Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Спорт Близько 20 медалей привезли ладижинці з Кубку України з велосипедного туризму

Близько 20 медалей привезли ладижинці з Кубку України з велосипедного туризму

З 19 по 22 травня у місті Кіровограді вдруге відбувся Кубок України серед юнаків і дівчат з велосипедного туризму. Змагання проходили по ІІІ і ІV класам складності.

Одночасно проходив Кубок України з велосипедного туризму серед дорослих по Федерації спортивного туризму. Вінницьку область представляли три команди: молодша (2001 – 2003 р.н.) по ІІІ класу, старша (1999 – 2001 р.н.) по ІV класу та доросла (від 1998 р.н. і старше).

На Кіровоградщину привезли командиз 8 регіонів України. Найбільшу кількість команд представили Харківська та Вінницька області.

Два дні велосипедисти демонсрували свої вміння на комплексній дистанції та на дистанції «Велоралі».
Комплексна дистанція складалась з «Велокросу», «Тріалу» та «Фігурного водіння велосипедом». Підсумок підводиться по всім трьом видам дистанції.

Дистанція «Велоралі» для ІІІ класу мала протяжність 30 км, для ІV класу – 40 км. Під час проходження цієї дистанції команда повинна була виконувати певні завдання на додаткових етапах, а саме, дати відповіді на тестові запитання з правил дорожнього руху та надання пешої медичної допомоги, визначення азимутів, орієнтування на місцевості, ремонт велосипеда, подолання спусків та підйомів у седлі, в’язання туристичних вузлів, переправа команди та велосипедів по колоді через річку. По завершенню другого дня змагань всі три наші команди стали переможцями у своїх групах. За результатами двох дистанцій всі команди Вінницької області стали чемпіонами Кубку України з велосипедного туризму у своїх вікових категоріях.

Молодшу команду представляли 5 учнів Ладижинської ЗОШ №2, а саме, Стасюк Юлія (капітан команди), Полуведько Дмитро, Мудрак Максим, Кучерявий Роман, Костенюк Владислав та 1 учень Брацлавської ЗОШ №1 – Петін Максим, який у особистому заліку посів почесне ІІІ місце.

Старшу команду представляли 4 учня Ладижинської ЗОШ №2, а саме, Горбатюк Вероніка (капітан команди), Осипенко Ігор, Рибачок Дмитро, Бурдейна Алла та учень Брацлавської ЗОШ №1 – Крижанівський Євгеній

За дорослу команду змагались наші випускники Бевз Дар’я та Мартинюк Владислав, та педагоги Вінниччини – Воронін Сергій, Федчишин Микола і Вітюк Ігор.

На закритті наші спортсмени отримали 50 грамот, близько 20 медалей та 4 Кубки.

Вітаємо наших переможців!

Тренують команди Стефаник Микола та Бевз Оксана.

5618_gorbatyuk_veronika_-_ii_misce_v_osobistomu_zaliku.jpg (135.12 Kb)9045_peremozhci_kubku_ukraini.jpg (146.76 Kb)5925_ribachok_dmitro_-_iii_misce_v_osobistomu_zaliku.jpg (137.4 Kb)

Джерело: http://www.ladrada.gov.ua/sotsialno-humanitarna-sfera/129-viddil-z-pytan-fizychnoi-kultury-i-sportu/vseukrainski-ta-mizhnarodni-zmahannia/4263-%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%BA%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%B7-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D1%83.html
25 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 387 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль