Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада, Топ-5 Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?

Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?

В поточному році, в Ладижині розпочалося масштабне будівництво природного заповідника - дендрологічного парку «Ладижинський гай».
З огляду на доволі чималу кошторисну вартість будівництва майже у 40 млн. гривень, цікавість громадськості щодо виконаних робіт та витрачених на них коштів місцевого бюджету цілком виправдана.

Крім того, у час коли в Україні іде війна, коли не має впевненості у завтрашньому дні доцільність такого будівництва викликає сумніви.

Комунальне підприємство «Ладижинський гай» було створене два роки тому – 4 вересня 2012 року. В червні 2013 року був набраний штат в кількості 3 осіб і вказане підприємство почало працювати. Середня заробітня платня працівників у минулому році складала 5 800 гривень. Про це ми вже повідомляли.

Погодьтеся, у небагатому Ладижині похвалитися такими доходами може не кожен.

Чим займалося вказане комунальне підприємство протягом двох років – невідомо. Але, найцікавіше те, що навіть зараз, після початку будівництва дендропарку, дізнатися які саме функції виконує КП «Ладижинський гай» вкрай складно.

Активісти ГО «Ладижинська громадська рада» завжди відрізнялися активною громадською позицією, принциповістю, а також ніколи не боялися ставити владі незручні запитання.

Ось і тепер, коли будівництво «Ладижинського гаю» набирає обертів, ми вирішили дізнатися та донести до людей ту інформацію, яку вони повинні і мають право знати. Звісно, періодично в комунальній газеті з’являється інформація щодо того, що буде побудовано в парку і коли, які породи кущів та сорти троянд будуть висаджені. Але, також хотілося б знати скільки все це коштує, хто був розробником проекту і на яких умовах його обирали, чи враховувалися при розробці проекту думки та потреби містян тощо.

З цими та іншими не менш важливими для ладижинців питаннями ми вирішили звернутися до директора КП «Ладижинський гай» Володимира Тимофійовича Супруна, адже саме він повинен бути в курсі усього що пов’язане з будівництвом парку.
Дивно, але як зазначив Володимир Тимофійович звернулися ми не за адресою.

- Ми комунальне підприємство і створені як експлуатаційна організація, а будівництвом займається відділ капітального будівництва Ладижинської міської ради, - зазначив Володимир Супрун.

З його слів замовником, виконувачем робіт, а також розпорядником грошей є міська рада.
- Ми маємо прийняти парк в експлуатацію, тому що і куди витрачається я не знаю, - розповідає директор дендропарку.
На жаль, не зміг сказати Володимир Тимофійович і хто саме є автором проекту дендрологічного парку. А ось на нашу думку, ім’я людини, якій довірили таку важливу і відповідальну справу, має увійти в історію нашого міста.

Тож, у тісному кабінетику, але з доволі привабливою зарплатнею сидять троє працівників КП «Ладижинський гай». Чим займаються ці комунальники, яких міська рада утримує за кошти громади Ладижина? Можливо, в недалекому майбутньому, в комунальній газеті ми зможемо прочитати змістовну інформацію щодо їхньої виконаної роботи починаючи з 2012 року.

Читайте також: Середня зарплата працівників дендропарку складає 5800 гривень!

5401_dscn3895.jpg (82.24 Kb)4587_dscn3899.jpg (83.88 Kb)1714_dscn3900.jpg (90. Kb)
13 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1405 Коментарів: 10
Написав: pasa28 13.11.2014 - 17:11
3 людини по 6,5 тис в рік - 234 тис.грн. За 2 роки невідомо куди пішло 470 майже 500 тис.грн. - подякуймо нашому найкращому меру Ладижина
Написав: La-la-La-la 13.11.2014 - 21:00
pasa28, о чем это Вы в цифрах?

Интересно заметить то, что по видимому озеро будет наполнятся
из скважины. Далее этой подогретой водой от солнца будут поливать пионии и хризонтемии. Вода для полива будет кристально чистой, артезианской. Для питья мы используем воду из ржавых труб идущих из р. Ю.Буг. Скотина стерпит и такую, а вот завезенная трава от нее усохнит.
Не славно в Украине!
aleksandr
Написав: aleksandr 13.11.2014 - 21:34
La-la-La-la, pasa28, ДЕНДРОПАРК ІМ.В.І.КОЛОМОЙЦЕВА... ЗВУЧИТЬ... Мені зрозуміле бажання графа Потоцького коли в Умані Софіївку побудував та екзотичні дерева та кущі повисадював... В багатих свої причуди... Інших слів не мае...
Написав: bob314 14.11.2014 - 00:17
39 млн гривен уже осваивают. 24.11.2014г еще один тендер по дендропарку милионов на 10-13. Итого 50 млн грн.
Проект 1 млн грн. Зарплата трем дармоедам, которые прямо ответили, что не знают чем они занимаются 2 года -0,5млн. Покращення на лицо. Громадских слушаний не было. Решил за всех нас один человек, наверно спешил успеть освоить деньги города.И правильно спешил, сраной метлой уже раз выгнали с кабинета. Но надо же опять выбрали - может еще купит один домик гдето в Европе.
Написав: petruxa 14.11.2014 - 09:31
самое "приятное" во всем этом - вход в дендропарк будет 100% платным! т.е за наши деньги чуваки строят себе рабочие места, чтоб потом опять нас натягивать на "бабки" за погулять в парке! при этом строить все это "осваивая" выделенное бабло будут СВОИ фирмы за соответствующие 10-15% откатов.
Луче бы музыкальную школу построили, как и обещал мер на ее 40 летие. (40 лет в общаге учить детей прекрасному - это подвиг). А мер получается - пи....ол!
Написав: victoria 14.11.2014 - 10:06
La-la-La-la 13.11.2014 - 21:00 Для наполнения озера действительно специально вырыта скважина. А вот от бювета, который запланирован в проекте, почему-то решили отказаться.
aleksandr
Написав: aleksandr 14.11.2014 - 14:42
victoria, В озеро запустят екзотичну рибу і рудий буде білети продавати за право порибалити...
Написав: patriotpa 14.11.2014 - 21:23
Шановна victoria !
Ваша активна громадська позиція, принциповість похвальне, але чому Ви вводите людей в оману, як кажуть брехня їде на брехні і брехнею поганяє….
«Комунальне підприємство «Ладижинський гай» було створене два роки тому – 4 вересня 2012 року. Саме з цього часу був набраний штат в кількості 3 осіб і вказане підприємство почало працювати. – настояща брехня - люди прийняті були на роботу в кінці травня на початку червня 2013 року.
Таким чином, своєю статтею Ви «Середня заробітня платня працівників у минулому році складала 5 900 гривень.» виплатили в повітря неіснуючому штату з вересня 2012 року по травень 2013 року за 9 місяців (5900*3*9=159300 ) - 159 тисяч 300 грн.
І це лише 4-й абзац Вашої статті …
Як Вас не соромно так безсовісно брехати….
Написав: Arhip 14.11.2014 - 23:01
Уточнення. Працівники дендропарку дійсно нічого не роблять з липня 2013 року, а не з 2012 року. Тут дописувач дійсно правий.
Щодо заробітньої плати, то ми публікували по цій темі статтю на підставі відповіді на наш інформаційний запит. В минулому році дійсно середня заробітна плата працівників цього підприємства була 5800 грн і немає чого працівниці дендропарку тут здіймати повітря, бо кошти працівники парку отримують від громади міста.
Написав: nina 15.11.2014 - 15:39
На злодіях шапки горять, а на ледарях волосся дибом підіймаються? Все знали, а на легку роботу йшли?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль