Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство 29 та 30 липня на Вінниччині оголошено Днями жалоби

29 та 30 липня на Вінниччині оголошено Днями жалоби

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4327_vin.jpg
У Вінницькій області 29 та 30 липня 2014 року оголошено днями жалоби у зв’язку із загибеллю 27 липня 2014 року військовослужбовців Могилів-Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, жителів Вінницької області, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали участь в антитерористичній операції.
Відповідне розпорядження № 420 «Про оголошення у Вінницькій області днів жалоби» голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник підписав у понеділок, 28 липня.
У Дні жалоби на всій території області буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
На виконання розпорядження запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів, спортивних змагань, програм теле- та радіопередач.
29 липня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 547 Коментарів: 15
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 29.07.2014 - 21:41
ДОНЕЦЬК, 27 липня. У Горлівці Донецької області в результаті ракетно-мінометного удару сил АТО, загинули 14 людей, зокрема п'ятеро дітей. 27 липня сили антитерористичної операції (АТО) почали активний наступ на Горлівку. Після цього центр місто був обстріляний з установки залпового вогню "Град". Прес-центр АТО видав інформацію, що обстріл міста ведуть самі терористи ...
..Ура Коломойському! Ура Ляшко! Ура Ярошу!...
Написав: Pyatkovskiy 29.07.2014 - 22:16
Мы не получаем объективной информации. Все факты перекручиваются и перевертываются. Раньше больших столкновений не было, но нам трубили, что по 300 боевиков вдень силы АТО убивают, Сейчас война полным ходом, а жертв говорят десятки. Мне кажется правда замалчивается, чтобы не поднялся протест членов семей военнослужащих, в надежде всё перетрётся, победителей не судят и тд. И жертв среди мирного населения наверное побольше в разы по сравнению с официальной статистикой.
Кто будет поднимать из руин города и на какие деньги непонятно. Быть может война в скором времени и закончится, но раны зализывать придётся ещё ой как долго. Тысячи раненых, не всех вылечат, многие останутся инвалидами на всю жизнь. Кто о них позаботится? Государство, пославшее без еды и бронежилетов? Мы на пороге больших социальных катаклизмов и многим следующая зима попортит нервов. И тогда и жертвы забудутся, и все дела и беды перейдут на второй план. Яйценюк пойдёт искать газ или спасать страну от дефолта, а людям свои проблемы придётся решать самим и никто им помогать не станет . Ни США, ни ЕС, ни МВФ благотворительностью не занимаются.
Написав: Arhip 29.07.2014 - 23:53
Хто ж не дає отримувати об*єктивну інформацію? Є супутникові антени. там сотні телеканалів, є кабельне, є Інтернет, де мільйони ресурсів. Інформації катма, але не всій можна довіряти. Той, хто хоче щось знати все зрозуміє.
Написав: nina 30.07.2014 - 09:06
Інформації насправді багато, але ми хочемо слухати та дивитися лише ту інформацію, яка приємна саме нам. Як що я прихильник Росії, я сприймаю лише ту інформацію, яку надають Російські СМІ і довіряю виключно їй. І навпаки, якщо я патріот, то все що мені кажуть Українські СМІ, мені приємні і правдиві. А от слухати дивитіся всіх, та ще й прислухатися до коментарів простого люду і аналізувати, це вже СЛАБО для майже всіх. А в серіалах взагалі про це ніхто нічого не каже. От так і живемо.Шукаємо винних, та ворогів, нічого не зробивши для покращення власного ж життя.
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 12:10
Рийте могили, починається третя світова ...
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 12:50
Ладыжинец, що ти мелеш? В тебе з головою все нормально?
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 12:53
Наївне запитання: чому жителі Донбасу при інших президентах не воювали проти Києва? Дайте відповідь тільки чесно. Ось погано їм було, але не воювали! А тут раптом почалося! З чого б це? А все дуже просто: народ побачив яку «правду» розповідають про Беркут, як їх спочатку вбивали, а потім постаралися зробити винними у цьому злочині. Потім була Одеса, потім Маріуполь. Потім заборонили святкувати 9-е травня. Стали хвалити бандерівців. Можна багато чого говорити по ТБ, але прості люди не барани. Вони ж самі все бачать і роблять висновки! «Маскаляку на гіляку», «Москалів на ножі» Чому, якщо Росія агресор - вони їдуть до Росії? Чи багато народу виїхало до Німеччини під час Другої світової війни? Їх туди силою везли на роботу! У тюремних вагонах! А в Росії їдуть добровільно, хто хоче і сподівається врятуватися від війни. Врятувати своїх дітей і близьких від «рідної української армії»! А також від націоналістичної політики. Чого варто гасло: «Адам і Єва були українцями!» І після цього «Слава Україні!» Хто ж проти, що люди хвалять свою країну! Тільки навіщо звеличувати свій народ над іншими народами і принижувати інший народ? Адже це - ознаки фашизму! І куди веде фашизм ми знаємо, вже було в Німеччині!
Він веде до війни. Ну от у нас вже йде війна. Поки проти своїх інакомислячих, потім почнуть і проти сусідів. Кінець відомий - мільйони загиблих, Гітлер і Гебельс покінчили життя самогубством! Коли ми нарешті це зрозуміємо? Сльози дітей та їх загибель ляже незмивною плямою на всю нашу нинішню владу. У тому числі і на Кличка! Він теж був за таку політику на Україні! Про Коломойського говорити нічого - він людей не бачить, тільки виконавців своїх задумів. Погано скінчить!
Є межа, яку не можна переступати. Він її переступив в Одесі. Та й до падіння малайзійського Боїнга схоже теж причетний. Подивимося, як він закінчить своє життя.
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 15:11
Ладыжинец, а хіба там воюють нормальні жителі Донбасу? Там воюють люди, які мають проблеми із законом та російські найманці. Що тим, що іншим все рівно кого вбивати і де. Дивує інший факт, що в нашому місті є така наволоч, яка підтримує окупанта.
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 15:42
OstapBender, Походу проблеми з головою у тебе, рагуліна бандерівська ..
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 15:49
Ладыжинец, та краще вже бути бандерівцем, ніж рашистом, який під час байраму б"є лоба об землю.
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 16:07
OstapBender, Велика Росія многонаціанальна і кожен має право на свободу віросповідання! А ти, біснуватий бандерівець, скоро ізойдешь жовчю від собственой злоби ...
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 16:14
Ладыжинец, Велика Росія? ха-ха... Я тебе, прошу, не доводь до гріха, їдь в свою Расєю і не будораж місто. Бо буде тобі зле...
Ладыжинец
Написав: Ладыжинец 30.07.2014 - 16:26
OstapBender, Та ні! Я саме тут буду! Що-б таких як ти не було! )))
Написав: OstapBender 30.07.2014 - 16:43
Ладыжинец, ну-ну... давай.
Написав: petruxa 1.08.2014 - 15:45
Богдан Буткевич: Все просто, нужно убить 1,5 млн жителей Донбасса

youtube.com/watch?v=W_nW1LbzY90

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль