Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Спорт Близько 20 медалей привезли ладижинці з Кубку України з велосипедного туризму

Близько 20 медалей привезли ладижинці з Кубку України з велосипедного туризму

З 19 по 22 травня у місті Кіровограді вдруге відбувся Кубок України серед юнаків і дівчат з велосипедного туризму. Змагання проходили по ІІІ і ІV класам складності.

Одночасно проходив Кубок України з велосипедного туризму серед дорослих по Федерації спортивного туризму. Вінницьку область представляли три команди: молодша (2001 – 2003 р.н.) по ІІІ класу, старша (1999 – 2001 р.н.) по ІV класу та доросла (від 1998 р.н. і старше).

На Кіровоградщину привезли командиз 8 регіонів України. Найбільшу кількість команд представили Харківська та Вінницька області.

Два дні велосипедисти демонсрували свої вміння на комплексній дистанції та на дистанції «Велоралі».
Комплексна дистанція складалась з «Велокросу», «Тріалу» та «Фігурного водіння велосипедом». Підсумок підводиться по всім трьом видам дистанції.

Дистанція «Велоралі» для ІІІ класу мала протяжність 30 км, для ІV класу – 40 км. Під час проходження цієї дистанції команда повинна була виконувати певні завдання на додаткових етапах, а саме, дати відповіді на тестові запитання з правил дорожнього руху та надання пешої медичної допомоги, визначення азимутів, орієнтування на місцевості, ремонт велосипеда, подолання спусків та підйомів у седлі, в’язання туристичних вузлів, переправа команди та велосипедів по колоді через річку. По завершенню другого дня змагань всі три наші команди стали переможцями у своїх групах. За результатами двох дистанцій всі команди Вінницької області стали чемпіонами Кубку України з велосипедного туризму у своїх вікових категоріях.

Молодшу команду представляли 5 учнів Ладижинської ЗОШ №2, а саме, Стасюк Юлія (капітан команди), Полуведько Дмитро, Мудрак Максим, Кучерявий Роман, Костенюк Владислав та 1 учень Брацлавської ЗОШ №1 – Петін Максим, який у особистому заліку посів почесне ІІІ місце.

Старшу команду представляли 4 учня Ладижинської ЗОШ №2, а саме, Горбатюк Вероніка (капітан команди), Осипенко Ігор, Рибачок Дмитро, Бурдейна Алла та учень Брацлавської ЗОШ №1 – Крижанівський Євгеній

За дорослу команду змагались наші випускники Бевз Дар’я та Мартинюк Владислав, та педагоги Вінниччини – Воронін Сергій, Федчишин Микола і Вітюк Ігор.

На закритті наші спортсмени отримали 50 грамот, близько 20 медалей та 4 Кубки.

Вітаємо наших переможців!

Тренують команди Стефаник Микола та Бевз Оксана.

5618_gorbatyuk_veronika_-_ii_misce_v_osobistomu_zaliku.jpg (135.12 Kb)9045_peremozhci_kubku_ukraini.jpg (146.76 Kb)5925_ribachok_dmitro_-_iii_misce_v_osobistomu_zaliku.jpg (137.4 Kb)

Джерело: http://www.ladrada.gov.ua/sotsialno-humanitarna-sfera/129-viddil-z-pytan-fizychnoi-kultury-i-sportu/vseukrainski-ta-mizhnarodni-zmahannia/4263-%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%83%D0%B1%D0%BA%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8-%D0%B7-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D1%83.html
25 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 397 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль