Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Влада 78 % власників будинків в Ладижині уклали договори на вивезення сміття

78 % власників будинків в Ладижині уклали договори на вивезення сміття

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1250_img_2551.jpgДоки в Україні експерти та фахівці різного рівня гадають, як вирішити проблему з укладенням договорів в приватному секторі на вивезення сміття, в Ладижині впровадили вжиття ноу-хау, яке дозволило забезпечити укладення 78-ма відсотками власників будинковолодінь договорів на вивезення сміття.

Нс сьогодні вже 1303 двори із 1773-ьох уклали договори з місцевим комунгоспом. До початку кампанії з укладення договорів таких було всього 800, тобто менше 50%.

В Ладижині знайшли правовий механізм, який дозволяє примусити власника будинковолодіння укласти договір на вивезення сміття. Допомагає в цьому місцева муніципальна поліція, яка спочатку надає людям попередження щодо укладення договору, а за тиждень у випадку неукладення такого протоколу, на власника складають протокол про адміністративне правопорушення, який виноситься на засідання адміністративної комісії, яка в свою чергу накладає стягнення у вигляді штрафу.

Правова підстава – порушення правил благоустрою міста Ладижин в якому є пункт, що кожен власник приватного будинку має укласти договір на вивезення сміття.

Як зазначає газета «Нове місто» з посиланням на начальника муніципальної поліції Павла Осадчого залишились вмовити ще 370 власників житлових будинків укласти договори. Зробити це можна, звернувшись в комунальне підприємство «ЛККП» або зателефонувавши за телефоном: 6-89-00.

До речі, тариф на вивезення сміття складає 10, 82 грн на одну зареєстровану людину.

А доки муніципальна поліція рапортує про проведення успішної кампанії по укладення договорів, є ладижинці, які не бажають укладати договори, платити штрафи та користуватись послугами комунгоспу. Їх позиція полягає в тому, що згідно законодавства існує принцип свободи договору за яким ніхто не може бути примушений до укладення договору, якзо мова не іде про публічний договір. Дехто навіть звернувся в суд. На сьогодні відомо про кілька відкритих проваджень в яких ладижинці оскаржують постанови адміністративної комісії міської ради. Але рішення ще не винесено.
11 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1480 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль