Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3 Чиновники Ладижина хабарів не беруть!?

Чиновники Ладижина хабарів не беруть!?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8698_nimb.jpg

У той час, коли Україна знаходиться у списку найбільш корумпованих країн світу, посідаючи 142 місце з 175, наш рідний Ладижин, як з’ясувалось, навіть не чув про таке ганебне явище як корупція. Принаймні так стверджує мер Ладижина Валерій Коломєйцев.

- Хочу сказати, що я не знаю випадків хабарництва у кабінетах міськвиконкому. За тринадцять років, які працюю міським головою, не виникало жодної підстави для того, щоб сказати, що хтось із моїх колег бере хабарі. Якби в місті під час виділення землі під кіоск чи будівництво приватного житла чиновник вимагав гроші, то, повірте мені, про це б уже всі знали. Таких ганебних явищ у Ладижині немає, - заявив міський голова представникам преси під час прес-конфренції.

За словами Коломєйцева, у місті є правоохоронні органи, які мають слідкувати за недопущенням проявів корупції та вживати заходи за фактами хабарництва.
Тому містян, яким все ж таки стали відомі факти хабарництва, просять повідомляти про це правоохоронців.
4 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 483 Коментарів: 1
Написав: Петро 4.12.2014 - 21:45
Ну рудий видав,та Лдижин без корупції це все одно що Рассея не воює на сході.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль