Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, Топ-5 24 серпня в Ладижині пройде соціальна акція «Я мрію!»

24 серпня в Ладижині пройде соціальна акція «Я мрію!»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2213_1.jpg

Дорогі друзі! Приєднуйтесь до нас, щоб розповісти про свої мрії та почути про що мріємо ми!

ГО «Ладижинська громадська рада» запрошує ладижинців та гостей міста взяти участь в акції «Я мрію!», яка покликана привернути увагу громадськості до проблем людей з особливими потребами.


Існує добра традиція - загадати бажання і відпустити його разом із кольоровою кулькою у небо, щоб її політ доніс мрію до самих висот! І тоді вона обов’язково здійсниться!

24 серпня
о 10.30 вперше в Ладижині на площі Фонтанів відбудеться соціальна акція на підтримку людей з особливими потребами - «Я мрію!».

Цього дня будуть загадані головні бажання ладижинців та разом із кольоровими кульками випущені у небо.

Для людей з особливими потребами участь в акції – це можливість гарно провести час, відчути себе частиною однієї команди і повірити у себе.

Акція пройде в рамках соціальної кампанії «Місто без обмежень!» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» та Молодіжної організації «Нова генерація».

Додаткову інформацію можна дізнатись у координаторки акції Олени Червончук зателефонувавши за номером: 096 48 51 658.
5 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 579 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль