Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Кримінал, Топ-5 Четверо ладижинців отримали ювілейну медаль «25 років незалежності України»

Четверо ладижинців отримали ювілейну медаль «25 років незалежності України»

До Дня Незалежності України 4 представники Ладижина отримали ювілейну медаль «25 років незалежності України».

122 вінничана нагородив Петро Порошенко відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України».

Указ опубліковано на сайті президента.

«За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу…», –зазначено в указі.

Нагадаємо, 29 серпня, в залі засідань ОДА керівники області та м. Вінниці вручили найдостойнішим вінничанам відзнаки Президента України – ювілейні медалі «25 років незалежності України».

Приємно відзначити, що серед нагороджених також і представники Ладижина.

Загалом, відзнаку Президента - медаль «25 років незалежності України», отримали четверо ладижинців:

ІВАНГОРОДСЬКИЙ Сергій Станіславович – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва Ладижинської філії акціонерного товариства “Зернопродукт МХП”

КОНЦУР Вячеслав Володимирович – директор філії “Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів” товариства “Вінницька птахофабрика”, м.Ладижин

ЧЕРВОНЧУК Андрій Володимирович – водій цеху філії “Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів” товариства “Вінницька птахофабрика”

ШАЙДЮК Сергій Васильович – директор приватного акціонерного товариства “Ладижинський РМЗ”

1160_img_5379.jpg (.85 Kb)7405_img_5390.jpg (65.88 Kb)2947_img_5397.jpg (52.55 Kb)0254_img_5412.jpg (.56 Kb)2627_img_5414.jpg (.69 Kb)5628_img_5420.jpg (83.59 Kb)
8 вересня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 657 Коментарів: 2
Написав: nina 8.09.2016 - 15:14
Частина з нагородженних їздили на антимайдан і були в партії Регионів. Ну хай цих нагородженних разом їз нашим президентом Бог розсудить.
Написав: La-la-La-la 8.09.2016 - 22:26
ганьба! Верх ценизма.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль