Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Топ-5 Більше 700 жителів Ладижина хворі на рак

Більше 700 жителів Ладижина хворі на рак

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7060_38bfe8004aefe7ab1866589314e9.jpgТривожну статистику має Ладижин по онкозахворюваннях. На кінець 2016 року в Ладижині нараховувалось на обліку в Ладижинському МТМО більше 700 хворих на рак.

Інформація про це розміщена в Міській програмі «Мкбутнє Ладижина в збереженні здоровя громадян» на 2017-2020 роки», яку мають затвердити депутати на черговій сесії Ладижинської міської ради.

Кожного року в Ладижині діагностується онкопатологія ще у 71 жителя міста. На сьогодні в Ладижині хворих на 4 стадію онкозахворювання нараховується 22 особи.

Збільшується і статистика захворюваності на рак молочної залози, щороку реєструється до 7 випадків.

У зв’язку з цим Ладижинське МТМО потребує придбання цифрового термографа, який є економічно доцільнішим, аніж дорога вартісна мамографічна діагностика.
14 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1257 Коментарів: 2
Написав: nina 15.03.2017 - 11:10
Це правда? Чи чергова коварна провокація влади для досягнення мети. Тобто фінансування нашої лікарні з державного бюджету? Мені, наприклад і грошей не треба, аби не хворіти на таку страшну недугу. А якщо це правда, то яке саме підприємство довело Ладижин до такої страшноїстатистики? Тут вже треба ретельного розслідування, компетентних органів.І покласти фінансування нашої лікарні на винного у знищенні Ладижан.
Написав: Wanch 15.03.2017 - 14:23
nina,
Це рука Москви!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль