Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура 30 кг використаних батарейок зібрали у Ладижинському аграрному коледжі

30 кг використаних батарейок зібрали у Ладижинському аграрному коледжі

В Ладижинському коледжі ВНАУ починаючи з 2014 року були встановлені контейнери для збору використаних батарейок і акумуляторів. Студенти та працівники активно відгукнулися на дану акцію, і за період 2014-15 років зібрали 30 кг різних елементів живлення, пише викладач коледжу Н.А. Прокопенко.

На сьогодні переробка батарейок - збиткова справа. Утилізує елементи живлення єдиний завод в Україні у місті Львові.
Протягом одного дня в нашій державі продають біля 10 тонн різноманітних батарейок. Кожний викинутий у смітник елемент живлення забруднює 400 літрів води або 200 квадратних метрів грунту. Батарейки потрапляючи на смітник, під дією атмосфери розкладаються на хімічні елементи і потрапляють у грунт та воду. Ну а потім, ми їх споживаємо у продуктах. Це можуть бути важкі метали, цинк, кислоти.

Найбільша проблема навіть не в тому, що люди не усвідомлюють рівень екологічної небезпеки, а у тому, що не налагоджений збір і утилізація використаних елементів живлення.

Але, якщо переробляти всі батарейки, можна суттєво зекономити на сировині для нових елементів живлення або навіть для інших галузей.

В процесі переробки з електронного сміття витягується свинець, золото, мідь та інші метали, використовувані для виготовлення материнських плат, комп'ютерних чіпів, кабелів.

Самим передовим в цій сфері став Китай, де до 2050 р. планують отримувати третину енергії з відновлювальних джерел, для цього збирають використані батарейки.

В Ладижинському аграрному коледжі екологічні проекти вже стали звичними. Дирекція завжди підтримує такі починання і сприяє їх проведенню.

Так, 18 квітня була проведена зустріч з представником організації АМЕР(Агентство місцевого економічного розвитку м. Ладижин) Романом Барановим. Адже за ініціативою цієї організації і була започаткована дана акція. Роман подякував всім за проведену роботу та запросив студентів приймати участь у розробці різноманітних проектів.

Втім і природа нам «подякує» за збереження своїх ресурсів. Ми повинні пам’ятати про майбутнє нашої планети та людства.

9031_akciya2022042016201.jpg (69.42 Kb)2134_akciya2022042016202.jpg (71.07 Kb)9043_akciya2022042016.jpg (97.23 Kb)
26 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 426 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль