Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Анонімні особи вимагають у мера Ладижина повернення грошей!

Анонімні особи вимагають у мера Ладижина повернення грошей!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9051_img_0272.jpg

Міському голові Ладижина Валерію Коломєйцеву надійшов лист із погрозами від анонімних осіб. Про це Валерій Коломєйцев розповів депутатам міськради 25 грудня перед початком чергової 36 сесії Ладижинської міської ради.
Зі слів Коломєйцева, ним було отримано звернення від депутатів міської ради, принаймні так було зазначено у листі, з вимогою припинити дію гральних автоматів у місті.

- Я підозрюю, що це чергова провокація інформаційної війни проти когось у цьому місті і впевнений, що жоден з депутатів не скаже що це він писав, - сказав міський голова. - У листі зазначається наступне – якщо я не прийму міри то тоді ця група анонімних депутатів міської ради, підписи яких поки що відсутні, і надалі йдуть крапки.

Очільник міста наголосив, що на його думку інформація зазначена у листі не вимагає анонімності.

- А суть цього листа на багатьох сторінках полягає в наступному – Зробіть так, щоб нам - тим що програли гроші у гральних автоматах, повернули їх назад. А також вимога від мене припинити дію гральних автоматів у місті, - розповів мер.

Як розповів Валерій Коломєйцев, подібні звинувачення йому доводилося чути не лише від анонімних депутатів, а й від деяких офіційних осіб у місті.

Міський голова зазначив, що і депутати, і жителі Ладижина повинні розуміти - у державі створенні державні структури у повноваження яких входить боротьба зі злочинністю або порушенням закону, і будь-хто може звернутися до міліції або до прокурора міста з проханням усунути те чи інше порушення. мер визнає, що така проблема в місті є, але він не може її вирішити, оскільки цим повинні займатись правоохоронні органи, а не міський голова.

Це не вперше, коли міський голова Валерій Коломєйцев спростовує свою причетність до кришування грального бізнесу в місті Ладижин. Кілька тижнів тому Валерій Коломєйцев через комунальне видання газету «Нове місто» також спростовував свою причетність до фришування грального бізнесу і обіцяв особисто боротися з цією проблемою:

- Закликаю всіх містян, кому це відомо, що порушується закон і в місті працюють заклади, де є гральні грошові автомати, негайно звертатися до міліції або в прокуратуру. Я особисто готовий боротися з цим злом, - зауважив тоді Валерій Коломєйцев.

І от пройшло кілька тижнів і обіцянки мера боротися з гральним бізнесом залишились лише словами, а на ділі він вважає, що гральний бізнес – це проблема правоохоронців, а не міського голови.

Слід нагадати, що в серпні минулого року обласна газета «33 канал» опубліковала статтю про гральний бізнес в області в якій фактично звинуватила саме правоохоронців в кришуванні за гроші грального бізнесу.

То невже ладижинцям самим особисто братись за ліквідацію грального бізнесу в місті, якщо міський голова нічого не може зробити?
27 грудня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 574 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль