Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Будівництво дендропарку додало незручностей мешканцям старої частини Ладижина

Будівництво дендропарку додало незручностей мешканцям старої частини Ладижина

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8047_img_21.jpg

У 2014 році, в Ладижині розпочалося масштабне будівництво природного заповідника - дендрологічного парку «Ладижинський гай».

Нагадаємо, 5 серпня 2014 року Вінницька держадміністрація затвердила проект дендропарку «Ладижинський гай»

Будівництво парку викликало як шквал критики так і слова підтримки серед представників ладижинської громади.
Так, у когось викликає сумніви доцільність такого будівництва у час коли в Україні іде війна, коли не має впевненості у завтрашньому дні.

А на думку міського голови Валерія Коломєйцева, ладижинці та гості міста, які в подальшому відвідуватимуть унікальний заповідник ще не раз згадають добрим словом тих, хто створив чудову зону відпочинку.

Хто врешті виявиться правий у цьому доволі риторичному питанні покаже час. А допоки дендропарк,а точніше незручності пов’язані з його будівництвом, викликають масу нарікань з боку ладижинців, особливо тих, які раніше добиралися у місто через парк. (Экономное освещение парковых зон прожектором светодиодным)

Мешканці Садової, Б.Хмельницького, Поштової, Леніна та ін. написали листа в газету «Нове місто». Спонукала їх до таких дій пішохідна доріжка, а точніше – її відсутність на вулицях Радянська та частині Кравчика. Мешканці старої частини, які раніше добиралися у місто через парк, тепер змушені обходити його вищезазначеними вулицями. І це не лише зайвий час та метри. Тут відсутня пішохідна доріжка і люди місять болото попід паркан парку. Додайте сюди ще й автівки, які ганяють як навіжені, хоча стоїть знак, який обмежує швидкість.

У відповідь на звернення, заступник міського голови Олександр Олійник попросив мешканців зачекати поки закінчиться будівництво парку, а допоки порадив, яким маршрутом їм можна ходити.

- Я прошу у ладижинців вибачення за незручності. Але на цих вулицях не було передбачено тротуарів, вони будуть прокладені через дендропарк. Треба трохи зачекати, поки йде будівництво, і мешканці старої частини міста так само ходитимуть навпростець через парк, як і раніше, тільки вже облаштованими пішохідними доріжками.
- А поки що раджу людям ходити по Радянській з боку вул.Садової узбіччям, там воно відсипано щебенем з гравієм. А після перехрестя з вулицею Кравчика можна перейти на територію коледжу і пройти по асфальтовій доріжці
, - розповів пан Олійник.

Читайте також: Чим займається комунальне підприємство «Ладижинський гай»?

«Ладижинський гай» обкрадають!

На території «Ладижинського гаю» побудують адмінбудівлю
4 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 512 Коментарів: 1
Написав: Wanch 4.01.2015 - 14:11
АГА! Пана Олійника треба заставити раз в день
робити обзори тією вулицею.
Або нехай там поставлять дармоїдів-міліціонерів,
щоб за швидкістю наших"вертольотчиків" дивились.
Мені теж там довелось іти! І мене теж, як і інших
до колін машини заляпали гразюкою.
Як каже наш народний депутат Ляшко:- ПАДЛИ!
А взагалі, так, як у нас будують, то мабуть, і сам
МЕР не доживе до того часу, коли жителі старого
Ладижина будуть іти до "Європейського" по асфальті!
Хіба що центральною вулицею на кладовище!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль