Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Черговий цинізм від влади Ладижина

Черговий цинізм від влади Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7780_9262_222.jpg

Влітку цього року влада Ладижина заговорила про необхідність закриття стаціонарного відділення Ладижинського будинку престарілих.
Спонукав чиновників та особисто міського голову Валерія Коломєйцева до такого непопулярного кроку аварійний стан закладу. Як запевняли директор соціальної установи Євгенія Зубко та заступник міського голови Олександр Ткачук, аварійність будівлі була визнана спеціальною комісією і на це є всі відповідні документи.
Тож, стареньких, яким не було куди йти, поселили до міської лікарні, облаштувавши для цієї цілі декілька палат у неврологічному відділенні.
Звісно, громадськість Ладижина цікавила подальша доля будівлі, яка ще донедавна була прихистком для самотніх літніх людей, а відтепер, завдяки вдалому розташуванню, становить ласий шматок для бізнесу.
Але, Коломєйцев вирішив поступити по благородному та поселити в колишньому будинку престарілих родини переселенців, що масово приїжджають із зони АТО, пише «Нове місто».
«Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев ще на минулому тижні підняв питання про те, що приміщення колишнього будинку престарілих потрібно обстежити, і якщо там все більш-менш нормально, віддати його для проживання родин переселенців.» - повідомляється у комунальному виданні.
І дійсно, піклуватись про людей, яких війна зірвала з рідних місць, наш святий національний обов’язок.
Дивує інше – як будівля офіційно визнана аварійною, і такою що несе небезпеку для життя, несподівано зможе стати «більш-менш нормальною» для проживання людей?
І якщо там все не так вже і погано, яка була потреба проти волі виселяти звідти літніх людей?
Отже влада Ладижина не перестає дивувати.

Читайте також: Покращення від мерії Ладижина для підопічних міського Будинку престарілих
27 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 785 Коментарів: 3
Написав: Wanch 29.11.2014 - 15:49
Влада не дивує. Влада ціленаправленно прибирає
до рук лакомий кусок.
Поселять переселенців, а через півроку виселять
в друге місце і начнуть будівництво котеджа
для Ладижинського пана.
Їм головне виселити пристарілих, а опісля,-
справа часу і техніки.
Чим у нас відрізняється влада від попередньої?
Думаю, відповідь самі знаєте; захватити чуже
і заразом збагатити своє ще більше!!!
Написав: La-la-La-la 29.11.2014 - 20:16
"Чим у нас відрізняється влада від попередньої?"
Яка попередня влада? Бондара рудий зїв ще 15 років тому.
Цей весь час виключно сам і рулить.
Написав: lomov 1.12.2014 - 12:32
Прийшов час вказати йому на двері. Нехай добровільно віддасть усе, що украв і спокійно собі живе на пенсії.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль