Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Збірна команда міста Ладижин взяла участь у чемпіонаті області з карате

Збірна команда міста Ладижин взяла участь у чемпіонаті області з карате

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/21_karate-stance20800x600.jpg

13-14 лютого збірна команда міста Ладижин з кіокушинкай карате взяла участь у чемпіонаті Вінницької області серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок в розділах куміте і ката та чемпіонаті області з командних ката в м. Вінниці.


В розділі куміте (чоловіки/жінки) 1-ше місце вибороли Дузяк Анастасія та Данильчук Тетяна, 2-ге місце у Скоробогатько Іванни, Шевчука Василя та Миленького Богдана. В розділі куміте (юніори/юніорки) 1-ші місця вибороли Дузяк Анастасія, Миленький Богдан, Данильчук Тетяна та Саволюк Данило, 2-ге місце у Скоробогатько Іванни та 3-тє місце у Гненного Ярослава.

В розділі ката (чоловіки/жінки) 1-ше місце вибороли Мазур Леся та Брушніцький Сергій, 2-ге місце у Дузяк Анастасії та Саволюка Данила і 3-тє місце виборола Скоробогатько Іванна. В розділі ката (юніори/юніорки) 1-ше місце виборола Дузяк Анастасія, 2-ге місце у Скоробогатько Іванни і 3-тє місце Саволюк Дмитро.

У командних ката наші спортсмени команда чоловіків здобула 1 та 2 місця, жінки теж 1 та 2 місця, юніори – 1 місце а юніорки 1 та 2 місця. У змішаних командних ката 1, 2 та 3місця вибороли ладижинські команди, як дорослі так і юніори. Тренер спортсменів Сергій Брушніцький.

За інформацією Ладижинського відділу з питань фізичної культури і спорту
17 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 379 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль