Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3 Чиновники Ладижина хабарів не беруть!?

Чиновники Ладижина хабарів не беруть!?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8698_nimb.jpg

У той час, коли Україна знаходиться у списку найбільш корумпованих країн світу, посідаючи 142 місце з 175, наш рідний Ладижин, як з’ясувалось, навіть не чув про таке ганебне явище як корупція. Принаймні так стверджує мер Ладижина Валерій Коломєйцев.

- Хочу сказати, що я не знаю випадків хабарництва у кабінетах міськвиконкому. За тринадцять років, які працюю міським головою, не виникало жодної підстави для того, щоб сказати, що хтось із моїх колег бере хабарі. Якби в місті під час виділення землі під кіоск чи будівництво приватного житла чиновник вимагав гроші, то, повірте мені, про це б уже всі знали. Таких ганебних явищ у Ладижині немає, - заявив міський голова представникам преси під час прес-конфренції.

За словами Коломєйцева, у місті є правоохоронні органи, які мають слідкувати за недопущенням проявів корупції та вживати заходи за фактами хабарництва.
Тому містян, яким все ж таки стали відомі факти хабарництва, просять повідомляти про це правоохоронців.
4 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 499 Коментарів: 1
Написав: Петро 4.12.2014 - 21:45
Ну рудий видав,та Лдижин без корупції це все одно що Рассея не воює на сході.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль