Завантаження. Почекайте будьласка...

А яким Ладижин бачите ви?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/9477_img_4408.jpg

Всі люди різні і кожен з нас бачить рідне місто по-своєму, по-особливому і, разом з тим, привносить в нього щось своє надаючи містечку неповторний, лише йому притаманний колорит. А яким Ладижин бачите ви?Зелене, ошатне місто вабить зір побіленими бордюрами, шикарними клумбами та чудовими квітами у підвісних кашпо. Саме так зустрічає Ладижин своїх гостей.

І справді, місто Ладижин своєю інфраструктурою вигідно вирізняється на фоні інших населених пунктів, як Вінницької так і інших областей України.

Ось, яким побачила Ладижин користувачка соцмережі ВКонтакті – Олена.

«Ми приїхали в місто Ладижин, Вінницька обл. Населення 32 000 чоловік і це якесь космічне місто. У мене немає слів:
ми застали модний пікнік на стадіоні,
тут будують величезний дендропарк, ми там були і це щось
майже всі вулиці залиті новітнім асфальтом,
уздовж всіх доріг висять вазони з квітами, просто для краси
тут працюють фонтани
тут є ролер-парк
а найбільше здивування - це новобуд, в якому квартири віддають працівникам заводу (інформація по останньому пункту не достовірна, але звучала правдоподібно)
Маленький культурний шок», -
пише Олена.

Звісно, гості міста не гуляють віддаленими вулицями, не бачать жахливих тротуарів попід ладижинськими багатоповерхівками на яких сам чорт ногу зломить, і, ймовірно, не замислюються над тим, що різнобарвна палітра квітів буяє лише у центрі міста.

Так, ми із захопленням спостерігаєм за будівництвом надсучасного дендропарку «Ладижинський гай». А хтось у цей час стоїть біля входу до супермаркету з проханням зглянутись і допомогти хворій людині на лікування.

Блиск та зубожіння… На вулицях міста вже нікого не дивують дорогі «іномарки» поряд із старенькими «Жугулями» – розшарування ладижинців на багатих і бідних с кожним роком стає все помітнішим.

А якщо прокинутися рано вранці, і пройтися спальними районами міста, то можна побачити як копирсається у сміттєвому баці хтось незрозумілого вигляду, або, якісь добродій збирає пляшки з-під пива навколо лавочок щедро залишені ночними відпочивальниками.

А ось та тітонька, поважного віку, десь о 5-тій чи 6-тій ранку щодня виходить з дому, щоб погодувати бездомних цуциків. Виходить раніше, щоб бува не накликати на себе гнів тих, хто собак недолюблює. Чотририлапі вже добре знають її і радісно виляють хвостиками ледь побачивши знайому постать.

Цікаво, а яким наше місто бачать вони – ці люди? Чи також тішаться квітами у центрі міста, або приходять відпочивати на міську площу, щоб разом з іншими містянами помилуватися фонтанами?

Всі люди різні і кожен з нас бачить рідне місто по-своєму і, разом з тим, привносить в нього щось своє надаючи містечку неповторний, лише йому притаманний колорит.

А яким Ладижин бачите ви?

Олена Червончук8569_bezymyannyi.png (272.2 Kb)
27 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 875 Коментарів: 14
Написав: OstapBender 29.06.2016 - 12:45
Особливо радують закладки у браузері "Как сделать скриншот" і "Снять принтскрин"biggrinbiggrinbiggrinbiggrin
Написав: victoria 29.06.2016 - 17:06
OstapBender, хорошо, что Вы есть)
Написав: OstapBender 30.06.2016 - 09:14
victoria, та це нормально)) Сам гуглом користуюсь) up
Написав: InnaGV 1.07.2016 - 10:53
По-перше, наскільки я розумію, в коментаріях до статті мають бути думки людей на тему статті, а не про гугл.
По-друге, я сама обурена тим, що таке гарне містечко, з чарівною природою та інфраструктарую, як Ладижин, має гарну і в доброму стані тільки центральну частину. Величезні суми коштів виділяється на озеленення,а виділити кошти на ремонт тротуару та доріг в інших районах у ради відсутні. Навідь, щоб поставити в гараж машину необхідно подолати цілу низку перешкод. Чарівний дендропарк перетворився на захаращену,зарошу бур'янами територію.
А про ринок, я взагалі не маю слів, відведена величезна територія для продажу товарів, люди стоять по дорозі, захаращують територію, перекривають проїзд, що веде до величезних незручностей. Пересуватись по місту з 06:00 до 14:00 просто не можливо. Невже так тяжко привести в порядок та організувати відсутність людей на проїжій частині???
Маємо чарівне місто, а дивляться за ним як небудь...
Шкода((((
Написав: OstapBender 1.07.2016 - 11:20
InnaGV, туго з почуттям гумору (я про гугл) ?
Написав: victoria 1.07.2016 - 14:59
InnaGV, повністю з Вами згодна з приводу зауважень по ринку. Захаращення проїжджої частини в базарні дні справді створює відчутні незручності,а також наражає на небезпеку і покупців і продавців. Принаймні у середу ринкова площа змогла б вмістити усіх бажаючих.
Написав: lol 1.07.2016 - 15:24
victoria, До речі, демонтаж бетонних блоків на проїжджій частини у дворах, які, у свій час, протиправно були поставлені даїшниками та комунальниками, міг би трішечки поліпшити ситуацію.
Написав: OstapBender 1.07.2016 - 15:24
victoria, стосовно "базару" в середу, Ви праві на всі 100! Саме цікаво, що по вулиці встановлені знаки "Зупинка заборонена", тобто, зупинятись не можна, а торгувати з автомобіля можна
Написав: victoria 1.07.2016 - 15:55
lol, я не знаю про які саме бетонні блоки йдеться, але, ймовірно, якщо вони були встановлені, то для того, щоб автівки не заїжджали до дворів та не турбували тамтешніх мешканців.
Написав: lol 1.07.2016 - 20:42
victoria, щоб не турбувати мешканців треба було взагалі усі дороги перекрити biggrin Вибачте,а Ви місцева ? Бо бетонні блоки стоять не тільки біля базару...
Написав: La-la-La-la 1.07.2016 - 22:41
Насколько мне извесно, площадь базара это частная собственность. Точнотакая же как и магазин Энергетик.
Все остальное вокруг этой площади, это принадлежит Ладыжинскому горсовету. Поэтому и логично, что выгонять с со своей дороги где стригутся купоны в базарную площадь неразумно.
Написав: Arhip 1.07.2016 - 22:50
В Ладижині дужу-дуже давно назріло питання будівництва критого ринку, який би вмістив всіх базарників, але наша влада стала в клінч з власниками намагаючись захапати головний ринок причому не довівши, що є більш ефективним власником, наприклад можна побачити на комунальний ринок, який знаходиться поряд, як засипали жерствою 10 років тому, так вона і лежить до цього часу. Бдівництво ринку на місці дендропарку влада не змогла вирішити, оскільки не домовилась про суму відкату, який складав астрономічну суму. Бардак в районі ринку кожної суботи та середи - це показник роботи влади. Ще питання до виборців. А хіба ладижинці ставлять владі завдання, формують запит на соціальні послуги по ринку??? Ні. Якщо люди не говорять про проблему, то це означає, що її не існує...
Написав: La-la-La-la 1.07.2016 - 23:00
Сам рынок в том виде какой он есть, и есть базар.
Ладыжинский базар 19 века. Селетка, молоко и рыбные кишки. Все в ногах. Стыдоба.
Написав: Wanch 2.07.2016 - 07:40
Я бачу місто з точки зору жителя старого Ладижина.
Коли в центрі міста вибився тротуар, всі бризгають слюною, як важко ходити і який поганий Мер.
А ви пройдіть вулицями старого міста! Треба з собою брати коштилі, бо зламаєте ноги, особливо після останньої
грози, яка буквально все покриття змила в річку.
І ніхто палець об палець....
А кажуть, що на цих вулицях старого міста уже давним-давно мав бути асфальт.
Нема бюджету, чи гроші пропили? Отож я й кажу, Мер не поганий, МЕР - СВОЛОТА, тому що крім своїх басейнів ні про що не дбає.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль