Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, RSS-Ladyjin Вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 взяли участь в чемпіонаті Вінниччини з легкоатлетичного кросу

Вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 взяли участь в чемпіонаті Вінниччини з легкоатлетичного кросу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7293_koz.jpg
5 квітня збірна команда Ладижинської спортивної школи брала участь у чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу пам’яті Ю. Козловського. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Юрій Козловський - заслужений тренер України, професор Вінницького державного педагогічного університету. Він підготував 15 майстрів спорту міжнародного класу з легкої атлетики. Метр трагічно загинув п'ятнадцять років тому в автокатастрофі.
В особистому заліку серед молодших юнаків І місце виборов Данчук Дмитро, Гавриляк Владислав і Козярчук Микола поділили ІV і V місця на дистанції 1000м.
ІІ місце серед дівчат, на дистанції 500м, виборола Ткач Вікторія.
Бевз Дар’я була 8-ою на дистанції 2000м.
Серед ветеранів, на дистанції 3000м, ІІ місце виборов Анатолій Галкін.
Тренери спортсменів - Микола Ковальчук, Ганна Всяченкова та Анатолій Сасюк.
7 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 540 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль