Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3, Топ-5 Більше 700 жителів Ладижина хворі на рак

Більше 700 жителів Ладижина хворі на рак

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7060_38bfe8004aefe7ab1866589314e9.jpgТривожну статистику має Ладижин по онкозахворюваннях. На кінець 2016 року в Ладижині нараховувалось на обліку в Ладижинському МТМО більше 700 хворих на рак.

Інформація про це розміщена в Міській програмі «Мкбутнє Ладижина в збереженні здоровя громадян» на 2017-2020 роки», яку мають затвердити депутати на черговій сесії Ладижинської міської ради.

Кожного року в Ладижині діагностується онкопатологія ще у 71 жителя міста. На сьогодні в Ладижині хворих на 4 стадію онкозахворювання нараховується 22 особи.

Збільшується і статистика захворюваності на рак молочної залози, щороку реєструється до 7 випадків.

У зв’язку з цим Ладижинське МТМО потребує придбання цифрового термографа, який є економічно доцільнішим, аніж дорога вартісна мамографічна діагностика.
14 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1236 Коментарів: 2
Написав: nina 15.03.2017 - 11:10
Це правда? Чи чергова коварна провокація влади для досягнення мети. Тобто фінансування нашої лікарні з державного бюджету? Мені, наприклад і грошей не треба, аби не хворіти на таку страшну недугу. А якщо це правда, то яке саме підприємство довело Ладижин до такої страшноїстатистики? Тут вже треба ретельного розслідування, компетентних органів.І покласти фінансування нашої лікарні на винного у знищенні Ладижан.
Написав: Wanch 15.03.2017 - 14:23
nina,
Це рука Москви!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль