Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Благодійна акція «Книга рятує життя» зібрала більше 23 тисяч гривень на підтримку ладижинських мобілізованих

Благодійна акція «Книга рятує життя» зібрала більше 23 тисяч гривень на підтримку ладижинських мобілізованих

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5294_kniga.jpg
26 жовтня на Площі Фонтанів відбулося завершення благодійної акції «Книга рятує життя», спрямованої на допомогу ладижинським військовим у зоні АТО, повідомляє Ладижинська міська рада.
Акція була започаткована за ініціативи спілки підприємців Ладижина, місцевої самооборони та відділу культури Ладижинської міської ради.
Десятки мешканців Ладижина приносили книги найрізноманітнішої тематики з своїх особистих бібліотек та вироби, зроблені власними руками (з бісеру, з глини тощо), бібліотекарі виготовляли патріотичні прикраси. Всі ці речі продавалися щосуботи активістами на міському ринку впродовж двох місяців. Ціни на кожну книжку та виріб виставили символічні – по 10 грн. за кожну.
За 8 проведених благодійних ярмарків було зібрано більше 23 500 грн., на ці кошти були придбані чохли для бронежилетів (більше 2500 грн.), 68 комплектів теплої білизни (близько 7000 грн.), армійська каска (близько 5000 грн.), частина коштів пішла на матеріальну підтримку пораненого ладижинця Северина В.В. (5000 грн.), більше ніж на 2000 грн. були придбані майки, білизна, шкарпетки, сигарети.
Кошти за ярмарок, що відбувся на Площі Фонтанів (1773 грн.) були передані громадській організації «Народна самооборона» для
30 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 345 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль