Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 24 серпня в Ладижині пройде соціальна акція «Я мрію!»

24 серпня в Ладижині пройде соціальна акція «Я мрію!»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2213_1.jpg

Дорогі друзі! Приєднуйтесь до нас, щоб розповісти про свої мрії та почути про що мріємо ми!

ГО «Ладижинська громадська рада» запрошує ладижинців та гостей міста взяти участь в акції «Я мрію!», яка покликана привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами.


Існує добра традиція - загадати бажання і відпустити його разом із кольоровою кулькою у небо, щоб її політ доніс мрію до самих висот! І тоді вона обов’язково здійсниться!

24 серпня
о 10.30 вперше в Ладижині на площі Фонтанів відбудеться соціальна акція на підтримку людей з особливими потребами - «Я мрію!».

Цього дня будуть загадані головні бажання ладижинців та разом із кольоровими кульками випущені у небо.

Для людей з особливими потребами участь в акції – це можливість гарно провести час, відчути себе частиною однієї команди і повірити у себе.

Акція пройде в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та Молодіжної організації «Нова генерація».

Додаткову інформацію можна дізнатись у координаторки акції Олени Червончук зателефонувавши за номером: 096 48 51 658.
5 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 685 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль