреї!
Хто при владі? Ну, звичайно ж, не українці!
Чекати покращання може лише зачіпований і безмозглий дурень. Ніколи єврей не зробить для, як вони кажуть, ГОЯ - добро!
Влада не від Бога, Влада від диявола і ті, хто при Владі, також служать Дияволу, як і наша церква, будь то російська, чи українська - служить Дияволу.
Ти не хочеш бути рабом! Вірю! Я - теж не хочу.
Але завтра ти сам підкладеш добровільно свою голову під ярмо раба. Тому що паспорт, який ти підеш одержувати, щоб була змога поїхати в Європу, ЧІПОВАННИЙ! Як мобілка, котра тайно передає сигнал через кожні 15сек. на базу де знаходиться.
Колись церква галасувала проти індефікаційних кодів, а тепер мовчить, не галасує проти чіпованних електронних пластикових корточок, лише благословляє на вбивство своїх братів-українців.
А чому? А тому, що Влада і Церква - ЄДИНІ!
В церкві кому моляться? Ізраїлю!!! І бог там Ізраїльський, і обряди церковні направлені Силам Тьми!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль