Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство Ахметова підозрюють в фінансуванні сепаратизму

Ахметова підозрюють в фінансуванні сепаратизму

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5870_ahm.jpg
З 1 червня, як відомо, подорожчала електроенергія для населення України. А кому ж цікаво підуть грошики. З огляду на те що 64% теплової генерації в нашій державі (Луганська ТЕС, Кураховська ТЕС, Зуєвська ТЕС, Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС, Добротворська ТЕС, Київські ТЕЦ-5 ти ТЕЦ-6, Запоріжська ТЕС, Криворіжська ТЕС, Придніпровська ТЕС, Донецькобленерго, ПЕС-Енерговугілля /постачає вугілля для ТЕС/, Сервіс-Інвест) належать одній людині, то зрозуміло, хто в першу чергу збагатиться за рахунок українців. Ви, певно, вже здогадалися, що мова йде про Ріната Ахметова, найбагатшу людину України.
Крім того, що Ахметов є найбагатшою людиною нашої не надто заможної країни, його (і не безпідставно) підозрюють у фінансуванні сепаратизму на Донбасі.
Ось, витяг з листа жінки з Донбасу, чоловіка якої «призвали» в ряди терористів (орфографія і мова оригіналу збережені) «… все эти отряды из афганцев, ВДВшников, десантуры, офицеров. Платит им РЕНАТ. Они получают з/п на шахтах. Там фактически идет призыв и отбор. 1 группа- отморозки сидевшие для отжима бизнеса и рекета. 2 –спецы для ведения боя. Плюс менты. На шахтах проверка для набора в самооборону на высшем уровне- медкомиссия, судимости, рост, вес. Военные специальности. Люди идут- сохраняется шахтный стаж, з/п плюс платят налом по мимо з/п за участие в боевых 10 000 в месяц. Сплоченная работа с кпу, союз афнагистан, пр. все их действия согласованны».
Так це чи ні, гадаю, в майбутньому має встановити слідча комісія, котра, без усякого сумніву, має бути створена. Але ж всі ми знаємо, що немає диму без вогню. Може всі ці наїзди терористів на бізнес Ахметова на Донбасі, всього лиш димова завіса, щоб перетворити Ахметова з організатора в жертву.
Джерело: http://versii.if.ua/publikacii/z-pributkiv-otrimanih-na-prikarpatti-rinat-ahmetov-finansuye-teroristiv-na-shodi-ukrayini/
8 червня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 657 Коментарів: 14
Написав: Стас 8.06.2014 - 21:25
Здорово, вже бачу як наші депутати з Батьківщини пікетують підприємство Ахметова. Адже вони сорочки на собі рвали, плакали за загиблими на Майдані. Невже їм не шкода молодих солдат нашої української армії які гинуть від зброї і сепаратистів яких фінансує Ахметов? А ну чи хоть один з тих депутатів збире мітинг на площі міста та перед прохідною станції? Це тест на вшивість. Чи насправді вони переймаються життям українців?
Написав: Mixa 9.06.2014 - 00:17
Стас, да! У тебя галюцнации!
пример:
"Здорово, вже бачу як наші депутати з Батьківщини пікетують підприємство Ахметова." А тим часом гинуть від зброї і сепаратистів, рвуть сорочки молодих солдат на вшивість нашої української армії. А ну чи хоть, А ну чи хоть, А ну чи хоть, чи хоть, чи хоть. *лядь, вкурився... на площі міста та перед прохідною станції?
Написав: Стас 9.06.2014 - 00:59
Mixa, так ти підтримуєш сепаратистів? Тоді піди застрелься сам, сили АТО доберуться до таких як ти зрадників України. І всі солдати які загинули із-за таких як ти тобі будуть снитися кожної ночі. Совісті в тебе немає.
Написав: Mixa 9.06.2014 - 01:53
Я вообще то поддерживаю не сепаратистов, а гейв и лисбиянок. У них есть совесть, но нет правильной сексуальной ориентации.
А у меня жаль нет того самого прибора которым ты придлагаеш выправит эту совесть.
Написав: петро 9.06.2014 - 10:42
Коментар видалено, як такий, що розпалює міжнаціональну ворожнечу
Написав: Стас 9.06.2014 - 11:18
не требо було видаляти коментар петра, бо мати ж не винувата, що дитина дурнувата)
Mixa, якщо ти не підтримуєш сепаратистів, значить ми з тобою будемо стояти пліч о пліч на мітингу, який організують депутати з Батьківщини про засудження дій головного фінансиста сепаратизму в Україні.
Написав: Mixa 9.06.2014 - 11:52
То что я посредственно отношусь к геям и лисбиянкам еще незначит что я буду с ними и тобой терется плечом о плечо.
Написав: Стас 9.06.2014 - 16:07
Mixa, а ти не зі мною терися або тереся, ти заради молодих воїнів нашої держави постій, можливо спасемо десятки або тисячі молодих життів. Ганьба головному фінансисту сепаратистів. Але чому мовчать наші депутати? Ну з прихлебателями рижого все зрозуміло, а де депутати-демократи? Чому нічого не робиться?
Написав: Люда 9.06.2014 - 17:01
У Порошенка паспорта Швейцарії та Ізраїлю, мер Кличко - громадянин Німеччини, начальник СБУ має паспорт Америки, а педофіл Ляшко займає 3 місце на виборах президента! Ці упирі ніколи не будуть думати і дбати про простих українців, вони будуть дербаніть те, що ще може бути залишилося(якщо залишилося), продалися США, Україна на хер не потрібна ні Америці, ні Європі, вже багато країн пошкодували про вступ до ЄС
Написав: Петро 9.06.2014 - 17:58
Написав: Владислав Пятковский 9.06.2014 - 22:16
ВЫДЕРЖКИ ИЗ СОЧИНЕНИЙ ШКОЛЬНИКОВ

1. Трактор мчался по полю, слегка попахивая…
2. Летом мы с пацанами ходили в поход с ночевкой, и с собой взяли только
необходимое: картошку, палатку и Марию Ивановну.
3. Умер М.Ю.Лермонтов на Кавказе, но любил он его не поэтому!
4. Плюшкин навалил у себя в углу целую кучу и каждый день туда подкладывал.
5. Ленский вышел на дуэль в панталонах. Они разошлись и раздался выстрел.
6. Дантес не стоил выеденного яйца Пушкина.
7. Во двор въехали две лошади. Это были сыновья Тараса Бульбы.
8. Онегину нравился Байрон, поэтому он и повесил его над кроватью.
9. Герасим поставил на пол блюдечко, и стал тыкать в него мордочкой.
10. У Онегина было тяжело внутри, и он пришел к Татьяне облегчиться.
11. Лермонтов родился у бабушки в деревне, когда его родители жили в Петербурге.
12. Чацкий вышел через задний проход и подпёрнул дверь палкой.
13. Герасим налил Муме щей.
14. Бедная Лиза рвала цветы и этим кормила свою мать.
15. Хлестаков сел в бричку и крикнул: “Гони, голубчик, в аэропорт!
16. Отец Чацкого умер в детстве.
17. Пьер был светский человек и поэтому мочился духами.
18. Под старость лет его приковало к постели раком.
19. Вдруг Герман услыхал скрип рессор. Это была старая княгиня.
20. Кабаниха нащупала у Катерины мягкое место и каждый день давила на него.
21. У Ростовых было три дочери: Hаташа, Соня и Hиколай.
22. Тарас сел на коня. Конь согнулся, а потом засмеялся.
23. Душа Татьяны полна любви и ждёт не дождётся, как бы обдать ею кого-нибудь
25. Онегин был богатый человек: по утрам он сидел в уборной, а потом ехал в цирк.
26. Петр Первый соскочил с пьедестала и побежал за Евгением, громко цокая копытами.
28. Глухонемой Герасим не любил сплетен и говорил только правду.
29. Тургенева не удовлетворяют ни отцы, ни дети. НЕМНОГО НАПОМИНАЕТ НАШ ЧАТ ДА И НАШУ ЖИЗНЬ В ГОРОДЕ.
Написав: Tetyana 10.06.2014 - 09:47
Шановне панство, перш ніж обговорювати ці нісенітниці, пропоную ознайомитися з офіційною позицією компанії ДТЕК. Хочу підкреслити, що за увесь час протистьянь, незважаючи на економічну кризу, штат працівників компнаіх не скорочується, люди стабільно отримують гідну зарплату і усі соціальні гарантії. Працювати на ДТЕК Ладижинській ТЕС мріє чи не половина Ладижина.
"Официальное заявление ДТЭК
ДТЭК вынужден официально заявить, что распространяемые в социальных сетях сообщения о формировании из числа сотрудников шахт ДТЭК бандитских группировок и их финансировании компанией, являются ложью.
Мы не в первый раз сталкиваемся с неприкрытой враждебной пропагандой в наш адрес. Данные заявления звучат с единственной целью – усугубить и без того нестабильную и сложную ситуацию в регионе.
Реальное положение полностью противоположно распространяемой пропаганде: шахтеры предприятий ДТЭК обращаются к своим руководителям с другими вопросами и просьбами – как убрать вооруженных людей с улиц, когда закончится противостояние, как компания может обезопасить своих сотрудников, предприятия и город?
Настоятельно просим предоставить конкретные факты, а не общие безосновательные обвинения. Если по мнению авторов такие события имели место, просим сообщить конкретные ФИО людей из числа работников предприятий, ведущих набор сотрудников шахт в банды.
Информационная война не менее опасна, чем открытое вооруженное противостояние. Она сеет панику и ложь для дестабилизации и хаоса. Пожалуйста, не поддавайтесь на провокации и перепроверяйте информацию".
Написав: Стас 10.06.2014 - 10:49
Tetyana, я з вами цілком згоден. І я також брехню не приймаю від кого б вона не виходила. Якщо ви впевнені в своїй правоті то раджу звернутися до суду з позовом до таких авторів і власників сайтів. І базікання автора, що не він автор і ссилається на першоджерела не виправдовування. Дійсно, в теперішній час розпалювати в інтернет-виданнях інформаційну війну, паніку, ворожість навіть на міському рівні проти свого ж народу дуже небезпечно. І винні повинні нести покарання. Журналіст це не анархіст. Ну а якщо ви Тетяна, маючи такий штат юристів не відстоюєте свою правоту, то закрадаються підозри. Можливо автор і правий. Як би не було, я бажаю щоб правда і добро перемогло.
Написав: ATO 8.07.2014 - 14:43
Во вторник, 8 июля, активисты проведут акцию возле дачи Рината Ахметова. Ахметов не слишком хочет прилагать усилий для понимания с Украиной, он говорит только с Донбассом.
Об этом в своем Фейсбуке написал депутат Киевсовета Игорь Луценко.

Он сообщил, что имел случайную встречу с Ахметовым во время которой бизнесмена попросили посодействовать освобождению 15 человек, захваченных в плен.
«… Разговор был конфиденциальнчм, поэтому слова Ахметова не передаю, только рассказываю о своей позиции. По поводу его последнего выступления по ТВ, я озвучил следующее:
1. Ахметову нужно помогать украинской армии.
2. Если «замирять», то о прекращении огня Ахметову надо просить террористов, а не нас. Бомбардировщиков в Гиркина нет, вот у нас они есть. Получается, ахметовский призыв «не бомбить» фактически касается только нашей стороны.
3. Украинский язык должен чувствовать себя свободно на Донбассе. Надо, чтобы за украинский язык не убивали, не похищали. Это важно.
4. Надо отдать власть настоящим лидерам Донбасса, а не тем, кто рукоплещет «хазяину», – написал И. Луценко.

По его словам, Р.Ахметов не слишком хочет прилагать усилий для понимания с Украиной.

«Мое мнение не изменилось – Ахметов не слишком хочет прилагать усилий для понимания с Украиной, он говорит только с Донбассом. Поэтому мы должны прилагать соответствующие усилия, чтобы Ахметов нас услышал», – подчеркнул депутат.

Читать полностью на news.eizvestia.com/news_politics/full/655-spokojnaya-zhizn-ahmetova-v-kieve-zakonchilas-nadolgo

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль