Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство, RSS-Ladyjin 12 квітня Ладижин засяє чистотою

12 квітня Ладижин засяє чистотою


Місто Ладижин включено до всеукраїнської ініціативи "Зробимо Україну чистою 2014".

Про це повідомляє Агенція місцевого економічного розвитку міста Ладижина.

"Шановні друзі, сьогодні ми отримали підтвердження участі нашого міста в "Зробимо Україну чистою 2014", що відбудеться 12 квітня 2014 року",- йдеться у повідомленні.

Координатор міста в "ЗУЧ-2014" Роман Баранов закликає ладижинців долучитись до акції та запропонувати місця де потрібне прибирання.
З запитаннями та пропозиціями можна звертатись за телефоном 0979116488, або на e-mail: http://vk.com/write?email=r.baranov@amerlad.org.ua
Також, у соціальній мережі Вконтакте створена група до якої можна долучитись та запропонувати своїх ідеї.

Для довідки:
Всеукраїнська акція "Зробимо Україну чистою", є частиною міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку.
0524_chist.jpeg (7.08 Kb)
14 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 490 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль