Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Юних ладижинців запрошують до секції з академічного веслування

Юних ладижинців запрошують до секції з академічного веслування

Хлопчиків та дівчаток 2000 - 2005 р.н. запрошують до відділення академічного веслування у місті Ладижині. Про це тренерка Наталя Топалова повідомляє на своїй сторінці ВКонтакті.

«Якщо ви хочете зміцнити своє здоров'я,стати стрункішими і сильнішими, стати більш привабливими й не нудьгувати, якщо ви втомилися ,тинятися по бутіках Європейського,проводячи час у клубі, тусуватися на люку за городами в пошуках такої бажаної любові і визнання ровесників, тоді вам до нас! Походи, прекрасна і здорова компанія однодумців, реальна перспектива займатися веслуванням професійно,отримуючи за це регулярну зарплату і стипендію, а також, можливість представляти свою область, місто та країну на змаганнях різного рівня - ось неповний список бонусів за рішення зайнятися красивим видом спорту - академічним веслуванням! Не пропустіть можливість,час швидкоплинний!!)),» - пише пані Наталя.

Тренування проходять з понеділка по суботу з 15.30 до 18.30 на видно - веслувальній базі ДЮСШ . Деталі за телефоном 8096 821 67. 33. Наталя Миколаївна.

.0051_c96mh2opc4k.jpg (79.68 Kb)3273_e-omqomrlzo.jpg (56.42 Kb)7193_ouy10tjbjwe.jpg (47.97 Kb)
4 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 325 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль