Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство 45-й вінницький завод випустив військової техніки майже на 50 млн. гривень

45-й вінницький завод випустив військової техніки майже на 50 млн. гривень

Майже на 50 мільйонів гривень нової та відремонтованої військової техніки випустило Вінницьке державне підприємство «45-й експериментальний механічний завод» концерну «Укроборонпром» за 2014 рік. А це не багато-не мало а 12 капітально відремонтованих бронетранспортерів та понад 300 паливозаправочних машин та цистерн, що у більшості своїй пішли на потреби військових у зоні АТО, повідомляє ВИННИЦА DAILY

Виконавши замовлення Міноборони 45-й завод вже отримав нове від військового відомства - на 2015 рік та планує мінімум на 50% збільшити свої обсяги виробництва. До того, тут розширили лінійку техніки власного виробництва, почавши випускати паливозаправники на 5 та 8 тонн. Перші зразки нової техніки вже поступили на службу у підрозділи Національної гвардії.

6358_d1.jpg (115.81 Kb)4555_d2.jpg (59.36 Kb)0251_d3.jpg (108.73 Kb)
4 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 531 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль