Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Культура 30 кг використаних батарейок зібрали у Ладижинському аграрному коледжі

30 кг використаних батарейок зібрали у Ладижинському аграрному коледжі

В Ладижинському коледжі ВНАУ починаючи з 2014 року були встановлені контейнери для збору використаних батарейок і акумуляторів. Студенти та працівники активно відгукнулися на дану акцію, і за період 2014-15 років зібрали 30 кг різних елементів живлення, пише викладач коледжу Н.А. Прокопенко.

На сьогодні переробка батарейок - збиткова справа. Утилізує елементи живлення єдиний завод в Україні у місті Львові.
Протягом одного дня в нашій державі продають біля 10 тонн різноманітних батарейок. Кожний викинутий у смітник елемент живлення забруднює 400 літрів води або 200 квадратних метрів грунту. Батарейки потрапляючи на смітник, під дією атмосфери розкладаються на хімічні елементи і потрапляють у грунт та воду. Ну а потім, ми їх споживаємо у продуктах. Це можуть бути важкі метали, цинк, кислоти.

Найбільша проблема навіть не в тому, що люди не усвідомлюють рівень екологічної небезпеки, а у тому, що не налагоджений збір і утилізація використаних елементів живлення.

Але, якщо переробляти всі батарейки, можна суттєво зекономити на сировині для нових елементів живлення або навіть для інших галузей.

В процесі переробки з електронного сміття витягується свинець, золото, мідь та інші метали, використовувані для виготовлення материнських плат, комп'ютерних чіпів, кабелів.

Самим передовим в цій сфері став Китай, де до 2050 р. планують отримувати третину енергії з відновлювальних джерел, для цього збирають використані батарейки.

В Ладижинському аграрному коледжі екологічні проекти вже стали звичними. Дирекція завжди підтримує такі починання і сприяє їх проведенню.

Так, 18 квітня була проведена зустріч з представником організації АМЕР(Агентство місцевого економічного розвитку м. Ладижин) Романом Барановим. Адже за ініціативою цієї організації і була започаткована дана акція. Роман подякував всім за проведену роботу та запросив студентів приймати участь у розробці різноманітних проектів.

Втім і природа нам «подякує» за збереження своїх ресурсів. Ми повинні пам’ятати про майбутнє нашої планети та людства.

9031_akciya2022042016201.jpg (69.42 Kb)2134_akciya2022042016202.jpg (71.07 Kb)9043_akciya2022042016.jpg (97.23 Kb)
26 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 413 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль