Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство 19-річний ладижинець герой АТО потребує коштів на лікування

19-річний ладижинець герой АТО потребує коштів на лікування

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1192_pomosz.jpg
Ладижинець Максим Ротор пішов до лав Української армії рік тому. За півроку служби потрапив до Херсонської області – охороняв кордон із анексованим Кримом. Ще за якісь час його перевели в саме пекло АТО – на Саур-Могилу, що під Донецьком. Там солдат і отримав поранення, від якого й досі не може вилікуватися, пише «Нове місто».
Наразі в нозі Максима сидить осколок. Лікарі порадили його не чіпати, але він не дає хлопцеві нормально ходити. Йому, в свої 19 років, здебільшого доводиться пересуватися за допомогою костура.
Тож, парубок та його рідні вирішили шукати порятунку. Вони здали документи до Генерального штабу Збройних сил. Наразі з’явилась можливість поїхати на обстеження та лікування до Польщі. Звичайно, за свій рахунок.
Отже, родина пораненого ладижинця у пошуках спонсора. Трохи грошей вже знайдено, але їх замало.
Ладижинці ніколи не залишали своїх земляків напризволяще. Сподіваємося, що й зараз вони підтримають хлопця, аби він не залишився сам-на-сам із проблемою. Адже він воював за цілісність нашої держави, в якій ми живемо і яку щиро любимо. Усі, хто може допомогти Максиму Ротору, телефонуйте до його матері Алли за номером телефону:
096-61-95-940
23 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 400 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль