Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, RSS-Ladyjin Вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 взяли участь в чемпіонаті Вінниччини з легкоатлетичного кросу

Вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 взяли участь в чемпіонаті Вінниччини з легкоатлетичного кросу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7293_koz.jpg
5 квітня збірна команда Ладижинської спортивної школи брала участь у чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу пам’яті Ю. Козловського. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
Юрій Козловський - заслужений тренер України, професор Вінницького державного педагогічного університету. Він підготував 15 майстрів спорту міжнародного класу з легкої атлетики. Метр трагічно загинув п'ятнадцять років тому в автокатастрофі.
В особистому заліку серед молодших юнаків І місце виборов Данчук Дмитро, Гавриляк Владислав і Козярчук Микола поділили ІV і V місця на дистанції 1000м.
ІІ місце серед дівчат, на дистанції 500м, виборола Ткач Вікторія.
Бевз Дар’я була 8-ою на дистанції 2000м.
Серед ветеранів, на дистанції 3000м, ІІ місце виборов Анатолій Галкін.
Тренери спортсменів - Микола Ковальчук, Ганна Всяченкова та Анатолій Сасюк.
7 квітень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 483 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль