Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3 Чиновники Ладижина хабарів не беруть!?

Чиновники Ладижина хабарів не беруть!?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8698_nimb.jpg

У той час, коли Україна знаходиться у списку найбільш корумпованих країн світу, посідаючи 142 місце з 175, наш рідний Ладижин, як з’ясувалось, навіть не чув про таке ганебне явище як корупція. Принаймні так стверджує мер Ладижина Валерій Коломєйцев.

- Хочу сказати, що я не знаю випадків хабарництва у кабінетах міськвиконкому. За тринадцять років, які працюю міським головою, не виникало жодної підстави для того, щоб сказати, що хтось із моїх колег бере хабарі. Якби в місті під час виділення землі під кіоск чи будівництво приватного житла чиновник вимагав гроші, то, повірте мені, про це б уже всі знали. Таких ганебних явищ у Ладижині немає, - заявив міський голова представникам преси під час прес-конфренції.

За словами Коломєйцева, у місті є правоохоронні органи, які мають слідкувати за недопущенням проявів корупції та вживати заходи за фактами хабарництва.
Тому містян, яким все ж таки стали відомі факти хабарництва, просять повідомляти про це правоохоронців.
4 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 436 Коментарів: 1
Написав: Петро 4.12.2014 - 21:45
Ну рудий видав,та Лдижин без корупції це все одно що Рассея не воює на сході.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль