Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада 25 січня відбулась позачергова сесія Ладижинської міської ради

25 січня відбулась позачергова сесія Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7776_img_1985.jpg

25 січня 2016 року в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулось позачергове засідання 3 сесії 7 скликання. У засіданні взяли участь 23 депутата та запрошені.

Перед початком сесії, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев розповів депутатам про нараду Асоціації міст України, яка відбулась у Києві 23 січня.

Нагадаємо, Валерій Коломєйцев є членом правління Асоціації міст України.

На розгляд депутатів було запропоновано 7 питань. Основним питанням були зміни до міського бюджету 2016 року.

Крім того, були внесені зміни структури загальної чисельності виконавчих органів Ладижинської міської ради. Зокрема, за рахунок місцевого бюджету, згідно внесених у законодавство змін, у штат міграційної служби (у народі – паспортний стіл) буде прийнято два додаткових працівника.

Невдовзі, біля ладижинського автовокзалу побудуть вбиральню. Як зауважив міський голова вона буде платною.

А ось, цілодобову аптеку, що працює у прибудові до магазину «Київстар», депутати вирішили ліквідувати. На демонтаж прибудови підприємцю надано три місяці.

Натомість комунальну аптеку, що розташована у міській лікарні переведуть на цілодобовий режим роботи.
25 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 620 Коментарів: 2
Написав: OstapBender 26.01.2016 - 10:29
А кому заважає аптека в "Київстарі"? Вона знаходиться в центрі міста, до неї зручно добратись навіть уночі. Черговий раз подумали про людей? Сутик, Піча і К теж голосували?
Написав: pash 26.01.2016 - 11:40
Остапе. Ти не перестаєш мене дивувати...У данному випадку ти поставив абсолютно доречне запитання на яке не отримаємо відповіді ні ти, ні я. Як говорили древні римляни-шукати потрібно того, кому це вигідно???? А знайти цього,кому вигідно у нашому місті важко тому і на сесії питання про ліквідацію аптеки поставлено не конкретною особою, а анонімно-тобто без виголошеня імені ініціатора даної пропозиції. Можливо я помиляюсь,але вже вступив у силу закон, який зобов*язує публікувати на сайті міської ради, про те як голосували депутати по тому,чи іншому питанню....Але і у данному питанні є проблеми....Перша-Чи буде виконана ця норма місцевою "владою"? Друга-А скільки громадян міста про це буде знати? На мою думку -не більше 2-х десятків...Третя-це основна-діяльність місцевого самоврядування у нашому місті- не прозоре, беззаконне і безвідповідальнє...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль