Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Аматорський хоровий колектив "Прометей взяв участь в міжнародному фестивалі хорового співу.

Аматорський хоровий колектив "Прометей взяв участь в міжнародному фестивалі хорового співу.

ІІІ Міжнародний хоровий фестиваль ім. Павла Муравського відбувся 28-29 липня на Малій Батьківщині маестро, в селі Дмитрашківка Піщанського району Вінницької області в якому взяв участь Народний аматорський хоровий колектив «Прометей», що працює під керівництвом Горбій Ольги Григорівни.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Podii-kulturi/2012/3107/gorbiy.jpg
Фахівці стверджують, що після Олександра Кошиця тільки Муравський досягнув найвищої чистоти звучання українського хорового співу! Це одне з не багатьох існуючих виключень, коли ще за життя видатному митцю віддається заслужена шана, повага й гідно поціновується його творчість. Саме тому вже третій рік поспіль напередодні Дня народження Павла Івановича на Дмитрашківській землі ллється українська пісня у виконанні найкращих хорових колективів з України, Польщі, Росії, Придністров’я.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Podii-kulturi/2012/3107/prometey.jpg
Організаторами заходу були Організатори: громадська благодійна організація «Фонд ім.П.Муравського», голова правління - Віктор Михайлович Кирнасівський, -Благодійний фонд «Батьківська земля», голова правління - Оксана Калетник за сприяння Міністерства культури і туризму України, Міністерства закордонних справ України, посольства України в республіці Польща, посольство України у Російській Федерації, посольство України в Молдові.
Високий рівень виконання продемонстрував народний аматорський хоровий колектив «Прометей», саме це і було відзначено шановним журі.Всі учасники хору повернулися з фестивалю у піднесеному настрої, творчому натхненні та незабутніми враженнями від зустрічі з самим майстром.
1 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 774 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль