Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Кримінал, Топ-5 Четверо ладижинців отримали ювілейну медаль «25 років незалежності України»

Четверо ладижинців отримали ювілейну медаль «25 років незалежності України»

До Дня Незалежності України 4 представники Ладижина отримали ювілейну медаль «25 років незалежності України».

122 вінничана нагородив Петро Порошенко відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Указ опубліковано на сайті президента.

«За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу…», –зазначено в указі.

Нагадаємо, 29 серпня, в залі засідань ОДА керівники області та м. Вінниці вручили найдостойнішим вінничанам відзнаки Президента України – ювілейні медалі «25 років незалежності України».

Приємно відзначити, що серед нагороджених також і представники Ладижина.

Загалом, відзнаку Президента - медаль «25 років незалежності України», отримали четверо ладижинців:

ІВАНГОРОДСЬКИЙ Сергій Станіславович – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва Ладижинської філії акціонерного товариства “Зернопродукт МХП”

КОНЦУР Вячеслав Володимирович – директор філії “Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів” товариства “Вінницька птахофабрика”, м.Ладижин

ЧЕРВОНЧУК Андрій Володимирович – водій цеху філії “Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів” товариства “Вінницька птахофабрика”

ШАЙДЮК Сергій Васильович – директор приватного акціонерного товариства “Ладижинський РМЗ”

1160_img_5379.jpg (.85 Kb)7405_img_5390.jpg (65.88 Kb)2947_img_5397.jpg (52.55 Kb)0254_img_5412.jpg (.56 Kb)2627_img_5414.jpg (.69 Kb)5628_img_5420.jpg (83.59 Kb)
8 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 636 Коментарів: 2
Написав: nina 8.09.2016 - 15:14
Частина з нагородженних їздили на антимайдан і були в партії Регионів. Ну хай цих нагородженних разом їз нашим президентом Бог розсудить.
Написав: La-la-La-la 8.09.2016 - 22:26
ганьба! Верх ценизма.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль