Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Економіка, Влада 78 % власників будинків в Ладижині уклали договори на вивезення сміття

78 % власників будинків в Ладижині уклали договори на вивезення сміття

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/thumb/1250_img_2551.jpgДоки в Україні експерти та фахівці різного рівня гадають, як вирішити проблему з укладенням договорів в приватному секторі на вивезення сміття, в Ладижині впровадили вжиття ноу-хау, яке дозволило забезпечити укладення 78-ма відсотками власників будинковолодінь договорів на вивезення сміття.

Нс сьогодні вже 1303 двори із 1773-ьох уклали договори з місцевим комунгоспом. До початку кампанії з укладення договорів таких було всього 800, тобто менше 50%.

В Ладижині знайшли правовий механізм, який дозволяє примусити власника будинковолодіння укласти договір на вивезення сміття. Допомагає в цьому місцева муніципальна поліція, яка спочатку надає людям попередження щодо укладення договору, а за тиждень у випадку неукладення такого протоколу, на власника складають протокол про адміністративне правопорушення, який виноситься на засідання адміністративної комісії, яка в свою чергу накладає стягнення у вигляді штрафу.

Правова підстава – порушення правил благоустрою міста Ладижин в якому є пункт, що кожен власник приватного будинку має укласти договір на вивезення сміття.

Як зазначає газета «Нове місто» з посиланням на начальника муніципальної поліції Павла Осадчого залишились вмовити ще 370 власників житлових будинків укласти договори. Зробити це можна, звернувшись в комунальне підприємство «ЛККП» або зателефонувавши за телефоном: 6-89-00.

До речі, тариф на вивезення сміття складає 10, 82 грн на одну зареєстровану людину.

А доки муніципальна поліція рапортує про проведення успішної кампанії по укладення договорів, є ладижинці, які не бажають укладати договори, платити штрафи та користуватись послугами комунгоспу. Їх позиція полягає в тому, що згідно законодавства існує принцип свободи договору за яким ніхто не може бути примушений до укладення договору, якзо мова не іде про публічний договір. Дехто навіть звернувся в суд. На сьогодні відомо про кілька відкритих проваджень в яких ладижинці оскаржують постанови адміністративної комісії міської ради. Але рішення ще не винесено.
11 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1522 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль