Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Влада, Топ-5 30 червня відбулось засідання чергової 41-ї сесії Ладижинської міської ради

30 червня відбулось засідання чергової 41-ї сесії Ладижинської міської ради

30 червня відбулось пленарне засідання чергової 41-ї сесії Ладижинської міської ради 6-го скликання. У порядку денному сесії було розглянуто винесені на розгляд питання, в тому числі чимало земельних питань та розглянуто зауваження, пропозиції та доповнення депутатів, міського голови тощо.

30 червня відбулось пленарне засідання чергової 41-ї сесії Ладижинської міської ради 6-го скликання. Участь у сесії взяли 30 депутатів, спеціалісти міської ради різних відділів, керівники підприємств та установ міста, представники громадських організацій а також мешканці міста Ладижина зацікавлені у тому чи іншому питанні, винесеному на розгляд сесії.

Перед початком розгляду порядку денного, міський голова Валерій Коломєйцев проінформував присутніх про стан справ в місті у межсесійний період. Докладніше читайте на Lad.vn.ua

У порядку денному сесії було розглянуто винесені на розгляд питання, в тому числі чимало земельних питань та розглянуто зауваження, пропозиції та доповнення депутатів, міського голови тощо.

Депутати вважають стан виконання міського бюджету задовільним

Першочергово було затверджено уточнений міський бюджет м.Ладижина на 2015 р., а також звіт про його виконання.
Про виконання міського бюджету за І квартал 2015 року розповіла начальник управління фінансів Ладижинської міської ради Пріщенко Валентина Володимирівна.

Загальний обсяг міського бюджету у 2015 році склав 165 млн. 200 тис. гривень. До міського бюджету надійшло загального та спеціального фонду, з урахуванням субвенцій, на суму 35 мільйонів 780 тис. гривень, що на 1 млн. 214 тисяч гривень більше відповідного періоду минулого року. По загальному фонду міського бюджету надходження склали 20 млн. 675 тис. гривень, що становить 94,6% до затвердженого плану. Доходи спеціального фонду склали 825 тис. гривень.

Валерій Коломєйцев відзначив, що у І кварталі міський бюджет недоотримав від ДТЕК близько 6% екологічних коштів. Але, на даний час, ДТЕК, хоч і з запізненням, виконала свої зобов’язання у повному обсязі з урахуванням штрафних санкцій.

В цілому депутати визнали стан виконання міського бюджету задовільним.

У пам'ять про загиблого у зоні АТО Віталія Химича встановлять меморіальну дошку

На фасаді Ладижинської ЗОШ №3 встановлять меморіальну дошку у пам'ять про загиблого у ході антитерористичної операції на Сході України ладижинця Віталія Химича.

На меморіальній табличці буде вказано: «У цій школі з 1989 по 1996 рр. навчався Химич Віталій Іванович, який віддав своє життя за збереження єдності й цілісності Української держави. Вічна слава Герою!».

Також, депутати підтримали пропозицію щодо встановлення пам'ятної дошки із іменами Віталія Химича та Сергя Майбороди на меморіалі загиблим воїнам у Парку слави в старій частині міста Ладижин.

Медичних працівників Ладижина стимулюватимуть за допомогою спеціальної програми

Депутати міської ради затвердили програму «місцевих стимулів» для медичних працівників міста Ладижина на 2015-2016 роки.

Проблему безпритульних собак в Ладижині вивчатиме спеціальна комісія

Депутати підтримали пропозицію створення у місті спеціальної комісії у складі 5-ти чоловік, яка займатиметься вивченням проблеми безпритульних собак в Ладижині. Очолив новостворену комісію депутат Ладижинської міської ради Віталій Сутик.

Громадянам дозволили відвідувати сесії, але за наявності вільних місць

Депутати підтримали рішення щодо вільного відвідування громадянами засідань сесій Ладижинської міської ради. Відтак, відпадає питання про акредитацію - вдтепер кожен, хто має бажання, зможе приходити і бути присутнім на сесії та стежити за роботою депутатів. Єдиною умовою є наявність вільних місць у сесійній залі.

Чи потрібен радіозв’язок для лікарні швидкої допомоги Ладижинського ТМО?

У розділі різне, свої зауваження щодо відсутності рацій на каретах швидкої допомоги Ладижинького ТМО, висловив депутат міської ради В.Сутик. Як зясувалось, під час грози радіозв’язок на медичних машинах було зіпсовано. В.Сутик наголосив, що диспетчерський радіозв'язок для лікарень швидкої допомоги - є невід'ємним атрибутом сучасних лікувальних установ.

Натомість, головлікар Ладижинського ТМО Дмитро Альчук відповів, що всі лікарі карет швидкої допомоги мають мобільні телефони.

- Так, дійсно, радіостанції погоріли, але всі користуються мобільним зв’язком, - сказав пан Альчук.

Тож, аби вирішити чи потрібен на швидкій радіозв’язок, міський голова запропонував, через пресу, звернутися до жителів міста Ладижина із запитанням – чи є проблеми з оперативним реагуванням швидкої допомоги, вислухати пропозиції та зауваження. І, якщо потрібно, рації буде закуплено.

- Якщо є проблеми, рації буде закуплено. Я за!, - сказав Валерій Коломєйцев.

Із кожним прийнятим сесією рішенням можна детально ознайомитись на офіційному інтернет-сайті Ладижинської міської ради у відповідному розділі.

8471_img_0736.jpg (70.64 Kb)9818_img_0737.jpg (66.29 Kb)4174_img_0744.jpg (63.82 Kb)0171_img_0747.jpg (91.62 Kb)66_img_07.jpg (76.8 Kb)8235_img_0751.jpg (83.33 Kb)1451_img_0753.jpg (80.9 Kb)4610_img_0755.jpg (84. Kb)5934_img_0756.jpg (75.22 Kb)3568_img_0758.jpg (59.3 Kb)64_img_0764.jpg (83.2 Kb)6218_img_0765.jpg (72.36 Kb)2767_img_0771.jpg (96.29 Kb)8900_img_0772.jpg (83.19 Kb)8659_img_0774.jpg (79.54 Kb)
2 липня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 795 Коментарів: 3
Написав: Wanch 2.07.2015 - 18:33
ЦИТАТА: "
Громадянам дозволили відвідувати сесії, але за наявності вільних місць

Депутати підтримали рішення щодо вільного відвідування громадянами засідань сесій Ладижинської міської ради. Відтак, відпадає питання про акредитацію - вдтепер кожен, хто має бажання, зможе приходити і бути присутнім на сесії та стежити за роботою депутатів. Єдиною умовою є наявність вільних місць у сесійній залі.
************************************************************
biggrin ЭТО - настоящая демократия! БРАВО!
Я могу присутствовать на сессии местного совета если будут свободные места!!!!!!!!!!!!!
Виктория! Да ведь это издевательство над людьми!
Коначно, свободных мест не предвидится, табуретков мало,
берите сидушки с собой. Тогда они ХРЕН ОТВЕРТЯТСЯ!
Написав: nina 2.07.2015 - 21:29
А очередь занимать, чтобы свободное место занять с вечера или с очень раннего утра? И как будут не пропускать после того как занято последнее свободное место, а желающие попасть на сессию ещё будут подходить?
Написав: Wanch 3.07.2015 - 20:31
nina,
biggrinbiggrinbiggrinЛавочка закрита!!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль