Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin 12 квітня Ладижин засяє чистотою

12 квітня Ладижин засяє чистотою


Місто Ладижин включено до всеукраїнської ініціативи "Зробимо Україну чистою 2014".

Про це повідомляє Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижина.

"Шановні друзі, сьогодні ми отримали підтвердження участі нашого міста в "Зробимо Україну чистою 2014", що відбудеться 12 квітня 2014 року",- йдеться у повідомленні.

Координатор міста в "ЗУЧ-2014" Роман Баранов закликає ладижинців долучитись до акції та запропонувати місця де потрібне прибирання.
З запитаннями та пропозиціями можна звертатись за телефоном 0979116488, або на e-mail: http://vk.com/write?email=r.baranov@amerlad.org.ua
Також, у соціальній мережі Вконтакте створена група до якої можна долучитись та запропонувати своїх ідеї.

Для довідки:
Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою", є частиною міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку.
0524_chist.jpeg (7.08 Kb)
14 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 555 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль