Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Черговий цинізм від влади Ладижина

Черговий цинізм від влади Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7780_9262_222.jpg

Влітку цього року влада Ладижина заговорила про необхідність закриття стаціонарного відділення Ладижинського будинку престарілих.
Спонукав чиновників та особисто міського голову Валерія Коломєйцева до такого непопулярного кроку аварійний стан закладу. Як запевняли директор соціальної установи Євгенія Зубко та заступник міського голови Олександр Ткачук, аварійність будівлі була визнана спеціальною комісією і на це є всі відповідні документи.
Тож, стареньких, яким не було куди йти, поселили до міської лікарні, облаштувавши для цієї цілі декілька палат у неврологічному відділенні.
Звісно, громадськість Ладижина цікавила подальша доля будівлі, яка ще донедавна була прихистком для самотніх літніх людей, а відтепер, завдяки вдалому розташуванню, становить ласий шматок для бізнесу.
Але, Коломєйцев вирішив поступити по благородному та поселити в колишньому будинку престарілих родини переселенців, що масово приїжджають із зони АТО, пише «Нове місто».
«Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев ще на минулому тижні підняв питання про те, що приміщення колишнього будинку престарілих потрібно обстежити, і якщо там все більш-менш нормально, віддати його для проживання родин переселенців.» - повідомляється у комунальному виданні.
І дійсно, піклуватись про людей, яких війна зірвала з рідних місць, наш святий національний обов’язок.
Дивує інше – як будівля офіційно визнана аварійною, і такою що несе небезпеку для життя, несподівано зможе стати «більш-менш нормальною» для проживання людей?
І якщо там все не так вже і погано, яка була потреба проти волі виселяти звідти літніх людей?
Отже влада Ладижина не перестає дивувати.

Читайте також: Покращення від мерії Ладижина для підопічних міського Будинку престарілих
27 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 773 Коментарів: 3
Написав: Wanch 29.11.2014 - 15:49
Влада не дивує. Влада ціленаправленно прибирає
до рук лакомий кусок.
Поселять переселенців, а через півроку виселять
в друге місце і начнуть будівництво котеджа
для Ладижинського пана.
Їм головне виселити пристарілих, а опісля,-
справа часу і техніки.
Чим у нас відрізняється влада від попередньої?
Думаю, відповідь самі знаєте; захватити чуже
і заразом збагатити своє ще більше!!!
Написав: La-la-La-la 29.11.2014 - 20:16
"Чим у нас відрізняється влада від попередньої?"
Яка попередня влада? Бондара рудий зїв ще 15 років тому.
Цей весь час виключно сам і рулить.
Написав: lomov 1.12.2014 - 12:32
Прийшов час вказати йому на двері. Нехай добровільно віддасть усе, що украв і спокійно собі живе на пенсії.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль