Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Суспільство 1 березня у Ладижині пройде акція на підтримку Надії Савченко

1 березня у Ладижині пройде акція на підтримку Надії Савченко

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0342_savchenko.jpg

Ладижин долучається до всеукраїнської підтримки Надії Савченко. Активісти закликають ладижинців прийти на акцію у неділю, 1 березня о 13.00 на Фонтанну площу.

Надія Савченко потребує нашої підтримки. Саме вона закликала українців вийти 1 березня на площі міст та підтримати її та Україну.

«Українці вже показали світові приклад Революції Гідності і як боротися зі злочинною зажраною владою. А зараз мені та й всій Україні доводиться боротися ще й з безчинною владою сусіда! Побажайте мені і Україні успіху в цьому нерівному бою своєю підтримкою в глобальній акції 1 березня 2015 року!» — написала Савченко у своєму нещодавньому листі-зверненні.

1 березня буде 79 день голодування Надії Савченко. Це її форма боротьби та відстоювання національної гідності.

Ладижинців закликають у цей день бути з Надією – в той спосіб, який можливий, а саме – на акції в її підтримку.
28 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 548 Коментарів: 5
Написав: Wanch 28.02.2015 - 19:40
hohlenko,
Ви уже зовсім загубили людську подобу!
Цієї жінки ніхто із нас, можливо, і її каблука не вартий!
А ви юродствуєте, сволочі! Ввесь світ протестує проти несправедливості, а у вас хватає хоробрості обзивати ту,
хто є прикладом для України. Вона не зламалась в застінках гестапо, бо так воно і є!
Може хтось із вас має більше мужності!
То назови, суко, свою фамілію, щоб усі в Ладижині знали твою підлу душу!
Написав: nina 28.02.2015 - 20:40
Та це може бути зовсім і не Ладижанин, а якійсь кацапстанський перевертень. Може колись був у Ладижині, та натрапив на наш сайт, а тепер лізе своїм мурлом в наше життя. Дебілів по світу чимало вештається.Не звертайте на покидька уваги!
Написав: hohlenko 28.02.2015 - 20:48
Wanch, Людський вигляд втратила вона, коли задушивши в собі жіноче начало, материнство, пішла вбивати! Корегувала вогонь по населеним пунктам Південного Сходу України! Скільки дітей, жінок і старих через неї загинуло?
У чому її приклад? Стріляти по людях які зробили свій вибір? Вбивати незгодних? Така мразь, як вона, повинна відповісти за все те горе що сотворила!
І з приводу "катівня гестапо" це Ви перегнули палицю! Весь час що вона була в полоні у ополчення, вона перебувала на увазі (ноблюдателі ОБСЄ, журналісти, волнтёри ..) А тепер, перебуваючи в Росії вона взагалі в центрі уваги! (Адвокати, правозахисники, наш консул, навіть ПАРАШенко і депутати Верховної Ради ..)
В І про ніяких тортурах мови бути не могло і не може бути! Чого не скажеш про ополченців які потрапили в полон до ВСУ і до каральних батальйонів!
В В Прізвище моє Бойко. А твоє? Чи ти боїшся відповісти за образу людини, що не побоявся висловити свою думку, в країні де гластнось під забороною? ...
Я не боюся назвати ката-катом, а лезбіянку-лезбіянкой!
В А що змусило тебе, лизати дупи злодіям і повіям які прийшли до влади на хвилі кривавого перевороту?
Написав: Wanch 1.03.2015 - 10:25
hohlenko,
Слухай Бойко чи хохленко! Не тобі визначати, якої направленності, лезбіянка чи повія. Це не наша справа!
Її звинувачують, що вона методом(як ти кажеш) корегування вбила ДВОХ російських журналістів. Ти хоть розумієш, як з літака можно упізнати де журналіст, а де сепар чи укроп? Всі однаково вдіті, а у літака швидкість і якщо вони стріляли з кулемета, то по крайній мірі, не їх треба судити, а тих, хто віддав їм приказ. І ти знаєш кого, наше любе руководство українськоі Влади. Тому, хто б вона не була? Вона виконувала приказ і так, як офіцер збройних сил, не могла по-іншому. Ти також на її місці вчинив би те саме. Тож, перше ніж обзивати, подумай про свою психіку, може краще звернутись до лікаря. Ви, як звірі
посилаєте одну ненависть один одному, а вас тим часом самих роблять проститутками, тому що трахають ваші зади і будуть трахати, бо ви дурні. Тебе уже влада обчистила до нитки, щоб ти мав виганяти Владу, яку сам і привів, то тобі дуже мішає людина, яка лише виконувала приказ. Ви нападаєте на тих, хто мав відношення до будови міста і тепер в ньому має більше права жити, ніж ти. Бо скоріше всього ти прийшов в Ладижин на готовеньке, зароблене твоїми батьками,а сам,
можливо є бездарем.
То, перед тим, як на когось лити помої, подумай, чи ти вартий того, кого обзиваєш?
Себе я тоже назову, щоб ти знав, як до мене звертатись.
Я - ВАНЧ! ВА - Василий; НЧ - Николаевич!
Я вот читаю ваши опусы и у меня слаживается такое впечатление, что под разными НИКами один и тот же невоспитанный человек!
Написав: nina 1.03.2015 - 11:59
Ванч, вы правы, перечитайте комменты в моих блогах. Был он заядлым стасом и пашей-28 и ещё много кем и сам с собой в комментах переписывался. Там где людку-в будку. Наверное папа занимает какой-то пост в горсовете и попадает под люстрацию, вот и обссыкает ляжки сыночек. С денежками ворованными легче жить, чем честно.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль