Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Збірна команда міста Ладижин взяла участь у чемпіонаті області з карате

Збірна команда міста Ладижин взяла участь у чемпіонаті області з карате

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/21_karate-stance20800x600.jpg

13-14 лютого збірна команда міста Ладижин з кіокушинкай карате взяла участь у чемпіонаті Вінницької області серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок в розділах куміте і ката та чемпіонаті області з командних ката в м. Вінниці.


В розділі куміте (чоловіки/жінки) 1-ше місце вибороли Дузяк Анастасія та Данильчук Тетяна, 2-ге місце у Скоробогатько Іванни, Шевчука Василя та Миленького Богдана. В розділі куміте (юніори/юніорки) 1-ші місця вибороли Дузяк Анастасія, Миленький Богдан, Данильчук Тетяна та Саволюк Данило, 2-ге місце у Скоробогатько Іванни та 3-тє місце у Гненного Ярослава.

В розділі ката (чоловіки/жінки) 1-ше місце вибороли Мазур Леся та Брушніцький Сергій, 2-ге місце у Дузяк Анастасії та Саволюка Данила і 3-тє місце виборола Скоробогатько Іванна. В розділі ката (юніори/юніорки) 1-ше місце виборола Дузяк Анастасія, 2-ге місце у Скоробогатько Іванни і 3-тє місце Саволюк Дмитро.

У командних ката наші спортсмени команда чоловіків здобула 1 та 2 місця, жінки теж 1 та 2 місця, юніори – 1 місце а юніорки 1 та 2 місця. У змішаних командних ката 1, 2 та 3місця вибороли ладижинські команди, як дорослі так і юніори. Тренер спортсменів Сергій Брушніцький.

За інформацією Ладижинського відділу з питань фізичної культури і спорту
17 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 504 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль