Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада, Топ-5 Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?

Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?

В поточному році, в Ладижині розпочалося масштабне будівництво природного заповідника - дендрологічного парку «Ладижинський гай».
З огляду на доволі чималу кошторисну вартість будівництва майже у 40 млн. гривень, цікавість громадськості щодо виконаних робіт та витрачених на них коштів місцевого бюджету цілком виправдана.

Крім того, у час коли в Україні іде війна, коли не має впевненості у завтрашньому дні доцільність такого будівництва викликає сумніви.

Комунальне підприємство «Ладижинський гай» було створене два роки тому – 4 вересня 2012 року. В червні 2013 року був набраний штат в кількості 3 осіб і вказане підприємство почало працювати. Середня заробітня платня працівників у минулому році складала 5 800 гривень. Про це ми вже повідомляли.

Погодьтеся, у небагатому Ладижині похвалитися такими доходами може не кожен.

Чим займалося вказане комунальне підприємство протягом двох років – невідомо. Але, найцікавіше те, що навіть зараз, після початку будівництва дендропарку, дізнатися які саме функції виконує КП «Ладижинський гай» вкрай складно.

Активісти ГО «Ладижинська громадська рада» завжди відрізнялися активною громадською позицією, принциповістю, а також ніколи не боялися ставити владі незручні запитання.

Ось і тепер, коли будівництво «Ладижинського гаю» набирає обертів, ми вирішили дізнатися та донести до людей ту інформацію, яку вони повинні і мають право знати. Звісно, періодично в комунальній газеті з’являється інформація щодо того, що буде побудовано в парку і коли, які породи кущів та сорти троянд будуть висаджені. Але, також хотілося б знати скільки все це коштує, хто був розробником проекту і на яких умовах його обирали, чи враховувалися при розробці проекту думки та потреби містян тощо.

З цими та іншими не менш важливими для ладижинців питаннями ми вирішили звернутися до директора КП «Ладижинський гай» Володимира Тимофійовича Супруна, адже саме він повинен бути в курсі усього що пов’язане з будівництвом парку.
Дивно, але як зазначив Володимир Тимофійович звернулися ми не за адресою.

- Ми комунальне підприємство і створені як експлуатаційна організація, а будівництвом займається відділ капітального будівництва Ладижинської міської ради, - зазначив Володимир Супрун.

З його слів замовником, виконувачем робіт, а також розпорядником грошей є міська рада.
- Ми маємо прийняти парк в експлуатацію, тому що і куди витрачається я не знаю, - розповідає директор дендропарку.
На жаль, не зміг сказати Володимир Тимофійович і хто саме є автором проекту дендрологічного парку. А ось на нашу думку, ім’я людини, якій довірили таку важливу і відповідальну справу, має увійти в історію нашого міста.

Тож, у тісному кабінетику, але з доволі привабливою зарплатнею сидять троє працівників КП «Ладижинський гай». Чим займаються ці комунальники, яких міська рада утримує за кошти громади Ладижина? Можливо, в недалекому майбутньому, в комунальній газеті ми зможемо прочитати змістовну інформацію щодо їхньої виконаної роботи починаючи з 2012 року.

Читайте також: Середня зарплата працівників дендропарку складає 5800 гривень!

5401_dscn3895.jpg (82.24 Kb)4587_dscn3899.jpg (83.88 Kb)1714_dscn3900.jpg (90. Kb)
13 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 1431 Коментарів: 10
Написав: pasa28 13.11.2014 - 17:11
3 людини по 6,5 тис в рік - 234 тис.грн. За 2 роки невідомо куди пішло 470 майже 500 тис.грн. - подякуймо нашому найкращому меру Ладижина
Написав: La-la-La-la 13.11.2014 - 21:00
pasa28, о чем это Вы в цифрах?

Интересно заметить то, что по видимому озеро будет наполнятся
из скважины. Далее этой подогретой водой от солнца будут поливать пионии и хризонтемии. Вода для полива будет кристально чистой, артезианской. Для питья мы используем воду из ржавых труб идущих из р. Ю.Буг. Скотина стерпит и такую, а вот завезенная трава от нее усохнит.
Не славно в Украине!
aleksandr
Написав: aleksandr 13.11.2014 - 21:34
La-la-La-la, pasa28, ДЕНДРОПАРК ІМ.В.І.КОЛОМОЙЦЕВА... ЗВУЧИТЬ... Мені зрозуміле бажання графа Потоцького коли в Умані Софіївку побудував та екзотичні дерева та кущі повисадював... В багатих свої причуди... Інших слів не мае...
Написав: bob314 14.11.2014 - 00:17
39 млн гривен уже осваивают. 24.11.2014г еще один тендер по дендропарку милионов на 10-13. Итого 50 млн грн.
Проект 1 млн грн. Зарплата трем дармоедам, которые прямо ответили, что не знают чем они занимаются 2 года -0,5млн. Покращення на лицо. Громадских слушаний не было. Решил за всех нас один человек, наверно спешил успеть освоить деньги города.И правильно спешил, сраной метлой уже раз выгнали с кабинета. Но надо же опять выбрали - может еще купит один домик гдето в Европе.
Написав: petruxa 14.11.2014 - 09:31
самое "приятное" во всем этом - вход в дендропарк будет 100% платным! т.е за наши деньги чуваки строят себе рабочие места, чтоб потом опять нас натягивать на "бабки" за погулять в парке! при этом строить все это "осваивая" выделенное бабло будут СВОИ фирмы за соответствующие 10-15% откатов.
Луче бы музыкальную школу построили, как и обещал мер на ее 40 летие. (40 лет в общаге учить детей прекрасному - это подвиг). А мер получается - пи....ол!
Написав: victoria 14.11.2014 - 10:06
La-la-La-la 13.11.2014 - 21:00 Для наполнения озера действительно специально вырыта скважина. А вот от бювета, который запланирован в проекте, почему-то решили отказаться.
aleksandr
Написав: aleksandr 14.11.2014 - 14:42
victoria, В озеро запустят екзотичну рибу і рудий буде білети продавати за право порибалити...
Написав: patriotpa 14.11.2014 - 21:23
Шановна victoria !
Ваша активна громадська позиція, принциповість похвальне, але чому Ви вводите людей в оману, як кажуть брехня їде на брехні і брехнею поганяє….
«Комунальне підприємство «Ладижинський гай» було створене два роки тому – 4 вересня 2012 року. Саме з цього часу був набраний штат в кількості 3 осіб і вказане підприємство почало працювати. – настояща брехня - люди прийняті були на роботу в кінці травня на початку червня 2013 року.
Таким чином, своєю статтею Ви «Середня заробітня платня працівників у минулому році складала 5 900 гривень.» виплатили в повітря неіснуючому штату з вересня 2012 року по травень 2013 року за 9 місяців (5900*3*9=159300 ) - 159 тисяч 300 грн.
І це лише 4-й абзац Вашої статті …
Як Вас не соромно так безсовісно брехати….
Написав: Arhip 14.11.2014 - 23:01
Уточнення. Працівники дендропарку дійсно нічого не роблять з липня 2013 року, а не з 2012 року. Тут дописувач дійсно правий.
Щодо заробітньої плати, то ми публікували по цій темі статтю на підставі відповіді на наш інформаційний запит. В минулому році дійсно середня заробітна плата працівників цього підприємства була 5800 грн і немає чого працівниці дендропарку тут здіймати повітря, бо кошти працівники парку отримують від громади міста.
Написав: nina 15.11.2014 - 15:39
На злодіях шапки горять, а на ледарях волосся дибом підіймаються? Все знали, а на легку роботу йшли?!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль