Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство 29 та 30 липня на Вінниччині оголошено Днями жалоби

29 та 30 липня на Вінниччині оголошено Днями жалоби

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4327_vin.jpg
У Вінницькій області 29 та 30 липня 2014 року оголошено днями жалоби у зв’язку із загибеллю 27 липня 2014 року військовослужбовців Могилів-Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, жителів Вінницької області, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції.
Відповідне розпорядження № 420 «Про оголошення у Вінницькій області днів жалоби» голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник підписав у понеділок, 28 липня.
У Дні жалоби на всій території області буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
На виконання розпорядження запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань, програм теле- та радіопередач.
29 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 557 Коментарів: 15
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 29.07.2014 - 21:41
ДОНЕЦЬК, 27 липня. У Горлівці Донецької області в результаті ракетно-мінометного удару сил АТО, загинули 14 людей, зокрема п'ятеро дітей. 27 липня сили антитерористичної операції (АТО) почали активний наступ на Горлівку. Після цього центр місто був обстріляний з установки залпового вогню "Град". Прес-центр АТО видав інформацію, що обстріл міста ведуть самі терористи ...
..Ура Коломойському! Ура Ляшко! Ура Ярошу!...
Написав: Pyatkovskiy 29.07.2014 - 22:16
Мы не получаем объективной информации. Все факты перекручиваются и перевертываются. Раньше больших столкновений не было, но нам трубили, что по 300 боевиков вдень силы АТО убивают, Сейчас война полным ходом, а жертв говорят десятки. Мне кажется правда замалчивается, чтобы не поднялся протест членов семей военнослужащих, в надежде всё перетрётся, победителей не судят и тд. И жертв среди мирного населения наверное побольше в разы по сравнению с официальной статистикой.
Кто будет поднимать из руин города и на какие деньги непонятно. Быть может война в скором времени и закончится, но раны зализывать придётся ещё ой как долго. Тысячи раненых, не всех вылечат, многие останутся инвалидами на всю жизнь. Кто о них позаботится? Государство, пославшее без еды и бронежилетов? Мы на пороге больших социальных катаклизмов и многим следующая зима попортит нервов. И тогда и жертвы забудутся, и все дела и беды перейдут на второй план. Яйценюк пойдёт искать газ или спасать страну от дефолта, а людям свои проблемы придётся решать самим и никто им помогать не станет . Ни США, ни ЕС, ни МВФ благотворительностью не занимаются.
Написав: Arhip 29.07.2014 - 23:53
Хто ж не дає отримувати об*єктивну інформацію? Є супутникові антени. там сотні телеканалів, є кабельне, є Інтернет, де мільйони ресурсів. Інформації катма, але не всій можна довіряти. Той, хто хоче щось знати все зрозуміє.
Написав: nina 30.07.2014 - 09:06
Інформації насправді багато, але ми хочемо слухати та дивитися лише ту інформацію, яка приємна саме нам. Як що я прихильник Росії, я сприймаю лише ту інформацію, яку надають Російські СМІ і довіряю виключно їй. І навпаки, якщо я патріот, то все що мені кажуть Українські СМІ, мені приємні і правдиві. А от слухати дивитіся всіх, та ще й прислухатися до коментарів простого люду і аналізувати, це вже СЛАБО для майже всіх. А в серіалах взагалі про це ніхто нічого не каже. От так і живемо.Шукаємо винних, та ворогів, нічого не зробивши для покращення власного ж життя.
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 12:10
Рийте могили, починається третя світова ...
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 12:50
Ладыжинец, що ти мелеш? В тебе з головою все нормально?
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 12:53
Наївне запитання: чому жителі Донбасу при інших президентах не воювали проти Києва? Дайте відповідь тільки чесно. Ось погано їм було, але не воювали! А тут раптом почалося! З чого б це? А все дуже просто: народ побачив яку «правду» розповідають про Беркут, як їх спочатку вбивали, а потім постаралися зробити винними у цьому злочині. Потім була Одеса, потім Маріуполь. Потім заборонили святкувати 9-е травня. Стали хвалити бандерівців. Можна багато чого говорити по ТБ, але прості люди не барани. Вони ж самі все бачать і роблять висновки! «Маскаляку на гіляку», «Москалів на ножі» Чому, якщо Росія агресор - вони їдуть до Росії? Чи багато народу виїхало до Німеччини під час Другої світової війни? Їх туди силою везли на роботу! У тюремних вагонах! А в Росії їдуть добровільно, хто хоче і сподівається врятуватися від війни. Врятувати своїх дітей і близьких від «рідної української армії»! А також від націоналістичної політики. Чого варто гасло: «Адам і Єва були українцями!» І після цього «Слава Україні!» Хто ж проти, що люди хвалять свою країну! Тільки навіщо звеличувати свій народ над іншими народами і принижувати інший народ? Адже це - ознаки фашизму! І куди веде фашизм ми знаємо, вже було в Німеччині!
Він веде до війни. Ну от у нас вже йде війна. Поки проти своїх інакомислячих, потім почнуть і проти сусідів. Кінець відомий - мільйони загиблих, Гітлер і Гебельс покінчили життя самогубством! Коли ми нарешті це зрозуміємо? Сльози дітей та їх загибель ляже незмивною плямою на всю нашу нинішню владу. У тому числі і на Кличка! Він теж був за таку політику на Україні! Про Коломойського говорити нічого - він людей не бачить, тільки виконавців своїх задумів. Погано скінчить!
Є межа, яку не можна переступати. Він її переступив в Одесі. Та й до падіння малайзійського Боїнга схоже теж причетний. Подивимося, як він закінчить своє життя.
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 15:11
Ладыжинец, а хіба там воюють нормальні жителі Донбасу? Там воюють люди, які мають проблеми із законом та російські найманці. Що тим, що іншим все рівно кого вбивати і де. Дивує інший факт, що в нашому місті є така наволоч, яка підтримує окупанта.
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 15:42
OstapBender, Походу проблеми з головою у тебе, рагуліна бандерівська ..
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 15:49
Ладыжинец, та краще вже бути бандерівцем, ніж рашистом, який під час байраму б"є лоба об землю.
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 16:07
OstapBender, Велика Росія многонаціанальна і кожен має право на свободу віросповідання! А ти, біснуватий бандерівець, скоро ізойдешь жовчю від собственой злоби ...
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 16:14
Ладыжинец, Велика Росія? ха-ха... Я тебе, прошу, не доводь до гріха, їдь в свою Расєю і не будораж місто. Бо буде тобі зле...
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 16:26
OstapBender, Та ні! Я саме тут буду! Що-б таких як ти не було! )))
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 16:43
Ладыжинец, ну-ну... давай.
Написав: petruxa 1.08.2014 - 15:45
Богдан Буткевич: Все просто, нужно убить 1,5 млн жителей Донбасса

youtube.com/watch?v=W_nW1LbzY90

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль