Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Активісти Громадської ради вбачають у ситуації із Ладижинським спиртзаводом конфлікт інтересів - влади і підприємства

Активісти Громадської ради вбачають у ситуації із Ладижинським спиртзаводом конфлікт інтересів - влади і підприємства

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3307_konflikt.jpg

Активісти ГО "Ладижинська громадська рада" вбачають у ситуації із місцевим спиртзаводом конфлікт інтересів - влади і підприємства. Про це, у своєму інтерв’ю, спеціально для 20 хвилин, розповів голова організації Андрій Скакодуб.

Нагадаємо, нещодавно в Ладижині відбувся викид сажі у повітря, внаслідок якого частина міста була запорошена чорним пилом.

На спиртзаводі (ДП "Ладижинський завод "Екстра") заперечують свою причетність до інциденту.

Заступник директора заводу Іван Гарник розповів:

- Наше підприємство ДП "Ладижинський завод "Екстра" припиило роботу у п’ятницю 14 серпня, що підтверджується наказом, а чорний пил з"явився на вулицях у понеділок вранці 17 серпня, - каже Іван Гарник. - Завод працює тоді, коли отримує замовлення. У такий період запускаємо котельню. Для її роботи використовуємо сертифіковане паливо, тому говорити про викиди у вигляді сажі нема підстав. Підприємство перевіряє екологічна інспекція, міліція, ми відкриті для перевірки.

Міськрада, навпаки, стверджує, що саме з котельні цього підприємства сталися викиди сажі і навіть домоглася зупинки підприємства.

- Саме в цьому біда нашого міста, у неузгодженості дій влади з тими, хто дає людям робочі місця, - каже місцевий активіст, голова ГО "Ладижинська громадська рада" Андрій Скакодуб. - Ніхто не сумнівається, що викиди сажі сталися на спиртзаводі. Замість того, щоб спільно з дирекцією державного підприємства шукати шляхи усунення проблеми, пан Коломейцев ратує за закриття заводу. А там 150 робочих місць.

Андрій Скакодуб повідомив, що напередодні у Ладижині сталося ще одне екологічне лихо - горіло міське сміттєзвалище. Тривало це приблизно упродовж тижня.

- Шкода городянам від того була заподіяна більша, ніж від викидів сажі, - каже пан Скакодуб. - Чому тоді міський голова не оголошував надзвичайний стан? Якби це зробив, то тим само визнав би вину влади у недогляді за об'єктом, на який, до речі, витрачають немалі кошти. Коли горіло сміттєзвалище, люди потерпали не менше, а більше, ніж тепер.
20 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 560 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль