Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Анонімні особи вимагають у мера Ладижина повернення грошей!

Анонімні особи вимагають у мера Ладижина повернення грошей!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9051_img_0272.jpg

Міському голові Ладижина Валерію Коломєйцеву надійшов лист із погрозами від анонімних осіб. Про це Валерій Коломєйцев розповів депутатам міськради 25 грудня перед початком чергової 36 сесії Ладижинської міської ради.
Зі слів Коломєйцева, ним було отримано звернення від депутатів міської ради, принаймні так було зазначено у листі, з вимогою припинити дію гральних автоматів у місті.

- Я підозрюю, що це чергова провокація інформаційної війни проти когось у цьому місті і впевнений, що жоден з депутатів не скаже що це він писав, - сказав міський голова. - У листі зазначається наступне – якщо я не прийму міри то тоді ця група анонімних депутатів міської ради, підписи яких поки що відсутні, і надалі йдуть крапки.

Очільник міста наголосив, що на його думку інформація зазначена у листі не вимагає анонімності.

- А суть цього листа на багатьох сторінках полягає в наступному – Зробіть так, щоб нам - тим що програли гроші у гральних автоматах, повернули їх назад. А також вимога від мене припинити дію гральних автоматів у місті, - розповів мер.

Як розповів Валерій Коломєйцев, подібні звинувачення йому доводилося чути не лише від анонімних депутатів, а й від деяких офіційних осіб у місті.

Міський голова зазначив, що і депутати, і жителі Ладижина повинні розуміти - у державі створенні державні структури у повноваження яких входить боротьба зі злочинністю або порушенням закону, і будь-хто може звернутися до міліції або до прокурора міста з проханням усунути те чи інше порушення. мер визнає, що така проблема в місті є, але він не може її вирішити, оскільки цим повинні займатись правоохоронні органи, а не міський голова.

Це не вперше, коли міський голова Валерій Коломєйцев спростовує свою причетність до кришування грального бізнесу в місті Ладижин. Кілька тижнів тому Валерій Коломєйцев через комунальне видання газету «Нове місто» також спростовував свою причетність до фришування грального бізнесу і обіцяв особисто боротися з цією проблемою:

- Закликаю всіх містян, кому це відомо, що порушується закон і в місті працюють заклади, де є гральні грошові автомати, негайно звертатися до міліції або в прокуратуру. Я особисто готовий боротися з цим злом, - зауважив тоді Валерій Коломєйцев.

І от пройшло кілька тижнів і обіцянки мера боротися з гральним бізнесом залишились лише словами, а на ділі він вважає, що гральний бізнес – це проблема правоохоронців, а не міського голови.

Слід нагадати, що в серпні минулого року обласна газета «33 канал» опубліковала статтю про гральний бізнес в області в якій фактично звинуватила саме правоохоронців в кришуванні за гроші грального бізнесу.

То невже ладижинцям самим особисто братись за ліквідацію грального бізнесу в місті, якщо міський голова нічого не може зробити?
27 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 585 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль