Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура Аматорський хоровий колектив "Прометей взяв участь в міжнародному фестивалі хорового співу.

Аматорський хоровий колектив "Прометей взяв участь в міжнародному фестивалі хорового співу.

ІІІ Міжнародний хоровий фестиваль ім. Павла Муравського відбувся 28-29 липня на Малій Батьківщині маестро, в селі Дмитрашківка Піщанського району Вінницької області в якому взяв участь Народний аматорський хоровий колектив «Прометей», що працює під керівництвом Горбій Ольги Григорівни.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Podii-kulturi/2012/3107/gorbiy.jpg
Фахівці стверджують, що після Олександра Кошиця тільки Муравський досягнув найвищої чистоти звучання українського хорового співу! Це одне з не багатьох існуючих виключень, коли ще за життя видатному митцю віддається заслужена шана, повага й гідно поціновується його творчість. Саме тому вже третій рік поспіль напередодні Дня народження Павла Івановича на Дмитрашківській землі ллється українська пісня у виконанні найкращих хорових колективів з України, Польщі, Росії, Придністров’я.
http//www.ladrada.gov.ua/images/stories/Kultura/Podii-kulturi/2012/3107/prometey.jpg
Організаторами заходу були Організатори: громадська благодійна організація «Фонд ім.П.Муравського», голова правління - Віктор Михайлович Кирнасівський, -Благодійний фонд «Батьківська земля», голова правління - Оксана Калетник за сприяння Міністерства культури і туризму України, Міністерства закордонних справ України, посольства України в республіці Польща, посольство України у Російській Федерації, посольство України в Молдові.
Високий рівень виконання продемонстрував народний аматорський хоровий колектив «Прометей», саме це і було відзначено шановним журі.Всі учасники хору повернулися з фестивалю у піднесеному настрої, творчому натхненні та незабутніми враженнями від зустрічі з самим майстром.
1 серпня 2012 | | Автор:Arhip | Переглядів: 758 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль