Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 Активісти Громадської ради вбачають у ситуації із Ладижинським спиртзаводом конфлікт інтересів - влади і підприємства

Активісти Громадської ради вбачають у ситуації із Ладижинським спиртзаводом конфлікт інтересів - влади і підприємства

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3307_konflikt.jpg

Активісти ГО "Ладижинська громадська рада" вбачають у ситуації із місцевим спиртзаводом конфлікт інтересів - влади і підприємства. Про це, у своєму інтерв’ю, спеціально для 20 хвилин, розповів голова організації Андрій Скакодуб.

Нагадаємо, нещодавно в Ладижині відбувся викид сажі у повітря, внаслідок якого частина міста була запорошена чорним пилом.

На спиртзаводі (ДП "Ладижинський завод "Екстра") заперечують свою причетність до інциденту.

Заступник директора заводу Іван Гарник розповів:

- Наше підприємство ДП "Ладижинський завод "Екстра" припиило роботу у п’ятницю 14 серпня, що підтверджується наказом, а чорний пил з"явився на вулицях у понеділок вранці 17 серпня, - каже Іван Гарник. - Завод працює тоді, коли отримує замовлення. У такий період запускаємо котельню. Для її роботи використовуємо сертифіковане паливо, тому говорити про викиди у вигляді сажі нема підстав. Підприємство перевіряє екологічна інспекція, міліція, ми відкриті для перевірки.

Міськрада, навпаки, стверджує, що саме з котельні цього підприємства сталися викиди сажі і навіть домоглася зупинки підприємства.

- Саме в цьому біда нашого міста, у неузгодженості дій влади з тими, хто дає людям робочі місця, - каже місцевий активіст, голова ГО "Ладижинська громадська рада" Андрій Скакодуб. - Ніхто не сумнівається, що викиди сажі сталися на спиртзаводі. Замість того, щоб спільно з дирекцією державного підприємства шукати шляхи усунення проблеми, пан Коломейцев ратує за закриття заводу. А там 150 робочих місць.

Андрій Скакодуб повідомив, що напередодні у Ладижині сталося ще одне екологічне лихо - горіло міське сміттєзвалище. Тривало це приблизно упродовж тижня.

- Шкода городянам від того була заподіяна більша, ніж від викидів сажі, - каже пан Скакодуб. - Чому тоді міський голова не оголошував надзвичайний стан? Якби це зробив, то тим само визнав би вину влади у недогляді за об'єктом, на який, до речі, витрачають немалі кошти. Коли горіло сміттєзвалище, люди потерпали не менше, а більше, ніж тепер.
20 серпня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 549 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль