Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ 3-А, Влада 25 січня відбулась позачергова сесія Ладижинської міської ради

25 січня відбулась позачергова сесія Ладижинської міської ради

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7776_img_1985.jpg

25 січня 2016 року в сесійній залі Ладижинської міської ради відбулось позачергове засідання 3 сесії 7 скликання. У засіданні взяли участь 23 депутата та запрошені.

Перед початком сесії, міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев розповів депутатам про нараду Асоціації міст України, яка відбулась у Києві 23 січня.

Нагадаємо, Валерій Коломєйцев є членом правління Асоціації міст України.

На розгляд депутатів було запропоновано 7 питань. Основним питанням були зміни до міського бюджету 2016 року.

Крім того, були внесені зміни структури загальної чисельності виконавчих органів Ладижинської міської ради. Зокрема, за рахунок місцевого бюджету, згідно внесених у законодавство змін, у штат міграційної служби (у народі – паспортний стіл) буде прийнято два додаткових працівника.

Невдовзі, біля ладижинського автовокзалу побудуть вбиральню. Як зауважив міський голова вона буде платною.

А ось, цілодобову аптеку, що працює у прибудові до магазину «Київстар», депутати вирішили ліквідувати. На демонтаж прибудови підприємцю надано три місяці.

Натомість комунальну аптеку, що розташована у міській лікарні переведуть на цілодобовий режим роботи.
25 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 610 Коментарів: 2
Написав: OstapBender 26.01.2016 - 10:29
А кому заважає аптека в "Київстарі"? Вона знаходиться в центрі міста, до неї зручно добратись навіть уночі. Черговий раз подумали про людей? Сутик, Піча і К теж голосували?
Написав: pash 26.01.2016 - 11:40
Остапе. Ти не перестаєш мене дивувати...У данному випадку ти поставив абсолютно доречне запитання на яке не отримаємо відповіді ні ти, ні я. Як говорили древні римляни-шукати потрібно того, кому це вигідно???? А знайти цього,кому вигідно у нашому місті важко тому і на сесії питання про ліквідацію аптеки поставлено не конкретною особою, а анонімно-тобто без виголошеня імені ініціатора даної пропозиції. Можливо я помиляюсь,але вже вступив у силу закон, який зобов*язує публікувати на сайті міської ради, про те як голосували депутати по тому,чи іншому питанню....Але і у данному питанні є проблеми....Перша-Чи буде виконана ця норма місцевою "владою"? Друга-А скільки громадян міста про це буде знати? На мою думку -не більше 2-х десятків...Третя-це основна-діяльність місцевого самоврядування у нашому місті- не прозоре, беззаконне і безвідповідальнє...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль