Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Бійців Нацгвардії в Ладижині привітали із Воскресінням Христовим

Бійців Нацгвардії в Ладижині привітали із Воскресінням Христовим

Напередодні великого православного свята Воскресіння Христового, за дорученням міського голови Ладижина Валерія Коломєйцева, військовослужбовців в/ч 3008 привітали з наступаючим святом вручивши їм 47 пасок, які мають нагадати військовим про рідним дім, віру у мир та Божу благодать на багатостраждальній українській землі. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Також, депутат міськради О.Жаріков на честь свята придбав та вручив військовим електричну плиту.

Командир підрозділу подякував міському голові та активістам за турботу та підтримку.

Нагадаємо, військові в/ч 3008 в ці неспокійні часи охороняють Ладижинську греблю за що всі ладижинці висловлюють їм слова щирої подяки та підтримки.

3131_gr1.jpg (296.58 Kb)8268_gr2.jpg (323.91 Kb)6275_gr3.jpg (319.6 Kb)
13 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 588 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль